dział techniczny, tu proszę kierować pytania i uwagi do administratora i moderatorów
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
zbyszek
admin
Status: informatyk

Nie mogę się zarejestrować - dlaczego ?

Postby zbyszek » Tue Jun 07, 2011 9:34 pm

Wielu użytkowników wypełnia forumularz rejestracji, wysyła go i nic nie otrzymuje. Najczęstszą przyczyną jest błąd w podanym adresie mailowym. W tym wątku będę prowadził listę tych potencjalnych użytkowników, na których podany adres mailowy forum nie mogło nic wysłać. Co począć jeśli Twój adres znajdzie się na liście ? - Nie pomyśl, że Cię tu nie chcemy. Zarejestruj się jeszcze raz podając prawidłowy adres, lub - co lepiej - napisz do mnie mail w tej sprawie.

rysiama
DAMIANSTARUCH
psychoojciec
princezgr
MUC-Bipolar
maariusz0
niebieska27
zAgatka78

Fujikoo
zaufany użytkownik

Re: Nie mogę się zarejestrować - dlaczego ?

Postby Fujikoo » Wed Jun 08, 2011 6:56 am

No właśnie! Ja też miałam problem z rejestracją.(Mianowicie nie przychodził do mnie mail z linkiem, który trzeba kliknąć aby się zarejestrować.)
A adres mailowy podałam prawidłowy jestem pewna na 100%.
Pocztę mam na gmailu.com :roll:
Na szczęście po paru dniach przyszło przypomnienie. :wink:

zbyszek
admin

Postby zbyszek » Wed Jun 08, 2011 8:14 am

No, to może pierwszy mail przepadł w fitrach antyspamowych gmaila, które mają dość ostre kryteria. Gdy ktoś nie dopełnił rejestracji wysyłam odręcznie przypomnienie, lecz nie obiecuję, że zawsze będę to robił. Dlatego, jeśli nic nie dojdzie proszę od razu pisać do mnie na adres webmaster małpa evot.org podając swój wpisany w formularzu nick. Oczywiście proszę pisać z adresu, pod którym się państwo zarejestrowali, inaczej nie mam pewności, że chodzi o tę samą osobę.

zbyszek
admin

Re: Rejestracja: dlaczego ?, co zrobić kiedy nie działa ?, e

Postby zbyszek » Tue Nov 22, 2011 6:30 pm

Już kilka osób zgłosiło się z kłopotami w widoczności obrazka zawierającego kod potwierdzenia. Czasami pojawia się przez mgnienie i znika, a czasami jest w ogóle niewidoczny. Choć nie mam jeszcze pewności co do przyczyny zwróciłbym uwagę czy w przeglądarce włączony jest javascript. Czasami warto też wypróbować inną przegladarkę.
W ostateczności jeśli nic nie pomoże proszę o maila z danymi i sam wypełnię formularz rejestracyjny.

zbyszek
admin

Re: Rejestracja: dlaczego ?, co zrobić kiedy nie działa ?, e

Postby zbyszek » Tue Dec 27, 2011 2:42 pm

Uwaga: przy rejestracji polecam domyślny styl "evot", czyli wygląd forum, lub jak kto woli "skórka". Można także używać innych stylów, lecz nie gwarantuję, że wszystkie będą dobrze działać, ewentualnie guziki mogą pojawić się w innym miejscu, etc.

JagodowyWilkołak
zaufany użytkownik

Postby JagodowyWilkołak » Mon Jul 22, 2013 4:43 pm

Jądro Linuxa idzie do kasacji, przez system Android.
Nie stanowi wyzwania.
Don't worry, be chory. :)

zbyszek
admin

Postby zbyszek » Mon Jul 22, 2013 8:38 pm

Android jest zbudowany na jądrze Linuxa ! Aktualna wersja Androida zwana Jelly Bean posiada w sobie jądro Linuxa 3.3. Ja sam używam na moim pececie od kilku miesięcy jądro 3.4.47, czyli trochę nowsze. Od sierpnia Jelly Bean będzie miał werję 3.8, lecz na jesień prawdopodobnie sam uakualizuję oprogramowanie swojego peceta.

Żadna z microsoftowych wind nie powinna być moim zdaniem dopuszczona do używania w publicznej sieci, bo stanowi zbyt wielkie zagrożenie dla innych użytkowników. Jednak tak było zawsze i najprawdopodobniej będzie zawsze nadal.
Dlaczego ? Są ludzie, którzy czytają dobre ksiązki zamiast ulotek reklamowych, lub sami szukają w sieci, a dziad Leon czyta neon.

JagodowyWilkołak
zaufany użytkownik

Postby JagodowyWilkołak » Mon Jul 22, 2013 9:39 pm

Nie działa mi też forumowa wyszukiwarka w moich tematach.
Don't worry, be chory. :)

Return to “o tym forum”