co na poprawe apetytu?

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
fizia
zaufany użytkownik

co na poprawe apetytu?

Postby fizia » Thu Dec 13, 2012 3:19 pm

Ostatnio stracilam apetyt. Jedzenie nie sprawia mi juz przyjemnosci. Co polecacie aby to zmienic? :roll:

hvp2
zaufany użytkownik

Re: co na poprawe apetytu?

Postby hvp2 » Fri Jan 04, 2013 5:48 am

Kilkugodzinny spacer po lesie!

maniek123
nadużywający
Gadu-Gadu: 560878

Postby maniek123 » Fri Jan 04, 2013 8:08 am

dobra kapiel
bylem juz na pieńku siedmiu piekieł ale teraz chyba nawet sie nie spoce...instruktor kulturystyki i fitnesu pozdrawiam. IMPOSSIBLE IS NOTHING. najsilniejsi przetrwają slabi się powoli wykruszają...

niewazne
zaufany użytkownik

Postby niewazne » Fri Jan 04, 2013 2:55 pm

pyłek pszczeli
Bo strach to nic innego jak zdradziecka odmowa pomocy ze strony rozumowania

fizia
zaufany użytkownik

Postby fizia » Sat Jan 05, 2013 4:35 pm

Znowu nie moge jesc bo mnie mdli i wycofuje:/ Jakie leki sa dobrze na poprawe apetytu?

hvp2
zaufany użytkownik

Postby hvp2 » Sun Jan 06, 2013 8:08 am

Jak masz zdrowy żołądek i przewód pokarmowy i wątrobę to możesz sobie jakoś ciekawiej przyprawiać jedzenie np. curry, musztardą, majonezem, pieprzem i ogólnie jeść jakieś rzeczy "bardziej niezdrowe, ale za to smaczniejsze" - np. grzybki marynowane, frytki zamiast gotowanych ziemniaków, sałatki z cebulą, fasolą.

Jeśli to Ci nie pomoże, a nie masz aktualnie np. depresji, to może warto byłoby iść do internisty :?: :?: :?:

moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Postby moi » Sun Jan 06, 2013 1:30 pm

Tytułem wyjaśnienia: Fizia zakłada kolejny wątek o tym samym, tylko tym razem nie pisze w nim, że jej złe samopoczucie jest spowodowane tym, iż sama sobie ordynuje leki bez porozumienia z lekarzem. Nie wiem, jak weszła w posiadanie ketrelu, ale bierze go na własną rękę, do tego jakiś neuroleptyk przepisany przez lekarza. Nic dziwnego, że źle się czuje.
Powinna nie tyle iść do internisty, co do swojego lekarza prowadzącego i powiedzieć mu cała prawdę, o tym, co robi z lekami.

Pozdrawiam.m.

fizia
zaufany użytkownik

Postby fizia » Sun Jan 06, 2013 4:30 pm

Jak masz zdrowy żołądek i przewód pokarmowy i wątrobę to możesz sobie jakoś ciekawiej przyprawiać jedzenie np. curry, musztardą, majonezem, pieprzem i ogólnie jeść jakieś rzeczy "bardziej niezdrowe, ale za to smaczniejsze" - np. grzybki marynowane, frytki zamiast gotowanych ziemniaków, sałatki z cebulą, fasolą.

Jeśli to Ci nie pomoże, a nie masz aktualnie np. depresji, to może warto byłoby iść do internisty :?: :?: :?:
Ja chce leki na poprawe apetytu bo zadne pokarmy mi go nie poprawia. Mam cos raczej z osrodkiem sytosci niz z zoladkiem!!!!!!!!!
I ja nie tyje niestety od jedzenia wiec chuja mi da niezdrowe jedzenie. I tak sie obzeram slodyczami i kanapkami w nocy a schudlam. Depresji tez nie mam. A do internisty nie pojde bo to stary *słowo niedozwolone* zboczony.

Kot w butach
zaufany użytkownik

Postby Kot w butach » Wed Apr 03, 2013 5:14 pm

fizia nie jedz! bedziesz szczuplejsza :D

:)

fizia
zaufany użytkownik

Postby fizia » Wed Apr 03, 2013 6:15 pm

Nie chce byc szczuplejsza. Od dziecka mialam niedowage, dopiero po lekach odzyskalam normalna wage i nie chce wrocic do dawnego wychudzenia.

Kot w butach
zaufany użytkownik

Postby Kot w butach » Wed Apr 03, 2013 8:50 pm

pamietam jakis czas temu jak plakalas ze nie mozesz schudnac 2 kg :)

hehe dobre to bylo patrzac pod uwage stan dzisiejszy :P

Paranoja
bywalec

Postby Paranoja » Thu Apr 04, 2013 11:03 am

Tytułem wyjaśnienia: Fizia zakłada kolejny wątek o tym samym, tylko tym razem nie pisze w nim, że jej złe samopoczucie jest spowodowane tym, iż sama sobie ordynuje leki bez porozumienia z lekarzem. Nie wiem, jak weszła w posiadanie ketrelu, ale bierze go na własną rękę, do tego jakiś neuroleptyk przepisany przez lekarza. Nic dziwnego, że źle się czuje.
Powinna nie tyle iść do internisty, co do swojego lekarza prowadzącego i powiedzieć mu cała prawdę, o tym, co robi z lekami.

Pozdrawiam.m.
dokładnie, ja też przestałam się już jej postami przejmować.

Return to “dieta”