kto zniszczył EVOT?

dział techniczny, tu proszę kierować pytania i uwagi do administratora i moderatorów
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT

kto zniszczył evot?

Poll ended at Tue Feb 07, 2017 5:35 pm

1.) dawid podsiadło?
1
9%
2.) ja czyli ja.
1
9%
3.) maniek.
2
18%
4.) zbyszek.
0
No votes
5.) małgorzetka.
0
No votes
6.) stefan ambroziak.
1
9%
7.) matematyka kwantowa.
3
27%
8.) dowód na brak kąta prostego.
2
18%
9) o. szustak.
1
9%

Total votes: 11

w pogoni za stracony
zaufany użytkownik

kto zniszczył EVOT?

Postby w pogoni za stracony » Tue Jan 31, 2017 5:35 pm

można uzasadniać swój wybór.
wydaje mi się że tu nie chodzi czy to ważne czy nie. tylko skąd to się bierze. trzeba byłoby hodować dzieci i sprawdzać je czy jak nie będzie się ich uczyło zasad same je odkryją?

Chwast
zaufany użytkownik

Re: kto zniszczył EVOT?

Postby Chwast » Tue Jan 31, 2017 7:37 pm

Ja uważam, że evot ma się dobrze. Czuję tu taką swobodę i ,,obecną nieobecność" władzy na forum, że aż czasami mam dziwne wrażenie, że to tylko iluzja. Taki szczur w laboratorium nieświadomy tego, że jest obiektem eksperymentów. Swoboda a więc to co powinno być najważniejsze na forum tego typu. No chyba, że to co jest to lej po bombie i wcześniej, zanim się zarejestrowałem, było jeszcze lepiej a teraz forum jest znisazczone. Więc nie wiem kto zniszczył evot.
,,Leki" na schizofrenie powodują zwiększenie krytycyzmu w stosunku do objawów i obniżenie go w stosunku do systemu. Tako rzecze chwast.

thecgla
bywalec
Status: miłosny

Postby thecgla » Tue Jan 31, 2017 8:53 pm

Też niczego nie zauważyłem, tylko brakuje już kilku osób które "wyłamały się" były częścią tego ekosystemu. Są ludzie kulturalni lub mniej i się ich unika albo zbywa jednym tekstem. Evot nie upadnie raczej, chyba że admin nie będzie miał na server :P

Ciesze się, że nie jestem na czarnej liście :D

malgorzateka
bywalec

Postby malgorzateka » Tue Jan 31, 2017 10:03 pm

No wiedziałam, że jestem destrukcyjna. Na mnie głosujcie, to mi wreszcie to cholerne konto tu zlikwidują. Edit: 1. Zdaje się, że pytanie to zadał ktoś, kto czepia się ludzi w ciemno, bo uzasadnienia dla powyższej listy nie ma. 2. Poza tym: Mam tu konto od marca ubiegłego roku, o którym na wiele miesięcy zapomniałam. Udzielam się od jakiś dwóch miesięcy. Chyba większość ludzi dopiero po utworzeniu konta na danym forum, orientuje się, że na forum jest jakiś administrator i moderatorzy, a cisnąca potrzeba porozmawiania z innymi na wspólne tematy (forum tematyczne), powoduje fakt, iż chyba niewiele osób czyta skrupulatnie regulamin przed założeniem konta. Moderatorzy, obok użytkowników, głównie mają pseudonim i z jednym wyjątkiem, czy dwoma, nie występują na tej scenie jako realistyczne osoby, które pojawiałyby się w innej przestrzeni, poza tą internetową. Z tego, co się orientuję, jeden z moderatorów zażywa konopie indyjskie, które w kraju nad Wisłą są nielegalne. Rozumiem, że zlikwidowanie konta to (jakby) popsucie zaistniałych dyskusji (jak ten portal/ to forum egzystuje od 2003), niczym domku z kart. Dlatego, jeśli jednak byłoby możliwe usunięcie konta, proponuję zachować teksty użytkownika, nazywając użytkownika Anonim 1, Anonim 2, itd. Jeśli administrator upiera się przy tym, że likwidacja konta jest możliwa tylko wtedy, gdy dana osoba może udowodnić, że nieusunięcie konta spowoduje straty (materialne?) lub uszczerbek na zdrowiu, to dla mnie jest to szczyt cynizmu.
Last edited by malgorzateka on Wed Feb 01, 2017 9:35 pm, edited 2 times in total.

karuna
moderator
moderator
Status: Zachowuj umysł w równowadze a wszechświat będzie w równowadze.
Gadu-Gadu: gie gie

Postby karuna » Tue Jan 31, 2017 10:45 pm

Nuda.

Co mnie zmusza do głębokiej refleksji tutaj, jest to tym, że jeśli ktoś zniszczył EVOT, to wcześniej EVOT musiał być idealny. Kto zatem za tym stoi?
Ciężko upatrywać tego w tej ankiecie, przyczynie tego skutku.

Jednak skoro lepiej było wcześniej, to co należy zmienić, czy to wróci?
Sam już nie wiem.
brak skupienia i ciszy
kolejna kropla chaosu
przelewa wodę w filiżance

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Wed Feb 01, 2017 4:38 pm

...
Co mnie zmusza do głębokiej refleksji tutaj, jest to tym, że jeśli ktoś zniszczył EVOT, to wcześniej EVOT musiał być idealny. ...
EVOT jest notorycznie niszczony przez błędy logiczne:

https://pl.wikipedia.org/wiki/B%C5%82%C ... %C5%BCenia

Zakładać, że coś co zostało zniszczone było wcześniej idealne jest doskonałym tego przykładem.

Podobnie jak zakładać, iż osoba wypowiadająca się w tym temacie uważa że coś zostało zniszczone jest fałszywym założeniem, które pewnie zostanie zaraz zademonstrowane. Mimo całkowitego braku przesłanek ku temu.

PS. Offtop, piszę to tutaj gdyż jestem ignorowany w innych tematach - Zbyszku kiedy raczysz udzielić odpowiedzi na moje żądanie usunięcia konta wraz z postami? Nadal czekam, zakładanie że pisząc tutaj nadal zmieniłem zdanie jest kolejnym przykładem wyżej wymienionego błędu logicznego. Tak samo jak zakładanie iż ignorowanie doprowadzi do zmiany mojego zdania.

JagodowyWilkołak
zaufany użytkownik

Postby JagodowyWilkołak » Wed Feb 01, 2017 9:50 pm

Mati/Francesco rozgaduje tajemnice.
Don't worry, be chory. :)

karuna
moderator
moderator
Status: Zachowuj umysł w równowadze a wszechświat będzie w równowadze.
Gadu-Gadu: gie gie

Postby karuna » Wed Feb 01, 2017 9:57 pm

mam dosyć tego forum..
brak skupienia i ciszy
kolejna kropla chaosu
przelewa wodę w filiżance

JagodowyWilkołak
zaufany użytkownik

Postby JagodowyWilkołak » Wed Feb 01, 2017 9:59 pm

Użytkowniczka Zolo rozgadała coś na czacie czego nie powinna i co powierzyłem w sekrecie tylko Francesco (SMSem).

w pogoni za stracony
zaufany użytkownik

Postby w pogoni za stracony » Wed Feb 01, 2017 11:07 pm

czy małgorzetka to gehenna?
wydaje mi się że tu nie chodzi czy to ważne czy nie. tylko skąd to się bierze. trzeba byłoby hodować dzieci i sprawdzać je czy jak nie będzie się ich uczyło zasad same je odkryją?

JagodowyWilkołak
zaufany użytkownik

Postby JagodowyWilkołak » Wed Feb 01, 2017 11:10 pm

Nie

w pogoni za stracony
zaufany użytkownik

Postby w pogoni za stracony » Wed Feb 01, 2017 11:25 pm

no skoro. ale przypomina ją.

JagodowyWilkołak
zaufany użytkownik

Postby JagodowyWilkołak » Wed Feb 01, 2017 11:26 pm

Czy Zolo to Mati?

w pogoni za stracony
zaufany użytkownik

Postby w pogoni za stracony » Wed Feb 01, 2017 11:37 pm

nie wiem czy onie. wklej zdjęcie jak zoabczę że zęby colgate to może popiszemy...

JagodowyWilkołak
zaufany użytkownik

Postby JagodowyWilkołak » Thu Feb 02, 2017 8:52 am

Mati nie myje zębów, ponieważ fluor niszczy szyszynkę.

Return to “o tym forum”