Ripsolept zastrzyki/mysli samobojcze

Moderator: Moderatorzy zwykli

Nobody-333
zaufany użytkownik

Re: Ripsolept zastrzyki/mysli samobojcze

Post autor: Nobody-333 »

Agie pisze:Witaj.Mowilam wczesniej bratu o tym forum,mowil,ze tu zgladal.Moze jest tez zalogowany,tego nie wiem..Dzisiaj dzwonil do mnie powiedzial,ze mnie zabije,do mojej siostry i babci tez..
a dlaczego tak powiedział .. czy dlatego że czytał to co o im napisałaś... chyba bez powodu tego nie powiedzial ... często ludzi mowią "ja cie zabije" jak są z czegoś niezadowoleni ...

Agie
zarejestrowany użytkownik

Post autor: Agie »

Moj brat napewno nie czytal tego forum.Jest on w szpitalu i nie ma komputera.Po prostu jest zly,ze jest w szpitalu i ma pretensje do wszystkich..Np.Mowi normalnie,pyta sie jak wszyscy sie czujemy,a za chwile mowi,ze jak wyjdzie to nas zabije..Modle sie ,zeby ten koszmar sie skonczyl w jego glowie...

Nobody-333
zaufany użytkownik

Post autor: Nobody-333 »

Ja bym też tak mówił do wszystkich jakby mnie na siłe zamkneli w szpitalu ... każdy by miał pretensje ... takie traktowanie ludzi nie jest normalne...

Agie
zarejestrowany użytkownik

Post autor: Agie »

Stan mojego brata bardzo sie poprawil.Czuje sie dobrze.Powiedzial,ze w koncu zrozumial,ze musi sie leczyc i ma dosyc tych koszmarow.Ma zostac w szpitalu jeszcze dwa tygodnie i chyba sam chce...Powiedzial,ze pobyt w szpitalu bardzo duzo mu pomogl,duzo daja rozmowy z psychologami.Lekarz mowi,ze rokowania sa bardzo dobre,systematyczne branie lekow,pomoze mojemu bratu normalnie zyc.Tak bardzo sie ciesze i wciaz trzymam kciuki zeby jego zdrowie ulegalo poprawie.pozdrawiam

Awatar użytkownika
Darius
moderator
moderator

Post autor: Darius »

No to dobre wieści.
Pozdrawiam
Kocham życie - ale czy życie kocha mnie???

niewazne
zaufany użytkownik

Post autor: niewazne »

Jeśli wie, że jest chory to dobrze, ma duże szanse na znaczną poprawę. Trzymam kciuki za niego
Bo strach to nic innego jak zdradziecka odmowa pomocy ze strony rozumowania

Wróć do „mój brat/siostra jest chory/a”