nie lubię ludzi

dział techniczny, tu proszę kierować pytania i uwagi do administratora i moderatorów
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Kicius_XXL
moderator
moderator

Re: nie lubię ludzi

Postby Kicius_XXL » Thu May 04, 2017 8:12 pm

Karuna dobrze widzieć Cię w jednym kawałku czyli całego :icon-smile:

Kicius_XXL
moderator
moderator

Postby Kicius_XXL » Thu May 04, 2017 8:18 pm

Nie ma co się łamać.
Wiadomo, że każdego możne dopaść gorsze samopoczucie, ludzka rzecz
wiadomo też, ze każdy jeden z nas potrzebuje od czasu do czasu usłyszeć dobre słowo

sheche
zaufany użytkownik

Postby sheche » Thu May 04, 2017 9:46 pm

karuna to po przetłumaczeniu znaczy? Karuna ty sobie nie rób jakiś jazd typu zabiję się, bo tu nie tylko mi by Ciebie zabrakło, ja czasami mam takie jazdy i różne schizy, .... a zresztą to sama nie wiem...

des gartens eden
bywalec
Status: webmaster

Postby des gartens eden » Sun Jun 25, 2017 8:27 pm

Nie chodzi o to, że chciałbyś lubić ludzi (Karuna). Ale mnie ludzie bolą. Te ich bez Ciebie nie uwierzymy. Te ich bez Boga nie uwierzymy. Potem zmieniamy płytę, bez Jezusa nie uwierzymy. Potem jacyś eskimoscy geje, czy on nas rozgrzeszy. Potem Slayer śpiewa on nas już nie rozgrzeszy. Potem przygody w pociągu, przygody na dyskotece szkolnej. Chyba za dużo wypiła szampana, nie pamięta, pupa ją bolała. Do czego ten świat zmierza. Jeszcze w Watykanie najlepsza impreza - 37 biskupów kupiło najdroże kurczaki z rożna, po butelce wina, zajechali mercedesami, z rozpaczy się przejedli. Jeden papież Franciszek do dzisiaj jeździ tramwajem. W końcu sam go wyspowiadam, jak kupi Mercedesa, bo to stanowisko to miała jakaś duma być, sam nie wiem, dla kogo. Ciągle tylko kazania gada, traktujmy się, rozgrzeszajmy i nie chce Mercedesa. Jak dobrze policzyć przepowiednie Nostradamusa i biskupa Michaliady, miał to być czarnoskóry papież 66-ty z koleji w dziejach od stworzenia świata. No i mamy go, nie chce, zrzekł się Mercedesa.

Wiesz, wchodzę sobie kiedyś, wwweb, pisze Poznam Pana, akurat się dobrze składa, szukam kolegi. No to się nam też dobrze składa, lubimy kolegów. Podaj od razu tel się zdzwonimy i adres.
No ja mówię, ten świat upada.
trzeba sobie pomagać

Antychryste
zarejestrowany użytkownik
Status: Antychryst

Postby Antychryste » Mon Jun 26, 2017 5:30 pm

A ja LUBIĘ.
http://www.nam.cba.pl antychryste[at]onet.pl

Urojeni Religii Matek
zarejestrowany użytkownik
Status: Badacze Pisma św Starego Testamentu i Ewangelii

Postby Urojeni Religii Matek » Mon Jul 31, 2017 12:02 am

Karuna, sedno zdrowia i religii to lubić ludzi choć trochę - bo inaczej psychiatra postawi ci diagnozę negatywy.
Psyhiatra nie dEwoT - loty masz bo czytasz o schizach samo-objawieniach 9 rencistów i one wykoleiły cię z życia - zrozumiesz to po 9 latach. Słowo Boże = Ewangelia i Stary Testament. KATOLICKI TO STAWIAMY NA WARTOŚCI = Chrześcijaństwo Bezreligijne. Dewot!

Return to “o tym forum”