Znikło mi kilka postów

dział techniczny, tu proszę kierować pytania i uwagi do administratora i moderatorów
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
leon1
zarejestrowany użytkownik

Znikło mi kilka postów

Postby leon1 » Sun Aug 13, 2017 10:59 am

Witam wszystkich długo nie byłem na forum po wejściu zauważyłem że znikło mi kilka postów i dużo funkcji na forum jest w języku angielskim moz ktoś mi pomóc

zbyszek
admin
Status: informatyk

Re: Znikło mi kilka postów

Postby zbyszek » Sun Aug 13, 2017 1:46 pm

Angielskie napisy to braki pełnego tłumaczenia dla nowszej wersji oprogramownia. Zajmę się tym oczywiście i poprawię.

zbyszek
admin

Postby zbyszek » Sun Aug 13, 2017 1:50 pm

Czy miałbyś jakąś wskazówkę jaki posty poznikały, np, z jakiego okresu - możliwie dokłądnie jest potrafisz, lub z jakiego wątku ?
Zasadniczo nie usuwamy postów, niemniej uległem kilku naciskom autorów niektórych wątków, którzy chcieli je koniecznie usunąć. Pozostawienie takich postów bez wątku rozpoczynającego dyskusję mijało się z celem. Nie wiem do dziś jak dobrze postąpić w takim przypadku nie odmawiać autorowi prawa do jego wątku, który rozpoczął.

44
zaufany użytkownik

Postby 44 » Sun Aug 13, 2017 4:58 pm

Też zniknęło kilka moich postów z działu metody alternatywne, ale to już chyba z rok temu.
Just remember that death is not the end. Heaven or hell? The choice is Yours.
"Żaden cudzołożnik, żaden kłamca, żaden bałwochwalca nie wejdzie do Królestwa Niebieskiego"-JAHSZUA (JEZUS CHRYSTUS)

zbyszek
admin

Postby zbyszek » Wed Aug 16, 2017 11:30 pm

Także prosiłbym o jakąś wskazówkę co, kiedy i jak zniknęło. Przecież mam logi dokumentujące wszelkie działania forum i mógłbym te posty poszukać, ale nawet nie wiem w jakim wątki i z jakim tytułem.

44
zaufany użytkownik

Postby 44 » Wed Aug 16, 2017 11:42 pm

Także prosiłbym o jakąś wskazówkę co, kiedy i jak zniknęło. Przecież mam logi dokumentujące wszelkie działania forum i mógłbym te posty poszukać, ale nawet nie wiem w jakim wątki i z jakim tytułem.
Raczej nie dam rady sobie przypomnieć wszystkiego.
Just remember that death is not the end. Heaven or hell? The choice is Yours.
"Żaden cudzołożnik, żaden kłamca, żaden bałwochwalca nie wejdzie do Królestwa Niebieskiego"-JAHSZUA (JEZUS CHRYSTUS)

Return to “o tym forum”