Czy mam SCHIZOFRENIĘ (F20)?

Dla osób szukających ogólnej pomocy i wstępnej orientacji dotyczącej choroby.
Kto umie dokładniej nazwać problem proszę pisać w działach tematycznych "Ogólnej dyskusji"
Regulamin forum
Uwaga: o pomoc w konkretnych sprawach, dla których odpowiednie działy istnieją w "Dyskusji Ogólnej" proszę pisać tam.Tutaj tylko w sprawie ogólnej pomocy w zorientowaniu się w tematyce, np. gdy ktoś szuka wstępnej pomocy, co począć z taką chorobą i jak nazwać i określić jej objawy

Czy myślisz, że jestem schizofrenikiem?

Zdecydowanie tak
19
49%
Raczej tak
4
10%
Raczej nie (np. masz tylko schizotypię, natręctwa, zespół Aspergera)
8
21%
Zdecydowanie nie (np. masz tylko schizotypię, natręctwa, zespół Aspergera)
8
21%

Liczba głosów: 39

Jesień
bywalec

Re: Czy mam SCHIZOFRENIĘ (F20)?

Post autor: Jesień »

Czytałeś ks. Liczb z bibli?

Jesień
bywalec

Rozumiem że dowodzisz podważenia liczb jako abstraktu. Bo w siecie fizycznym sa empiryczne.

kotek
zaufany użytkownik

Post autor: kotek »

Całej Księgi Liczb chyba nigdy nie przeczytałem, jeżeli dobrze pamiętam. Nie chodzi mi o podważenie liczb jako abstrakt, tylko o zaprezentowanie koincydencji i (praktycznie) nieznanych wśród ludzi zależności liczbowych. Najmocniejsze domniemane cuda, jakie poruszyły moją psychikę, są związane z zależnościami liczbowymi. Co ciekawe, sam doznaję takich "cudów". Czy to jest ze sobą powiązane? Czy liczbowe i literowe cuda Koranu są związane z moimi koincydencjami? Czy Szatan przygotował wielką pokusę dla mnie w postaci różnych zależności, zwłaszcza związanych z matematyką? "Koincydencje" znajdowano też np. w imionach i nazwiskach czy miejscach zamieszkania osób, z którymi chodziłem do klasy czy na studia. "Myśl, że cały świat zrobiony jest pode mnie". Myśli mogą atakować Biblię i Koran. Nienawidzę zła!!!

kotek
zaufany użytkownik

Moja psychika chciałaby, żeby ci, co wierzyli, że Koran czy Biblia jest Słowem Bożym czy że Bóg skazuje na wieczne potępienie, jako ostatni weszli do Nieba (nadprzyrodzonej krainy zbawionych, pełnej szczęśliwości), po ateistach, satanistach, politeistach, panteistach, niewiernych, muszrikach itp. Może chcieć, żeby ci, co uważają, że Koran jest Słowem Bożym, poczuli się jak gie śmierdzące i miękkie!

Myśli ona, że to Szatan zabił Rashada Khalifę (nie własnoręcznie) jako w "nagrodę" za promowanie jego dzieł i doktryn. Z drugiej strony może myśleć, że Rashad Khalifa to biedny człowiek, tak podstępnie oszukany, ale nie mniej niż "postkhalifici" tacy jak autorzy tekstów na quran-islam.org. Koran uznaje ona za "księgę diabelskich koincydencji". Tych, co w niego wierzą, za najbardziej zwiedzionych ludzi w historii, wraz z wieloma, którzy uważają siebie za chrześcijan.

Tu pojawiają się "urojenia" wielkościowe, posłannicze, wielkiej misji, mimo braku ostrej manii. Że moje koincydencje pochodzą od Najwyższego i są znakiem od Jedynego.

Psychika: "Koran to podróba!". Czego? Cudownych koincydencji! "Tak czy owak", "koincydencja" jawi się tu jako ostateczny cud - nie UFO, teleportacja, duchy itp, ale "koincydencja". Psychika uważa, że Koran to arcybluźnierstwo, które przedstawia Boga jako potwora obrzydliwego, gorszego nieskończenie bardziej od wszelkiego zła w stworzeniu. "Najmocniejszą stroną Koranu są "koincydencje"." Psychika: "przerost formy nad treścią!" "Koincydencje" ważniejsze od jasnej nauki. I oczywistego od początku dowodu. Według niej.

Za największy grzech uznaje nie politeizm, niewiarę, szirk, ignorancję wobec Koranu czy innej świętej księgi, a sadyzm, zwłaszcza wobec słabszych i w fizycznej formie. Nienawidzi zła, bólu straszliwie. Nienawidzi cierpienia żarliwie, wściekłą nienawiścią, furiacką. Nie pozwoliłaby temu wieprzostwu zaistnieć, jeśli można byłoby. Uważa religie semickie za arcypodstęp Szatana. Arcypodstęp, który zakłamuje prawdę o Bogu i nazywa siebie prawdą.

Jesień
bywalec

Wszystkie religie mówią co po śmierci. A co jeśli sami kreujemy życie wieczne zgodnie z modlitwą: i spraw aby każdy uczynek był poxżytkiem doczesnnym i wiecznym?

kotek
zaufany użytkownik

Mam myśli, że w mojej psychice Koran bardzo namieszał. Idea jedynego Bóstwa jest logiczna. Mentalność uważa, że Koran to arcydzieło Diabła, który zamieścił w nim "koincydencje" ("supercuda") ukryte przez setki lat, ponad tysiąclecie. Może myśleć, że Koran jest prawdziwy. Głównie dzięki "koincydencjom". Bóg Koranu jawi się mojej psychice jako Czyste Zło. Sam Koran jako najgorsze bluźnierstwo. Dlatego, bo przedstawia Boga jako bardzo surowego i okrutnego. Psychika uważa zadawanie dotkliwego cierpienia (zwłaszcza fizycznego) za wyjątkowo ciężki grzech i wyjątkowo wielkie zło.

Sprawa moich koincydencji ma "drugie dno" związane z religiami abrahamowymi. Piątek, 19.9.2014, mogę uznawać za początek moich koincydencji. Wrzesień jest miesiącem poświęconym Krzyżowi Św., 14 dnia tego miesiąca jest Podwyższenie Krzyża Św., Ukrzyżowanie było w piątek. Tego dnia fotografowałem cmentarz żydowski z macewami z hebrajskimi literami oraz fragment cmentarza katolickiego z krzyżami. Robiłem to przy pomocy smartfona, tego samego, na którym ok. 23 godziny (przed północą) dnia 19.9.2014 przeglądałem posty pewnej osoby z zespołem Aspergera na pewnym forum (które może już nie istnieje), i widziałem tam zdjęcia cmentarza żydowskiego z macewami z hebrajskimi literami na macewach oraz cmentarza katolickiego, zapewne z krzyżami na nim. Znalazłem też post z piątku, 19.7.2013, czasu letniego, było w nim napisane o cmentarzach i hebrajskim (którego ponoć uczyła się autorka posta). Gdyby obowiązywał czas zimowy, post ten byłby napisany w czwartek 18.7.2013. 19.7.2013 - dokładnie 14 miesięcy przed 19.9.2014! 14 to średnia arytmetyczna liczb 21 i 7 (najważniejszego dla mnie dubletu) i iloczyn cyfr w tych dwóch liczbach (2x1x7). Obydwie daty to piątki dziewiętnastego. Co więcej, liczby utworzone z dwóch ostatnich cyfr w datach 19.7.2013 i 19.9.2014 tworzą ciągi arytmetyczne, jeżeli będą uporządkowane rosnąco lub malejąco.
19, 7, 13 -> 7, 13, 19.
19, 9, 14 -> 9, 14, 19.
Ciągi te mają 19 jako największą z liczb.
19 - liczba bardzo ważna dla liczbowych cudów Koranu. Piątek - dzień zbiorowych modlitw muzułmanów.
Z daty 19.9.2014 można ułożyć dwie liczby 19.

Wróć do „kto pomoże”