Ewolucja chorych - ciąg dalszy

dla osób szukających, lub oferujących pomoc, lub radę
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Awatar użytkownika
JagodowyWilkołak
zaufany użytkownik

Ewolucja chorych - ciąg dalszy

Postautor: JagodowyWilkołak » sob mar 18, 2017 8:42 pm

Jedną z cech udanego wykształcenia się nowego gatunku na bazie starego gatunku jest adaptacja do warunków stworzonych przez poprzedni gatunek do czasu utraty kompatybilności genetycznej umożliwiającej uzyskanie potomstwa ze starym.
Ewolucja jest procesem bardzo powolnym, nierzadko eliminującym najlepiej wykształcone osobniki które są pionierami torującymi drogę tym słabszym osobnikom ponieważ w procesie wykształcania nowego gatunku jest silne dążenie do uzyskania największej puli genetycznej aby nowa populacja nie załamała się od razu po powstaniu.
Mam duży szacunek do solidnej pracy jaką wykonały poprzednie pokolenia osób określanych jako chore psychicznie na poziomach energetycznych tworząc małe fragmenty świadomości nowego gatunku człowieka. Mam nadzieję że ta świadomość niedługo osiągnie masę krytyczną i zacznie się porządkować w celu uzyskania stabilności.
Po świadomości to już wszystko pójdzie z górki i powstanie na bazie Homo sapiens sapiens nowy gatunek człowieka.
Należy mieć szacunek do swojego dziedzictwa genetycznego i poprzednich gatunków które tworzą różne obszary organizmu ale nie popadać w asymilację z nimi ponieważ to jest uwstecznianie się.
Jeżeli ktoś zaczyna się uwsteczniać to ewolucja go eliminuje, dlatego tak dużo kandydatów na przedstawicieli nowego gatunku próbuje różnych rzeczy w celu przerwania swojego istnienia.
Don't worry, be chory. :)

ola333
zaufany użytkownik

Re: Ewolucja chorych - ciąg dalszy

Postautor: ola333 » ndz mar 19, 2017 4:24 pm

Nie mogę się napatrzeć na Twój awatar :)

Awatar użytkownika
JagodowyWilkołak
zaufany użytkownik

Re: Ewolucja chorych - ciąg dalszy

Postautor: JagodowyWilkołak » ndz mar 19, 2017 9:14 pm

Próbowałem przenieść konstrukt pięciowymiarowy na płaszczyznę dwuwymiarową, udało się dopiero poprzez obrót.
Don't worry, be chory. :)

Wróć do „kto pomoże”