usuwanie postów pewnych użytkwoników...? czy to przywróciłoby porządek na forun?

dział techniczny, tu proszę kierować pytania i uwagi do administratora i moderatorów
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
w pogoni za stracony
zaufany użytkownik

usuwanie postów pewnych użytkwoników...? czy to przywróciłoby porządek na forun?

Postby w pogoni za stracony » Thu May 11, 2017 12:16 am

przyznaje sam pisze i pisałem dużo postów które były żałosne, ale mam nadzieje nikomu nie zaszkodziłem. nieważne. jednak problem postów które pojawiają się na forum w niedpowiednim dziale, o nieodpowiedniej treści, u "pustej" treści powinny być uznawane za spam i po prostu usuwane.

nie wiem dlaczego nie uznaje się tego za naruszenie regulaminu np.

viewtopic.php?f=15&p=508805#p508805

to przykre.
wydaje mi się że tu nie chodzi czy to ważne czy nie. tylko skąd to się bierze. trzeba byłoby hodować dzieci i sprawdzać je czy jak nie będzie się ich uczyło zasad same je odkryją?

karuna
moderator
moderator
Gadu-Gadu: gie gie

Re: usuwanie postów pewnych użytkwoników...? czy to przywróciłoby porządek na forun?

Postby karuna » Thu May 11, 2017 12:38 am

Chciałem trochę naprawić ten dział, ale nie wiem jak do końca..
Problemy techniczne.

k
Marznę na wietrze
dziś dzień
wypełnia to

na to jeden głos do drugiego
wicher to ja mam w bani

karuna
moderator
moderator

Re: usuwanie postów pewnych użytkwoników...? czy to przywróciłoby porządek na forun?

Postby karuna » Thu May 11, 2017 12:42 am

Nie lubię moderować.
Marznę na wietrze
dziś dzień
wypełnia to

wicher to ja mam w bani

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Thu May 11, 2017 12:46 am

Problem z usuwaniem takich postów jest prosty - jak zaczniesz usuwać to jest to forma cenzury, co następne będzie do usunięcia?

Chyba że niezgodne z regulaminem - szczerze nie wiem co jest w powyższym linku - jak zobaczyłem autora to nie miałem siły czytać...

Może bardziej przydałby się jakiś dział w stylu "bazgroły" dla tych co wiedzą w jakim się znajdują stanie a mają potrzebę wyrzucić coś z siebie. Pewnie będąc "na fazie" i tak trafi to gdziekolwiek tylko nie tam... ale może jest sens spróbować...

karuna
moderator
moderator

Postby karuna » Thu May 11, 2017 12:50 am

bazgroły mogą być, to już administracja niechaj...
Marznę na wietrze
dziś dzień
wypełnia to

wicher to ja mam w bani

w pogoni za stracony
zaufany użytkownik

Postby w pogoni za stracony » Thu May 11, 2017 8:39 am

wydaje mi się że bałagan na forum nie jest tylko i wyłącznie wynikiem userów i ich rozbrykania. zbyszek powinien zmniejszyć i zmienić układ forum... forum przez to jest mniej czytelne. gdyby było inaczej spamerzy nie byli by tak uciązliwi.
wydaje mi się że tu nie chodzi czy to ważne czy nie. tylko skąd to się bierze. trzeba byłoby hodować dzieci i sprawdzać je czy jak nie będzie się ich uczyło zasad same je odkryją?

zbyszek
admin
Status: informatyk

Postby zbyszek » Thu May 11, 2017 10:42 am

No to właśnie takim działem "bazgroły" jest poddział: "Nieaktualne tematy". Tam ląduje wszystko, co należy wykluczyć ze skanowania przez wyszukiwarkę. Proszę zrozumieć, że bazgroły same w sobie nie są niczym szkodliwym i nie ma co się ich wstydzić. Szkodliwy jest tylko fakt, że przytłaczają inne wartościowe posty. Od kilku dni moderatorzy mogą robić to teraz jednym kliknięciem.

Są więc trzy poddziały: 1. "spam" - dla nikogo niewidoczny, używany tylko do identyfikacji spamowiczów. 2. "niechciane" - np. obrażliwe, które mogą szkodzić złymi emocjami, 3. "nieaktualne" - niewiele treści, które szkodzą tylko swoją ilością i zagłuszaniem innych.

2 i 3 są widoczne, w 2. można kontynuować dyskusję, jeśli ktoś tego pragnie, w 3. nie można, dyskusje są zamknięte. Prócz tego moderator może przesuwać tak, żeby autor był poinformowany przez PM lub jeśli to nieistotne nie był informowany, np. spam lub niektóre "nieaktualne".

3. Nazwałem "nieaktualne", żeby nikogo nie obrażać, ale może inna nazwa byłaby lepsza. Zamknięte już, ale nadal ważne dyskusje tam nie powinny być przesuwane.

Manuela55580
zaufany użytkownik
Status: Powołana Bogini Miłości

Postby Manuela55580 » Thu May 11, 2017 11:56 am

Witajcie ❤
Moje Posty pewnie też macie na myśli. Jeśli tak jest to bardzo przepraszam za zaśmiecanie Forum, byłam w Manii kiedy je tworzyłam. Potrzebowałam tego. Jeszcze raz przepraszam.
Pozdrawiam serdecznie.
Wiara ❤ Nadzieja ☝💚 Miłość ❤ POKÒJ ✌

karuna
moderator
moderator

Postby karuna » Thu May 11, 2017 12:08 pm

Witajcie ❤
Moje Posty pewnie też macie na myśli. Jeśli tak jest to bardzo przepraszam za zaśmiecanie Forum, byłam w Manii kiedy je tworzyłam. Potrzebowałam tego. Jeszcze raz przepraszam.
Pozdrawiam serdecznie.
absolutnie to nie o Tobie. :D

pozdrawiam
k
Marznę na wietrze
dziś dzień
wypełnia to

wicher to ja mam w bani

zbyszek
admin
Status: informatyk

Postby zbyszek » Thu May 11, 2017 4:32 pm

Spoko Manuela, pisz bez obaw, a wstyd zwalczaj kontaktem - najlepiej realnym.

Return to “o tym forum”