autoagresj

Moderator: Darius

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
diagnoza
zarejestrowany użytkownik

autoagresj

Postby diagnoza » Wed Feb 28, 2018 5:42 am

autoagresja jest najlepszym sposobem na zniwelowanie złych emocji ja będę promować ją i tutaj w tym temacie wątku czy jak się to mówi będę zdjęcia swojej ręki wysyłać tylko narazie aparatu ne mam...

Meduzola
zaufany użytkownik

Re: autoagresj

Postby Meduzola » Wed Feb 28, 2018 11:34 am

Dopiero późno spotkałam się z chorobą, tzn. zaburzeniem osobowości borderline. W Niemczech (2012) tak było: Lekarze i pielęgniarki pozwalały SIĘ CIĄĆ, zawsze miały maść przeciwbakteryjną i bandaże. Ale Twoje zdjęcia będą USUWANE! Polecam co dziesięć lat szczepić się na tężec/ dyfteryt, zbieraj kasę na bandaże i maść na blizny Kontratubex. U mojego ojca na Kujawach stosowano PIJAWKI... Może w Tarnowie i na Ziemi Sandomierskiej też...

Smutny Łukasz
bywalec

Postby Smutny Łukasz » Wed May 16, 2018 7:40 am

nie tnij sie nigdzie cie do pracy nie zatrudnia zaluje ja ze to robilem teraz musze to zakrywac wszedzie jak wychodze na miasto to wszyscy sie gapia wkurwiajace

Kid17
zaufany użytkownik

Postby Kid17 » Thu Oct 11, 2018 10:55 am

Ja też próbowałam uciszyć ból psychiczny tym fizycznym...nadal mam blizny...ale to dobre tyko na chwilę...potem ten ból psychiczny i tak powraca...a blizny zostają na całe życie...nic w tym złego ale lepiej poszukać mniej destruktywnej formy pomocy...
Only those who will risk going too far can possibly find out how far one can go.

Return to “autoagresja”