Cenzura

dział techniczny, tu proszę kierować pytania i uwagi do administratora i moderatorów
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
zbyszek
admin
Status: informatyk

Postby zbyszek » Thu Dec 13, 2007 9:53 pm

Tak, to racja , muszę wymyśleć coś co pokazuje o jakie słowo chodzi.
Nie chce pozbyć się tego filtru, bo inaczej zaleją nas reklamy wpisywane przez automaty.
sorry

Guest

Postby Guest » Thu Dec 13, 2007 11:00 pm

Dopóki będa klony na forum tak będzie. Powinienes zacząc od wyrzucanie podwójnych IP. Będzie przyjemniej.Ciesze się ,że zyjesz.Cos ten moderatr za mao Ci pomaga. Jestes Chyba wcieleniem czegos co jest niemożliwe.

Wciaz ta sama Wiktoria

Bardo
moderator
moderator

Postby Bardo » Thu Dec 13, 2007 11:08 pm

Tak, to racja , muszę wymyśleć coś co pokazuje o jakie słowo chodzi.
Nie chce pozbyć się tego filtru, bo inaczej zaleją nas reklamy wpisywane przez automaty.
sorry
Może dałoby radę filtrować słowa ze spacjami przed i po? Np. " słowo ". Wtedy nie będą załapywać się takie rzeczy jak np. wspomniany "odp-o-r-n-ościowy".

Wiktorio, moderator robi tyle, ile może, ale niestety ma też sporo własnych spraw na głowie. Poza tym nie jestem od spraw technicznych na forum, w dziale "o tym forum" są wymienione rzeczy, którymi powinienem się zajmować, i staram się w miarę możliwości to robić.

zbyszek
admin

Postby zbyszek » Thu Dec 13, 2007 11:18 pm

to był dobry pomysł ze spacjami ! powinno działać

Avelina19
zaufany użytkownik

Postby Avelina19 » Fri Dec 21, 2007 11:19 am

to był dobry pomysł ze spacjami ! powinno działać
no tak musiałąm wszytstko przeczytać,żeby dwoeidzieć się o jakie słowo chodzi,już wiem to słowo x-a-n-ax,ale dlaczego??chodzi mi przecież o nazwę leku??pozdrawiam.
Avelina19

zbyszek
admin

Postby zbyszek » Fri Dec 21, 2007 2:45 pm

Sorry, to moje przeoczenie. Miałem sporo automatów starających się umieszczać na naszym forum reklamy xanax-u , a ja przeoczyłem, że chodzi o lek psychotropowy i wpisałem to słowo na listę niedozwolonych słów.
Teraz powinno być ok

Avelina19
zaufany użytkownik

Postby Avelina19 » Fri Dec 21, 2007 3:50 pm

Sorry, to moje przeoczenie. Miałem sporo automatów starających się umieszczać na naszym forum reklamy xanax-u , a ja przeoczyłem, że chodzi o lek psychotropowy i wpisałem to słowo na listę niedozwolonych słów.
Teraz powinno być ok
dobra ok nic się nie stało,każdemu może się przytrafić:)Ty też jesteś chory na schizofrenię?Pytam,bo ciekawi mnie i czy jest to Twoja stronka przez Ciebie wykonana??A jak tak to jestem pełna podziwu bardzo podoba mi się ta stronka,itd.:)
Avelina19

zbyszek
admin

Postby zbyszek » Fri Dec 21, 2007 5:06 pm

Cześć Avelina. Jestem informatykiem. Utrzymuję wszystkie serwisy w domenie evot.org. Odnośniki znajdziesz pod http://zbyszek.evot.org. Obecnie najważniejszy to forum poświęcone schizofrenii. Nie jestem autorem forum. Ten software (phpbb) pisze wiele ludzi. Ja go tylko trochę zmieniłem i zastosowałem do kilku forów.

Witam Cię na naszych stronach. Piszę : "naszych", bo w dobre działanie forum wkłada swoje starania wiele osób przy pomocy rozsądnych postów i opieki nad innymi użytkownikami. Także Ty możesz się w to włączyć.

Avelina19
zaufany użytkownik

Postby Avelina19 » Fri Dec 21, 2007 5:15 pm

Cześć Avelina. Jestem informatykiem. Utrzymuję wszystkie serwisy w domenie evot.org. Odnośniki znajdziesz pod http://zbyszek.evot.org. Obecnie najważniejszy to forum poświęcone schizofrenii. Nie jestem autorem forum. Ten software (phpbb) pisze wiele ludzi. Ja go tylko trochę zmieniłem i zastosowałem do kilku forów.

Witam Cię na naszych stronach. Piszę : "naszych", bo w dobre działanie forum wkłada swoje starania wiele osób przy pomocy rozsądnych postów i opieki nad innymi użytkownikami. Także Ty możesz się w to włączyć.
ooo super,schizofrenię uważam za bardzo ważną chorobę tak jak i wiele innych,w jaki sposób mogę się w to włączyć? :roll: :)
Avelina19

zbyszek
admin

Postby zbyszek » Fri Dec 21, 2007 6:00 pm

Poczytaj inne posty, wtedy zorientujesz się w jaki sposób staramy się dbać o dobry poziom i życzliwą atmosferę forum. Oczywiście to wszystko zależy od użytkowników.
Odpowiadaj ze zrozumieniem i życzliwością, dbaj o właściwe umieszczenie postu (tylko na temat wątku), etc.

Avelina19
zaufany użytkownik

Postby Avelina19 » Fri Dec 21, 2007 6:15 pm

Poczytaj inne posty, wtedy zorientujesz się w jaki sposób staramy się dbać o dobry poziom i życzliwą atmosferę forum. Oczywiście to wszystko zależy od użytkowników.
Odpowiadaj ze zrozumieniem i życzliwością, dbaj o właściwe umieszczenie postu (tylko na temat wątku), etc.
dziękuję za podpowiedź Zbyszku,ok poczytam posty,zawsze odpowiadam ze zrozumieniem i życzliwością:)i miłościią hehehe:)nie dla każdego,ale dla tych co są dla mnie mili owszem:)pozdrawiam:) :lol:
Avelina19

River
zaufany użytkownik

Re: Cenzura

Postby River » Thu Jun 13, 2013 10:22 am

korespondencji prywatnej z jednym z uczestników padło takie zdanie : "Moje posty wrzuca się do niechcianych lub usuwa się je bez zmrużenia okiem". czy to możliwe? !!!

moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Postby moi » Thu Jun 13, 2013 10:24 am

Nie. Do "niechcianych" są przesuwane jedynie posty, które zawierają wulgaryzmy lub obrażają innych. Postów nigdy nie usuwamy, jedynie przenosimy.

Pozdrawiam.m.

kruszynka
zarejestrowany użytkownik

Postby kruszynka » Wed Dec 04, 2013 1:12 am

Według przeczytanego testu wszystkich wpisów, to w sumie nie będzie wolno nic pisać. Przecież forum nie jest od użalania się nad swoimi problemami, ale wzajemnej pomocy. Niezbyt rozumiem wszystkiego. Nie wiem jak to mam rozgryźć.
Spokojnej nocy.

moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Postby moi » Wed Dec 04, 2013 10:48 am

Nie wiem, skąd takie przeświadczenie? Forum jest jak najbardziej po to, by się wyżalić i wykrzyczeć. Prosilibyśmy jendak, by robic to w sposób nie naruszajacy niczyjej godności.

Pozdrawiam.m.

Return to “o tym forum”