Jednak to nie jest forum dla mnie

dział techniczny, tu proszę kierować pytania i uwagi do administratora i moderatorów
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
celem shciz religijnh
zarejestrowany użytkownik

Re: Jednak to nie jest forum dla mnie

Postby celem shciz religijnh » Thu Aug 17, 2017 6:25 pm

Ludzie bywają niesprawiedliwi, nasze Zbawienie to rozmowa. Jak się zbawić, rozmowa to jest nasze zbawienie.

bez logoutu

celem shciz religijnh

Postby celem shciz religijnh » Thu Aug 17, 2017 7:07 pm

Zbyszku, zanim byś mnie potępił, zrozum, jak świat wygląda moimi oczami.

Rencistka z Norwegii leży na łóżku i się nudzi. poczytała Pismo święte, zeszyt o Różańcu. Rozmarzyła się. Mężu, widzę Matkę Boską. Żono moja, ja nic nie widzę, ani nie słyszę. Blog internetowy czyta 1.000 osób dziennie, przetłumaczono na 10 języków świata. Koniec świata to wojna nuklearna 13 sierpnia 2016 w Poznaniu. Ogłaszam na blogu termin wojny odroczono o 4 miesiące, bo Poznań się poprawił i przeniesiono do Katowic tym razem za 4 miesiące. Mają szansę, może się poprawią. Czy trzecia będzie Warszawa?

Fatima 1917 Cud Słońca - dwóch trzech dziennikarzy płaci 15 wieśniakom po 10 dolarów, zdjęcia nam trzeba, patrzcie zachwyconymi minami w Niebo. Nasza prasa to kaczki dziennikarskie. - Widział ktoś coś? Łucja zakonnica, rozmarzyła się, widziała. Swiadkowie zajścia Cud Słońca jedyni zachowani to Łucja i trzech dziennikarzy Super Ekspress Kaczki.

Rok 1974 Black Sabbath nagrywa "NIB Im em Luzifer" - ogłoście to, Pan objawi się w roku 1.999. Niesłychanie, pana Luzifera przesuneli nam Świadkowie i Adwentyści 7-mego. Black Sabbath śpiewał Luzifer 1.999 .

A resztę włóż między bajki.

celem shciz religijnh

Postby celem shciz religijnh » Thu Aug 17, 2017 8:20 pm

Zbyszku, ja Pisma świętego nie oceniam źle - chodzi o wyciąganie morału z opowiadań, o wnioskowanie wartości bezreligijnych. Nazywano Słowem Bożym.

Boga opieram na modlitwie.

Religię opieram na wartościach, międzyludzkich, bezreligijnych.

Wiara to głosuję Bóg istnieje, czy Bóg nie Jest.

Ale hmm, wiesz, reszty się domyślisz sam. Łucja Fatima mówi, widzę ją, widzę. Franciszek mówi, ja czasami, ale coś innego. Mama mówi, a ja nic nie widzę. Fatima. najwięcej Łucja.

[Poglądy] Moderatorem powinien być
Moderatorem powinien być
Karuna 15
nie powinien być Karuna 5

Postautor: lemro
Jebbn..j się w ten pusty łeb Eden. takie osoby jak ty i te twoje idiotyczne posty

Postautor: unreal
Mnie akurat posty Edena pomagają w pewien sposób, uważam, że ma dużo racji, choć przedstawia ją w nieco specyficzny sposób.

Poglądy są bardzo podzielone, komu pomaga obecność Edena na forum. Jedni czytają, innym nie pomaga. Pomyłką był styl wypowiedzi - ja wklejałem teksty piosenek Grammy Metal.

celem shciz religijnh

Postby celem shciz religijnh » Thu Aug 17, 2017 8:50 pm

Co do psychologa forum potrzebna jest psycholog po kursie, która orientuje się co to jest zdrowie religijne. Osoba taka, która rozumie, że Kościół religia to stawianie na wartości (bezreligijne).

Co ci pomoże osoba, która sama się leczy, a Internet ma za Rozrywkę, świat jako zabawę, życie jako Zabawę.

Choć Kępiński pisał, chore są osoby, które nie miały rozrywkowego stosunku do świata, komunii międzyludzkiej. KTO PRZEŻYWA TEGO SIĘ PRZEZYWA.

ЕDЕNИ

To forum jest dla każdego pacjenta

Postby ЕDЕNИ » Thu Aug 17, 2017 9:24 pm

Pozwólcie, że ja zostanę na forum co najmniej przez dwa tygodnie. Muszę sobie porozmawiać z kilkoma osobami, które zaufały, że rozmowa ze mną może im pomóc. Trzeba trochę spoważnieć, komuś może coś doradzę. To są pewne osoby lubiące rock.
rozsądek to wartości proste

zbyszek
admin
Status: informatyk

Re: To forum nie jest dla mnie

Postby zbyszek » Thu Aug 17, 2017 11:40 pm

Sam nie wiem o co chodzi,
To użytkownik _44, a nie 44 wspomniał powyżej o trollowaniu !

ЕDЕNИ

Postby ЕDЕNИ » Fri Aug 18, 2017 12:54 pm

Zbyszku, ale co my możemy zrobić w takiej sprawie jak jazdy religijne, internetowe Objawienia Matek Boskich.

Antychryste, Czasy Ostatnie - to ma swoje źródło w Piśmie świętym. Tłumaczyć ludziom, żeby się nie bali.

Tłumaczyć ludziom, jak ich jazdy wyglądają naszymi oczami, z boku. Istnieją pewne organizacje muzyczne Grammy Metal Ave Sata, ale ludzie nie rozumieją, że to branża rozrywkowa.

Odkąd zaistniałą schizofrenia, pojawiły się takie pojęcia, jak jazdy religijne, schizy skołowania.

Sęk w tym, że działania osób chorych bywają nierozsądne, nieracjonalne - my możemy pomóc tylko rozmową.
Znasz na pewno to zjawisko - o mój Boże, mam Objawienie, ona piękna, mądrze mówi - kobieto, gdzie (?) ja nic nie widzę, ani nie słyszę. Czyta to połowa schizofreników w Polsce.

ЕDЕNИ

Postby ЕDЕNИ » Fri Aug 18, 2017 1:31 pm

Nic nie możemy zrobić, poświęcamy wiele czasu na zarabianie pieniędzy, internet to nasze hobby i rozrywka.

Osoba wierząca postanawia Bóg istnieje, czy Bóg nie Jest.

Osoba religijna jest na Łasce Bożej lub na niełasce. Religia dyktuje wartości bezreligijne międzyludzkie - uderzył mnie w policzek, nadstawię jeszcze drugi, kocham wroga, wybaczę, gdy mi wytłumaczysz dlaczego mnie trzaskasz w policzek, co mówię źle.

Nic nie jesteśmy w stanie zrobić.

zbyszek
admin
Status: informatyk

Postby zbyszek » Fri Aug 18, 2017 3:32 pm

Zbyszku, ale co my możemy zrobić w takiej sprawie jak jazdy religijne
.... Antychryste, Czasy Ostatnie - ...
Tłumaczyć ludziom, żeby się nie bali.
Tak, dokładnie. Tłumaczyć, żeby się nie bali ! Nie możesz zrobić, ale możesz robić - swoje ! A skojarzenia religijne są w psychozie szczególnie silne.

--_-

Postby --_- » Fri Aug 18, 2017 8:13 pm

Zanim zwariowałem, że widzowie forum cyrk zoo zabawiają się moim kosztem miałem portal SCHIZO.PL , narzekali my chcemy ZABAWY, każdy temat czyta tylko 100 osób. A najlepsza zabawa to Sekta Eliasz z los Angeles. leczymy urojenia religijne pokrzywą. Ja tam zawsze uważałem Internet za Rozrywkę: filmy, muzyka, kursy języka angielskiego, do nich kupiłem Tablet 7 cali. Nie, że ktoś się zabawia kosztem admina SCHIZO.PL i narzeka, że za dużo ględzenia o urojeniach religijnych. W sumie najlepsza zabawa jest w VARIA@t.

schizek
zaufany użytkownik

Postby schizek » Fri Aug 18, 2017 9:48 pm

eden wczoraj mi pisales ze ЕDЕNИ to bedzie twoj staly nick a tu widze nowy

-_--

Postby -_-- » Fri Aug 18, 2017 9:59 pm

Pewni użytkownicy odeszli z forum bo za 2 tygodnie rozpoczynają pracę jako dozorca magazynier. Admin uważa, że to nie jest nic wstydliwego napisać na forum, dlaczego odeszli. Hmm,sam nie wiem czy się kulturalnie pożegnałem. Admin w e-mailu napisał, że dziękuje za zwrócenie uwagi, że pewni użytkownicy szukają w internecie także zabawy, ale nie widzi w tym nic złego. Mało tego, założę jeszcze temat na forum polityka evot, gdzie wygłoszę swoje poglądy, jak się robi forum polityka. W końcu to nic złego, wysłuchać kogoś. Na http://forum.evot.org/ - tam jest taka możliwość opublikowania swojego tematu co sie sądzi o forach polityka. Wiesz schizek 4 lata to nie na wieczność Eden tu był, co chciał przedyskutował - a wy jesteście tylko przyjaznymi znajomymi na kilka lat. Za 2 lata nawet pamiętać o mnie nie będziecie, jak się będziemy mijali na ulicy.

_ Pacjent

Postby _ Pacjent » Fri Aug 18, 2017 11:33 pm

WYGRYWASZ KIEDY SIĘ PODDASZ

Eden odszedł do krainy żywych

reszta życia to zabawy i rozrywki

, albo w pracy, albo na rencie

wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Postby wowo21975 » Sat Aug 19, 2017 12:42 am

Czytam i przeglądam forum bo szukam w nim informacji. Zgadzam się że jest za mało konkretów, może z czasem to się zmieni.

Ёden
bywalec
Status: poliglota

Postby Ёden » Sat Sep 30, 2017 2:34 am

Starajmy się po prostu, od dzisiaj, pomagać sobie nawzajem, w dyskusji o leczeniu.
choroba to zmienić poglądy - rozsądek to nie zdrowie religijne, a wartości międzyludzkie, bezreligijne chrześcijaństwo.

Return to “o tym forum”