Dział "leki"

dział techniczny, tu proszę kierować pytania i uwagi do administratora i moderatorów
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Meduzola
bywalec

Re: Dział "leki"

Postby Meduzola » Mon Dec 18, 2017 2:54 pm

Mam już zespół niespokojnych nóg, jak leżę, to níe utrzymam jednej pozycji... Ale zażywam, nie martwcie się...

Kicius_XXL
moderator
moderator

Postby Kicius_XXL » Mon Dec 18, 2017 6:52 pm

Zespól niespokojnych nóg mi się wzmógł po olanzapinie. Paraliż senny też. Prawdopodobnie i tiki nerwowe.
Mimo to olanzapinę uważam za najlepszy lek jaki brałem. Łykam od 12 lat. Inni ten lek traktują raczej krytycznie.
Mam złą tolerancję neuroleptyków klasycznych. Rispolept uważam za najgorszy dla siebie, z kolei niektórzy go chwalą.
Wydaje mi się, że alfabetycznie jest ok.
„Nie mów co chcesz, abyś nie usłyszał czego nie chcesz.” - Mikołaj Rej.

hvp2
zaufany użytkownik

Postby hvp2 » Mon Dec 18, 2017 8:53 pm

Mam już zespół niespokojnych nóg, jak leżę, to níe utrzymam jednej pozycji...
Nie wiem czy mam "zespół niespokojnych nóg", ale wiem że od bardzo wielu lat poruszam stopami w sposób niekontrolowany i nieświadomy, gdy leżę lub półleżę! W czasach " przedpsychotycznych" takiego objawu nie miałem.

Meduzola
bywalec

Postby Meduzola » Tue Dec 19, 2017 12:15 pm

Dziękuję za te wpisy. Nadal jestem krytyczna, no chyba nie wszystkie psychotropy to benzodiamidy, chciałabym móc to wszystko ogarnąć, tak by inni mieli lepszy wgląd w to, co biorą. W szpitalu to nawet ulotki leku nie dostaniesz. Mam głębokie przeczucie, że nie wszystkie psychiatryczne "leki" stosowane w Polsce, jak i za granicą (użytkownik wowo) zostały tu uwzględnione. Pozdrawiam EDIT: Klozapina to dibenzozazepina, a kwetiapina to dibenzotiazepina. Antydepresanty-oddzielny temat.

piotrs
zaufany użytkownik

Postby piotrs » Tue Dec 19, 2017 3:25 pm

dokladnie czytac czytac
ja ulotke to wiec prawie studiuje glownie dawkowanie leku skutki uboczne zostalem bardzo skrzywdzony przez psychiatrow i te ich konskie dawki az sam zaczelem sie leczyc

piotrs
zaufany użytkownik

Postby piotrs » Tue Dec 19, 2017 3:51 pm

ja jeszcze w necie sprawdzam wszystko o leku
zaden pseudo psychiatra konowal juz mnie nie zrobi w chuja wiem ile brac kiedy na jakie objawy
bo zwiekszona dawka zagraza zdrowiu i zyciu
co ja sie przez nich nacierpialem zostawiam to liczy sie dzis i jutro tylko, ale przestrzegam nowych

Meduzola
bywalec

Postby Meduzola » Tue Dec 19, 2017 6:52 pm

Że też mówisz o tym wprost, Piotrs, uważaj na siebie :-)

Meduzola
bywalec

Postby Meduzola » Wed Dec 20, 2017 1:00 pm

Ps. Jakby ktoś chciał się ze mną skontaktować na fb, to oznajmiam, że moje konto tam zostało zhakowane, przejęte bądź skasowane. Pisałam tam nie o schizo.

wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Postby wowo21975 » Thu Dec 21, 2017 10:10 pm

Mój kolega bierze tutaj w Anglii klozapol i mówi mi że tabletki różnią się, są znacznie większe niż w Polsce i apetyt po nich jest mniejszy. Kolega ma zamiar teraz schudnąć na tych lekach.

Meduzola
bywalec

Postby Meduzola » Fri Dec 22, 2017 12:50 pm

Wczoraj polski premier spotkał się z angielską premier, to mam nadzieję, że nie wcisną nam tych "Waszych", bo mam w USG stwierdzony wąski przełyk...

Return to “o tym forum”