Jednak to nie jest forum dla mnie

dział techniczny, tu proszę kierować pytania i uwagi do administratora i moderatorów
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
zbyszek
admin
Status: informatyk

Re: Jednak to nie jest forum dla mnie

Postby zbyszek » Wed Nov 22, 2017 10:51 am

Jeszcze jedna uwaga na temat jazd religijnych i obraźliwych postów: Nie będziemy wprowadzać cenzury. Każdy ma prawo do swoich jazd. Jedyne na co zwracamy uwagę to to, żeby nie utrudniały one dyskusji innym na inne tematy. Kluczem jest tu podział na działy oraz nadawanie wątkom odpowiedniego tytułu. Kto nie chce zajmować się religią może po prostu pomijać odnośne działy lub wątki.
Trochę podobnie jest obraźliwymi postami. Nie będziemy zabraniać nikomu być chamskim, jeśli on tego koniecznie potrzebuje. Nasze, jako moderatorów jedyne zdanie to zapewnić dobrą dyskusję innym użytkownikom. Dlatego przesuwamy po prostu takie posty w inne miejsce, żeby nie przeszkadzały o to wszystko.

Voytec
zarejestrowany użytkownik

Postby Voytec » Sun Feb 25, 2018 5:28 pm

Ludzie mają jazdy na temat zostania zbawionymi, no to nie należy cenzurować ich zbawienia, może nie wszyscy się z tymi zbawieniami zgadzamy, jako mamy inną wersję rozsądku - uśmiechu dnia dzisiejszego. Pogdakamy sobie koguty na forum na każde tematy, kobiety na PW przyślą nam wtedy ofertę małżeństwa na Facebooku. Ale jak mi brakuje uśmiechów wzajemnych, uśmiechów dnia dzisiejszego. Aby ludzie, mimo niewierzący, uśmiechali się nawzajem do siebie, choć czasami lekko złośliwie z przekąsem. Bo wtedy forum żyje, gdy uśmiechy są.

Uśmiechy, choć czasami lekko złośliwe do osób z jazdami, pogdakamy o wszystkim, kobiety ślą PW z ofertami. Nie należy zapominać o Uśmiechu.
Dwie siły akceptacja i lęk. Akceptacja to schudnięcie zdrowie, lęk to głód czuję.

Alex1950
bywalec

Postby Alex1950 » Mon Feb 26, 2018 12:17 am

Szczęściarz z Ciebie jak dostajesz oferty na fejsie. Ja nie dostaję, bo go nie mam od pół roku.
Zgadzam się z Tobą odnośnie uśmiechu i nastawienia jednego człowieka do drugiego.
Jeden krótki uśmiech, nie ważne czy szczery czy nie od razu lepiej się robi.
Szczególnie tak miałem w pracy jako sprzedawca. O wiele fajniej obsługiwało się ludzi uśmiechniętych, chętnych do porozmawiania itp.
Nie przestawaj się uśmiechać, bo to sprawia że jesteś najpiękniejsza

Meduzola
bywalec

Postby Meduzola » Mon Feb 26, 2018 9:39 am

Przykro mi, Panie Administratorze, że religijność określa Pan jako "JAZDY", tylko dlatego, że jest Pan zadeklarowanym ateistą. Nauka i wiara to para skrzydeł, więc po co te antagonizmy..? W szpitalu kobieta słuchała od samego rana aż do Apelu Jasnogórskiego Radia Maryja i też myślałam, że zwariuję, bo było to na wskroś monotematyczne. Ale ile razy TU milczano, jak ktoś cierpiał. I ja wtedy bluzgałam na Pana, na LUDZKĄ bezczynność..!

karuna
moderator
moderator
Gadu-Gadu: gie gie

Postby karuna » Thu Mar 01, 2018 12:57 am

Jednak to nie jest forum dla mnie
Marznę na wietrze
dziś dzień
wypełnia to

na to jeden głos do drugiego
wicher to ja mam w bani

Akacja

Postby Akacja » Thu Mar 01, 2018 9:19 pm

Ja będę miał forum Akacja - coś mi nie wyszło z najo. Evot by było dobrze, jakby można czasem poczytać - bo nie ukrywajmy wiedzę zbierano 12 lat od roku 2005.

Kicius_XXL
moderator
moderator

Postby Kicius_XXL » Thu Mar 01, 2018 10:24 pm

Ja będę miał forum Akacja - coś mi nie wyszło z najo. Evot by było dobrze, jakby można czasem poczytać - bo nie ukrywajmy wiedzę zbierano 12 lat od roku 2005.
Lubisz zakładać fora tak samo jak nowe nicki. Wiesz, że to zniechęca ludzi i już ciężko będzie Ci zwerbować nowych użytkowników...

Akacja

Postby Akacja » Fri Mar 02, 2018 2:09 am

Ludzie i tak mnie lubią, może dlatego, że bywam szczery. Nikt mi tu nie powie, abym poszedł z Evot. Na czacie są mili. Zmartwienie jest takie, ile by to istniało, trochę bez sensu, jakby to miało istnieć dwa lata. Sam nie wiem, adres akacja.org.pl, jeszcze pomyślę, zanim zainstaluję.

Kicius_XXL
moderator
moderator

Postby Kicius_XXL » Fri Mar 02, 2018 3:34 pm

Nie mniej jednak życzę powodzenia.

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Wed Mar 21, 2018 6:58 pm

Zgadzam się po częsci z 44. Chrześcijańskie wartości są tu na forum często krytykowane a u chorych często widać antychrześcijańskie zainteresowania. Ja też czasem tracę ochotę na nawracanie innych i po prostu skupiam się na swoim prywatnym wątku. Na szczęście jest tu kilku chrześcijan z którymi można porozmawiać o wierze. Niestety Ci którzy nie chcą słuchać o Bogu sami sobie robią krzywdę ale czy ja powinienem się tym przejmować. Każdy zbierze to co zasiał. Każdy człowiek ma wolną wolę. Ci którzy są nienawróceni kiedyś po prostu na własnej skórze przekonają się o słuszności swoich wyborów. Wtedy po prostu będzie to bardziej bolesne niż gdyby nawrócili się wcześniej. Często chyba jest tak że jak człowiek spada na samo dno to zaczyna wołać do Boga. Niektórym chyba trzeba po prostu pozwolić upaść na dno skoro inne argumenty do nich nie przemawiają.

Edeni

Postby Edeni » Tue May 22, 2018 4:50 pm

No właśnie, Polak katolik, a chrześcijańskie wartości powinny być. Tutaj w dziale także.
Chociaż lat przybywa, wciąż jesteśmy tacy sami

karuna
moderator
moderator

Postby karuna » Thu May 24, 2018 9:43 am

To nie jest forum dla mnie też. Skromnego grubaska.
Marznę na wietrze
dziś dzień
wypełnia to

wicher to ja mam w bani

Εden

Postby Εden » Thu May 24, 2018 8:23 pm

Moim zdaniem po prostu Karuna nikt nie podsumował dorobku forum, zabrakło artykułów. Forum nie było takie złe.
schizofrenia.cba.pl - strona tymczasowa.

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Fri May 25, 2018 9:30 pm

Często chyba jest tak że jak człowiek spada na samo dno to zaczyna wołać do Boga. Niektórym chyba trzeba po prostu pozwolić upaść na dno skoro inne argumenty do nich nie przemawiają.
Tam nie ma dna. Jest przepaść bez końca. :)
Paweł534 Ty jeszcze nie byłeś na ostatecznym dnie, które sugerujesz. To jest czarna dziura metafizyczna, z której nie ma odbicia się i wyjścia. Tam nie wolno wchodzić. Nie nasz problem, jak to Ty mówisz. My mamy świat, siebie i ludzi, których kochamy.
Odbicie się od dna działa tylko w rzeczywistych, ludzkich przestrzeniach i problemach. Często dzieje się to automatycznie, duch ludzki sam zaczyna mądrzeć i wydobywać się z matni. Czasem organizm sam zmienia tryb na zdrowszy i sprawniejszy, czasem ból nieistnienia przekracza poziom bólu istnienia i wtedy następuje owe cudowne odbicie się od dna.
Jeżeli miałeś na myśli to, że niektóre osoby staczają się w zło, nieuczciwość, cwaniactwo, zepsucie moralne, krzywdzą innych itd., to niestety będą się doskonalili w tym rzemiośle i rozwijali niegodziwość do końca. To znaczy dotąd, aż im ktoś nie przerwie. Nawrócenia zdarzają się rzadko. Jak ktoś nie jest od razu dobry, to żadne metody nie skłonią go do dobra. Jak nie jest zły, to owszem, może miewać okresy znieczulenia moralnego i upadków przeplatane silnymi duchowymi nawróceniami moralnymi. Osoby niegodziwe nawróceń nie doświadczają. Kończą jako recydywiści albo przed trybunałem w Hadze. Cała sztuka wyłapać ich wcześniej, zanim zdołają wyrządzić wiele zła.

Jeżeli chodzi o forum, to jestem zadowolony. Nigdzie indziej nie miałbym możliwości porozmawiania o sprawach zaburzeń psychicznych i ich implikacjach w życiu bez zażenowania i lęku przed uprzedzeniami. Oczywiście, zdaję sobie sprawę, że osób w miarę cennych i uczciwych jest na tym forum niewiele.

karuna
moderator
moderator

Postby karuna » Sat May 26, 2018 1:00 am

Każdy ma prawo do swoich jazd.
Cytat na dziś. Oto słowa Zbyszka, admina, dziś, dziś dzień na forum, tym forum.
Marznę na wietrze
dziś dzień
wypełnia to

wicher to ja mam w bani

Return to “o tym forum”