Jedna osoba jedno konto

dział techniczny, tu proszę kierować pytania i uwagi do administratora i moderatorów
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Kicius_XXL
moderator
moderator

Jedna osoba jedno konto

Postby Kicius_XXL » Sat May 06, 2017 2:43 pm

Czy innym użytkownikom nie przeszkadza, że ktoś zakłada więcej niż jedno konto na forum?

Czy zakładanie konto za kontem nie jest dziecinne. Zgodnie z regulaminem można mieć tylko jedno konto.
Jestem za przestrzeganie tej zasady, nie jako moderator tylko to moja prywatna opinia

zbyszek
admin
Status: informatyk

Re: Jedna osoba jedno konto

Postby zbyszek » Sat May 06, 2017 3:43 pm

W tej chorobie pojawiają się czasami nieuzasadnione realiami uczucia dramatycznego wstydu. A człowiek zwykle stara się tłumaczyć świat związkami przyczynowymi. Jakaż byłaby lepsza przyczyna, tego, że ktoś się wstydzi, jak nie jego własna postawa. I tu jak na zawołanie pojawiają się oceny obecności na forum, udziału w dyskusji, treści postów. A jak najłatwiej się takich uczuć pozbyć ? Można prosić o usunięcie konta, kasować posty samemu - najlepiej krótko po ich napisaniu. Można też po prostu zakładać nowe konta. Według mnie to jednak nic nie pomaga, bo te uczucia mają zupełnie inny powód.

Jeśli ktoś nie wytrzymał i założył drugie konto proszę o info - mogę łatwo dwa konta połączyć.
Jeśli wiesz, Kicius_XXL, coś o podwójnych rejestracjach, daj proszę znać przez PM

karuna
moderator
moderator
Status: Zachowuj umysł w równowadze a wszechświat będzie w równowadze.
Gadu-Gadu: gie gie

Postby karuna » Sat May 06, 2017 6:35 pm

patrycjusz grządka to konto użytkownika hoggar polny
brak skupienia i ciszy
kolejna kropla chaosu
przelewa wodę w filiżance

zbyszek
admin

Postby zbyszek » Sat May 06, 2017 6:58 pm

Nie ma użytkownika hoggar*, a patrycjusz to JagodowyWikołak

karuna
moderator
moderator

Postby karuna » Sat May 06, 2017 6:59 pm

a tak, nie to
brak skupienia i ciszy
kolejna kropla chaosu

karuna
moderator
moderator

Postby karuna » Sat May 06, 2017 7:08 pm

z resztą chcę być poważny już
__

jak ktoś ma problem to zmieni konto i może tak robić/będzie tak robić
brak skupienia i ciszy
kolejna kropla chaosu

w pogoni za stracony
zaufany użytkownik

Postby w pogoni za stracony » Sat May 06, 2017 9:42 pm

Nie ma użytkownika hoggar*, a patrycjusz to JagodowyWikołak
Ciekawe jak dawniej ludzie marnowali czas kiedy nie było Internetu. Jeżeli zjawisko owe będzie miało podobny trend pewnie niedługo powstanie nowy lepszy Internet z serialami o szkole policjantach i innych nastolatkach z pustymi głowami.
wydaje mi się że tu nie chodzi czy to ważne czy nie. tylko skąd to się bierze. trzeba byłoby hodować dzieci i sprawdzać je czy jak nie będzie się ich uczyło zasad same je odkryją?

Patrycjusz Grządka
zarejestrowany użytkownik

Postby Patrycjusz Grządka » Sat May 06, 2017 10:56 pm

Byli rolnikami pańszczyźnianymi.

zbyszek
admin

Postby zbyszek » Sat May 06, 2017 11:17 pm

Może rzeczywiście traciłem czas jako rolnik, ale to tylko ciekawostka przyrodnicza. Istotne jest czy mam rację w poście z dziś, 02:43 pm. Co o tym sądzicie ? Myliłem się ?

Patrycjusz Grządka
zarejestrowany użytkownik

Postby Patrycjusz Grządka » Sun May 07, 2017 12:20 am

Zgadzam się z tobą Panie Zbyszku.

w pogoni za stracony
zaufany użytkownik

Postby w pogoni za stracony » Sun May 07, 2017 11:29 am

Istotne jest czy mam rację w poście z dziś, 02:43 pm. Co o tym sądzicie ? Myliłem się ?
wydaje mi się że wstyd nie jest odczuwany z powodu samej treści posta. wstyd odczuwamy ze względu na to że KTOŚ może nas przez niego źle ocenić. czyli wstydzimy się bo mamy wrażenie że wzbudzamy śmieszność. co jest UROJENIOWE zwłaszcza jak sobie piszemy coś na forum gdzie większość nas NIE zna, a jeszcze większej więszkości to nie obchodzi co piszemy.
wydaje mi się że tu nie chodzi czy to ważne czy nie. tylko skąd to się bierze. trzeba byłoby hodować dzieci i sprawdzać je czy jak nie będzie się ich uczyło zasad same je odkryją?

zbyszek
admin

Postby zbyszek » Sun May 07, 2017 11:53 am

... a jeszcze większej więszkości to nie obchodzi co piszemy.
Dokładnie to jest ta kwestia ! Same słowa ani dowolne teksty nie starczą, żeby kogoś zainteresować i pozostaje potem tylko pytanie: po cholerę to w ogóle pisałem ? Niemniej - i tu go pogrzebali - wystarczy jedno na prawdę realne szczere uczucie i ktoś je w końcu zauważy. A nawet jeśli nie, sprawa nabiera sensu, którego żaden wstyd nie dosięgnie.

w pogoni za stracony
zaufany użytkownik

Postby w pogoni za stracony » Sun May 07, 2017 12:05 pm

w ogóle to też nie świadczy o nas najlepiej jeżeli oskrażamy innych o wyszydzanie czy wyśmiewanie kiedy napiszemy coś "kontrowersyjnego"

ale to jest tak powszechne że w sumie nawet jest to dla niektorych oczywiste.

Piotrek007
zaufany użytkownik

Postby Piotrek007 » Sun May 07, 2017 1:29 pm

Miałem już wiele kont na forum,ale raczej nigdy nie pisałem na nich w tym samym czasie.Zakładając kolejne zapominałem o wcześniejszym.Piszę tutaj odkąd zacząłem pracować w miejscu gdzie przez całą dobę przebywam sam i cholernie brakuje mi towarzystwa,źle znoszę samotność.Z początku szukałem tutaj osób chętnych do rozmów telefonicznych i poznałem w ten sposób sporo osób.Problem w tym że poza pracą mam sporo zajęć i nie mam już takiej ochoty spędzać tutaj czasu,ani rozmawiać przez telefon.Niemal wszystkie znajomości kończyły się z tego powodu,stawały się męczące.Od dłuższego czasu mimo że zaglądam tutaj (w pracy) to nie próbuje nawet prowadzić dialogu z uczestnikami forum bo wiem,że potem musiałbym poświęcać czas także poza pracą aby utrzymać znajomości.Nikogo tutaj nie znam,niepamiętam kiedy rozmawiałem z kimś poprzez prywatne wiadomości.Piszę jakieś głupoty lub uwywnętrzniam schizy w poczuciu braku odpowiedzialności za swoje słowa bo i tak nikomu nie muszę się z nich tłumaczyć skoro z nikim nie nawiązuje bliższej znajomości.Czuję się zażenowany tym co piszę i kasuję wszystko jak leci.Większość moich postów zawiera treści których w życiu bym nie powiedział w realu.Być może jestem podły i głupi,nazwijcie to jak chcecie.

Piotrek007
zaufany użytkownik

Postby Piotrek007 » Sun May 07, 2017 1:55 pm

Powyższe wynurzenie jest kolejnym z tych które skłaniają mnie do pokasowania wszystkiego co tu wypisywałem i zapomnienia o forum,ale wali mnie to,nie będę kasował.Powinienem zmienić pracę.

Return to “o tym forum”