Jak obrzydzić sobie SŁODYCZE ?

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Petruccio
zaufany użytkownik

Re: Jak obrzydzić sobie SŁODYCZE ?

Postby Petruccio » Sun Dec 01, 2013 6:56 pm

Nie słodzę herbaty. Czarną jeszcze czasami posłodzę pół łyżeczki, ale zielonej w ogóle. Polecam wszystkim.

think
zaufany użytkownik

Postby think » Sun Dec 01, 2013 6:58 pm

Ja też nie słodzę, w ogóle. Ani herbaty, ani kawy.
Człowiek ma żal do człowieka, a życie jak osioł ucieka.
Pain makes people change.
Zobaczysz, jeszcze przejdę Ci dzisiaj przez myśl.

Catastrophique
zaufany użytkownik

Postby Catastrophique » Sun Dec 01, 2013 8:30 pm

Ja tylko słodzikiem. Dawno zrezygnowałem z cukru.
Ty prowadzisz mnie na głębokie wody. | Hello darkness, my old friend | januszkoch.wordpress.com - artykuły na temat schizofrenii, fobii społecznej, psychologii motywacji, rezyliencji, życia oraz wiary w Boga

fuKs
bywalec

Postby fuKs » Sat Dec 07, 2013 4:34 am

2 łyżeczki cukru to 2 kg więcej, czy jak wy to liczycie?
Tu wielu chce być tylko zwyczajnym człowiekiem - zwyczajnie witać dzień białym mlekiem i czarnym chlebem.

fuKs
bywalec

Postby fuKs » Sat Dec 07, 2013 4:40 am

Pruchnica, przez którą od paru miesięcy nie jem słodyczy jest dla mnie wystarczającym powodem.
Tu wielu chce być tylko zwyczajnym człowiekiem - zwyczajnie witać dzień białym mlekiem i czarnym chlebem.

creed
zaufany użytkownik

Postby creed » Sat Dec 07, 2013 10:58 pm

ostatnio jem, jem i jem. Zjadłam dziś 4 wafelki, 3 batoniki czekoladowe więc jest nie wesoło. Mam głoda jakbym chciała sobie coś jedzeniem zastąpić.
10 min. poczwiczyłam. Chcę znów wrócić do ćwiczeń.Kiedyś nie zwracałam za wiele uwagi co jem i ile i byłam dobrej wagi. Im bardziej zwracam uwagę tym trudniej

mei
zaufany użytkownik

Postby mei » Sat Dec 07, 2013 11:24 pm

Dzisiaj u mnie też nieciekawie, zjadłam chyba 5 posiłków (zazwyczaj jem 2), dwie paczki ciastek i całą czekoladę. Chyba @ się zbliża. Objawia się to nadmiernym apetytem i nerwowością.
Kochajcie tych, których chcecie kochać, żyjcie tak, jak chcecie żyć i nigdy nie pozwólcie by ktokolwiek przeszkodził wam w zmienianiu waszych marzeń w rzeczywistość.
Jared Leto, 13.04.2014.

Jeżyk
zaufany użytkownik

Postby Jeżyk » Sat Dec 14, 2013 9:37 am

Nie wiem co się stało ale słodycze mi zbrzydły- samoistnie. Kilka dni temu weszłam do Netto i nakupiłam sobie paczkę wafelków w czekoladzie, dużą pakę ciastek i pierniczki w czekoladzie. Gdy w domu obłożyłam się tymi słodkościami z zamiarem pożarcia, okazało się - po kilku kęsach- że wcale mi to nie smakuje. Poczułam dosłownie obrzydzenie. Mam nadzieję że ten stan obrzydzenia wobec słodyczy utrzyma się do końca życia.
PSYCHOMACHIA - jeden z toposów średniowiecznych przedstawiający konflikt duszy z ciałem albo walkę między dobrem a złem o duszę człowieka

lawenda
zaufany użytkownik

Postby lawenda » Sat Dec 14, 2013 10:20 am

od tygodnia nie piję koli. Obrzydziły mi ją wyniki glukozy bo miałam podwyższone. Staram się też nie jeść słodyczy, bo to też cukier.

Gehenna
zaufany użytkownik

Postby Gehenna » Sat Dec 14, 2013 10:49 pm

herbaty nie słodzę ale kawę tak. próbowałam ze słodzikiem... ale była tak paskudna,że natychmiast wyplułam do zlewu.
za słodyczami nie przepadam, ale lubię suszone owoce one też mają kalorie ale chyba są zdrowsze, czasem też lubię wypić wieczorem kakao.

Piotrek
zaufany użytkownik

Postby Piotrek » Sat Dec 14, 2013 10:52 pm

:)
Last edited by Piotrek on Mon May 12, 2014 11:03 pm, edited 1 time in total.

Mickey
zaufany użytkownik
Status: freelancer - CG

Postby Mickey » Sun Dec 15, 2013 3:41 am

od tygodnia nie piję koli. Obrzydziły mi ją wyniki glukozy bo miałam podwyższone. Staram się też nie jeść słodyczy, bo to też cukier.
Jest Cola light i zero.

Jeżyk
zaufany użytkownik

Postby Jeżyk » Wed Dec 18, 2013 6:29 pm

Jest Cola light i zero.
Wydaje mi się że cola light i zero też są niezdrowe i lepiej tego nie pić.

Ja wczoraj weszłam do Netto a tam znowu promocja na moje dawniej ulubione czekolady Ritter Sport- prawie o połowę taniej za sztukę. Włożyłam do koszyka trzy , jednak przy kasie odłożyłam je na półkę sklepową. Pomyślałam sobie : To bez sensu, chcę schudnąć a będę obżerać się czekoladą. Udało mi się zwalczyć pokusę ale już było blisko do upadku.
PSYCHOMACHIA - jeden z toposów średniowiecznych przedstawiający konflikt duszy z ciałem albo walkę między dobrem a złem o duszę człowieka

sophie
zaufany użytkownik

Postby sophie » Wed Dec 18, 2013 8:49 pm

lepiej nie kupowac slodyczy w ogole, wtedy do nich mniej ciagnie a nawet jak sie zachce jesc to nie ma ich w domu wiec trzeba je wtedy zastapic czyms inny, zdrowczym.
Ja slodyczy prawie w ogole nie kupuje ale moja babcia codziennie sie mnie pyta czy nie chce ciastka albo czegos :?

Petruccio
zaufany użytkownik

Postby Petruccio » Wed Dec 18, 2013 9:24 pm

A ja ostatnio czytałem artykuł, w którym udowadniano, że osoby, które co jakiś czas nagradzają się jakimś łakociem, chudną szybciej i więcej, niż osoby, które kategorycznie sobie odmawiają wszelkich odstępstw od diety. Ma to związek m.in. z motywacją i systemem nagradzania się za drobne sukcesy.

Return to “dieta”