czas dobowy snu - jak utrzymać stały harmonijny rytm?

Moderator: Darius

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Ustinja25
bywalec

czas dobowy snu - jak utrzymać stały harmonijny rytm?

Postby Ustinja25 » Sat Jan 24, 2015 6:38 pm

?
Last edited by Ustinja25 on Mon Feb 16, 2015 12:39 am, edited 2 times in total.

F20
zaufany użytkownik
Status: Mentczennnik
Gadu-Gadu: 9

Re: czasu dobowy snu - jak utrzymać stały harmonijny rytm?

Postby F20 » Sat Jan 24, 2015 9:57 pm

Niepilem nie palilem mialem harmonie w zyciu doblwy system a i tak budzilem siew srodku nocy i bezsennosc.
Ostatnio unormowalem sie nie pilem alkoholu i kawy w dzien fizycznie pracowalem kladlem sie o ustalonej porze a wcisgu dnia nie spalem i tak to gowno dalo i marzy mi sie niesamowity ciul na kanwie moich psychoz ktory mnie poprostu zakloca i ma wszystko w dupie.

Ustinja25
bywalec

Re: czas dobowy snu - jak utrzymać stały harmonijny rytm?

Postby Ustinja25 » Sat Jan 24, 2015 10:39 pm

?
Last edited by Ustinja25 on Mon Feb 16, 2015 12:39 am, edited 1 time in total.

44
zaufany użytkownik

Postby 44 » Sun Jan 25, 2015 1:13 am

Najlepiej byłoby stopniowo kłaść się wcześniej i wcześniej wstawać. Nie pić kawy po 15-nastej. I polecam rano na senność stary jak świat sposób, ale bardzo skuteczny. Czyli zimną wodę, opłukać sobie twarz kilka razy bardzo zimną wodą.
Just remember that death is not the end. Heaven or hell? The choice is Yours.
"Żaden cudzołożnik, żaden kłamca, żaden bałwochwalca nie wejdzie do Królestwa Niebieskiego"-JAHSZUA (JEZUS CHRYSTUS)

Ustinja25
bywalec

Postby Ustinja25 » Sun Jan 25, 2015 2:12 am

?

44
zaufany użytkownik

Postby 44 » Sun Jan 25, 2015 2:36 am

Podam Ci łatwy sposób na zaśnięcie, ale działa tylko raz. Jak się położysz do łóżka, to zamknij oczy i ruszaj gałkami ocznymi po okręgu w prawą stronę. Tak powinnaś się sama wprowadzić w fazę snu R.E.M. i zasnąć.
Just remember that death is not the end. Heaven or hell? The choice is Yours.
"Żaden cudzołożnik, żaden kłamca, żaden bałwochwalca nie wejdzie do Królestwa Niebieskiego"-JAHSZUA (JEZUS CHRYSTUS)

Ustinja25
bywalec

Postby Ustinja25 » Sun Jan 25, 2015 2:43 am

?

F20
zaufany użytkownik

Postby F20 » Sun Jan 25, 2015 7:17 am

Lipa totalna lipa leże już 1,5 godziny i co? I oczywiście jak tylko przyłożyłam głowe do poduszki przylazły natręctwa myśli... Masakra normalnie... A bardzo zmęczona jestem a durne myśli psssik! nie dają spać. I co ja poczne będę taka zmaltretowana do pracy łaziła zczynam żałować że nie wykupiłam tych idiotycznych recept :( Idę melisy się napiję jeszcze może nerwomiks sen pomoże i zobacze za chwilę. Będzie dzisiaj taniec na wywołanie snu albo zaczne joge albo buddyzm uprawiać aby się wewnętrznie wyciszyć... Hmmm...
5.15 obudzilem sie i jestem w tym zakichanym zyciu wszystko mnie dusi "psychoza" przed wczoraj wywolala kryzys niezasne pije. Mam tego zycia dosc tyle lat na pieklo poszlo.

F20
zaufany użytkownik

Postby F20 » Sun Jan 25, 2015 7:46 am

Niewiele alkoholu sobie zostawilem a sklepy dopiero otwieraja o 8.00. Czuje sie dziwnie jakby w jakims zawieszeniu gdybym czul ten smutek ktory chce wemnie wybuchnac to bym sie zabil. Zrobilem plany na dzisiejszy dzien alkohol i znicz dawno nie bylem na cmentarzu co za ironia ciagnie wilka do lasu juz taka ironie mialem ponad 10 lat temu. Przypomina mi sie matka ile ona lez wylala a to byla schizofrenia a teraz lezy w grobie. Wyskakuja wspomnienia "lepszy zywy syn zagranica niz martwy na miejscu". Zastanawiam sie nad ostatnia psychoza z przed 10 lat wkrecila mi zze albo bede udawal osobe chora albo mi takie pieklo urzadzi ze mnie w kawtanie wywioza. Gdybym wowczas postapil inaczej to czy mialbym inne zycie ?. Zalosne rozwazania nad psychoza to bez roznicy bo przeciez mialem takie zaburzenia psychotyczne ktorymi zaden -s#k@urwiel mnie nie szantazowal

Ustinja25
bywalec

Postby Ustinja25 » Sun Jan 25, 2015 1:27 pm

?

Ustinja25
bywalec

Postby Ustinja25 » Sun Jan 25, 2015 3:38 pm

?
Last edited by Ustinja25 on Mon Feb 16, 2015 12:40 am, edited 1 time in total.

F20
zaufany użytkownik

Postby F20 » Sun Jan 25, 2015 3:53 pm

Jak mi taka schizofrenia w piatek nerwy podraznila to do tej pory mna zuca i pije pomimo ze sie nie zaglebiam jak nie zdechne od tego i jesli paranoiczni hipnokaci istnieja ktorzy mi sponsoruja ten kosmos to kiedy sie urzeczywistnia zmaterializuja itp itd beda ich czekac procesy sadowe. Swoja droga to dziwne zeby moja schiOfrenia poprostu polegala na podraznianiu nerwow dlaczego akurat tak ?.

Ustinja25
bywalec

Postby Ustinja25 » Sun Jan 25, 2015 3:58 pm

?
Last edited by Ustinja25 on Mon Feb 16, 2015 12:40 am, edited 1 time in total.

F20
zaufany użytkownik

Postby F20 » Sun Jan 25, 2015 5:23 pm

Odpłaca Ci się za picie alkoholu...
U mnie to wygląda zupełnie inaczej... A czym ona w sumie Ci te nerwy drażni podaj jakiś konkretny przykład (jak chcesz oczywiście bo jak nie chcesz to nie pisz)...
To bardzo proste schizoidalne zaburzenie. Czlowiek tak to nazwe gromadzi w sobie emocje ktore z niego wychodza smutek, zal, rozpacz, tesknota nagle zapominam co chce dalej napisac a na mysl cisnie sie zadosc uczynienie. Tablet zaczyna mi zle funkcjonowac nie moge pisac i przypomina mi sie co w takich sytuacjach sie dzialo kiedy nie moglem wypisac to co wemnie krwawi te przeklete podraznienia nerwow takie stany schizoidalne. Chcialbym abym mial doczynienia z takimi smieciami jakich swiat jeszcze niewidzial.
Wyobraz sobie schizofrenie ktora dziala wowczas kiedy czujesz przykre emocje takie stany ktore dolewaja oliwy do ognia a teraz wyobraz sobie tragedie ludzkie realne umieranie bliskich ci osob a tu taka piekna choroba no kto by sie do takiego lajdactwa i skurwysynstwa przyznal dlatego to musiala byc choroba zdrowy rozsadek mi to podpowiada i niema od czego sie zalamywac i niema od csego chlac wszystko zalatwia dobroduszne pastylki psychotropy.

F20
zaufany użytkownik

Postby F20 » Sun Jan 25, 2015 5:53 pm

Chce zlozyc pozew i mysle o moim bylym juz pracodawcy ze czeka mnie walka i tu nastepuje schiaoidalne pdraznienie nerwow bolalo mnie cos i zostalo podraznione przez takie jak tomnazwal psychiatra stany schizoidalne.
Cos wemnie siedzi i wydostaja sie przykre emocje ktore sa podrazniane przez stany schizoidalne. Dlaczego akurat tak zachorowalem ?

Return to “pamięć, sen”