Otwarty dialog

Moderatorzy: Chłopiec Papuśny, Moderatorzy zwykli

Crusader39
zaufany użytkownik

Re: Otwarty dialog

Post autor: Crusader39 »

Tu masz rację natomiast to nie do końca ich wina że nie mają funduszy na opłacenie lekarzy i terapeutów na razie jest to młoda fundacja i mają na opłaty statutowe niestety nasz rząd nie dorósł jeszcze do tego że Otwarty Dialog byłby lepszym rozwiązaniem niż leczenie tradycyjne, a co za tym idzie fundacja jak Salomon z pustego nie naleje.

Crusader39
zaufany użytkownik

Post autor: Crusader39 »

UWAGA!!! W wiadomości której dostałem od Fundacji Otwarty Dialog wkradł się mały błąd więc jest szansa dla wielu osób na alternatywne rozwiązanie swoich chorób psychicznych a mianowicie to nie koszt 2000zł a koszt 150 zł jedno zero a wiele znaczy dla każdego.Myślę że teraz każdy z nas może sobie pozwolić na taką terapię.Pozdrawiam i sukcesów w walce z chorobą.

Awatar użytkownika
hvp2
zaufany użytkownik

Post autor: hvp2 »

Badania naukowe

Ostatnie badania przeprowadzane w Stanach Zjednoczonych pozwoliły wyjaśnić mechanizmy lepszego funkcjonowania układu nerwowego, jego regenerację i złagodzenie nieuleczalnych stanów bólowych. Ponadto badania zostały ogłoszone we współczesnej literaturze medycznej na temat skuteczności łagodzenia bólu przy pomocy ekspozycji na statyczne pola magnetyczne. Badania pokazały, że dwa różne bieguny (północny i południowy) mają odmienny wpływ na system biologiczny. Zasugerowano, że biegun północny ma pozytywny wpływ na organizmy żywe natomiast biegun południowy wpływa na nie negatywnie. W USA wielu sportowców, w tym większość golfistów nosi magnesy.
:laughing-rollingred: :laughing-rollingred: :laughing-rollingred: :laughing-rollingred: :laughing-rollingred:

Awatar użytkownika
nikt taki
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 0
Nastrój:

Post autor: nikt taki »

lol

Ida007
zarejestrowany użytkownik

Post autor: Ida007 »

Są też inne miejsca, gdzie oferuje się Otwarty Dialog, na przykład Wrocławski Instytut Psychoterapii. Ceny są tam podobne (tzn. ok. 150 zł) za sesję.

Meduzola
zaufany użytkownik

Post autor: Meduzola »

1. Jest też Departament Zgłaszania Skutków Ubocznych Leków i Środków Biobójczych. 2. Jest też Rzecznik Praw Pacjenta. 3. A tutaj staramy się pomagać sobie nawzajem bez nabijania kabzy psychoterapeutom... Łykam te psychotropy, zwierzam się w internecie, ale że jestem już w wieku Balzakowskim i swoje widzialam i doświadczyłam, nie podpisuję się jako zwolenniczka grup wsparcia z mentorem, który w 1 z 10 odpadłby w pierwszej rundzie. Wszystkiego dobrego...

danielek
zaufany użytkownik
Status: portier
Nastrój:

Post autor: danielek »

Meduzola pisze:
wt lut 27, 2018 11:34 am
1. Jest też Departament Zgłaszania Skutków Ubocznych Leków i Środków Biobójczych. 2. Jest też Rzecznik Praw Pacjenta. 3. A tutaj staramy się pomagać sobie nawzajem bez nabijania kabzy psychoterapeutom... Łykam te psychotropy, zwierzam się w internecie, ale że jestem już w wieku Balzakowskim i swoje widzialam i doświadczyłam, nie podpisuję się jako zwolenniczka grup wsparcia z mentorem, który w 1 z 10 odpadłby w pierwszej rundzie. Wszystkiego dobrego...
Meduzka nie jest źle.Pozdrowionka

Wróć do „psychoterapia”