Obsługa TapaTalka

dział techniczny, tu proszę kierować pytania i uwagi do administratora i moderatorów
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT

Czy korzystał(a)byś z tego forum przez TapaTalk'a?

Tak
16
46%
Nie
19
54%

Total votes: 35

cegiełka dla schizoli
bywalec
Status: oragnizacja służąca zorganizowaną pomocą dla potrzebujących wsparcia w postaci dobicia tępym nożem kuchennym ogłuszając wcześniej ją żeby nie dostałą orgazmu podczasu operacji nożem.

Re: Obsługa TapaTalka

Postby cegiełka dla schizoli » Sat Apr 02, 2016 5:00 pm

zbyszek zrobił sobie kawe i czyta wyborcza. :lol:
To nieważne co powiesz, co zrobisz. jutro wstaje nowy dzień. powiedział przed ścięciem na szubienicy skazaniec.

cegiełka dla schizoli
bywalec
Status: oragnizacja służąca zorganizowaną pomocą dla potrzebujących wsparcia w postaci dobicia tępym nożem kuchennym ogłuszając wcześniej ją żeby nie dostałą orgazmu podczasu operacji nożem.

Postby cegiełka dla schizoli » Sat Apr 02, 2016 5:00 pm

Ponownie odświeżam, by ponownie dowiedzieć się jak idą postępy w wdrażaniu obsługi tapatalka.
To nieważne co powiesz, co zrobisz. jutro wstaje nowy dzień. powiedział przed ścięciem na szubienicy skazaniec.

Tal
zaufany użytkownik

Postby Tal » Sat Jun 10, 2017 1:20 pm

Drogi Zbyszku nie ukrywam, że czuję się lekceważony i zażenowany sytuacją z całym tym tapatalkiem. Temat założony był w 2014 roku i do tej pory nie ma żadnych postępów? Od mojego ostatniego pytania w temacie mija ponad rok i przez cały ten okres nie poczułeś potrzeby, aby się ustosunkować. Prosiłbym abyś szczerze przedstawił Twoje zamiary i stanowisko w tym temacie.

Nie ukrywam, że korzystam z innego tematycznie forum obsługującego tapatalka i wiem jak bardzo ułatwia "poruszanie" się i śledzenie forum. Proszę Cię abyś w końcu zabrał się za tę sprawę na poważnie ze względu na komfort korzystania na urządzeniach przenośnych.

Pozdrawiam.

5ZACUИ3к
bywalec
Status: v3b

Postby 5ZACUИ3к » Mon Jun 12, 2017 9:15 am

Słuchajcie, co to jest ten TapaTalk - trzeba mieć smartfon, tak, tylko na smartfonie? A co z tabletami, można na tablecie? Ja tego trochę nie rozumiem, bo istnieją przecież skórki wyglądu forum M-MOBILE, a to to samo?
1 List do Koryntian, A gdybym dotykał ludzi i aniołów, a szacunku bym nie miał, byłbym jak złoto szlachetne, samotne i rzadkie.

zbyszek
admin
Status: informatyk

Postby zbyszek » Fri Jun 23, 2017 1:20 am

Drogi Zbyszku nie ukrywam, że czuję się lekceważony i zażenowany sytuacją z całym tym tapatalkiem. ...
No tak, trochę mi głupio. Przepraszam.
Zainstalowałem taptalk plugin i włączyłem go, lecz na razie sam chyba nie potrafię go używać. Czy na Twojej komórce działa ?

Jeszcze jedna sprawa - czy taptalk rozsyła spam reklamowy ?

* Your site is deep-linked in app via [https://www.tapatalk.com/forum/1936543]

Tal
zaufany użytkownik

Postby Tal » Fri Jun 23, 2017 10:20 am

Drogi Zbyszku nie ukrywam, że czuję się lekceważony i zażenowany sytuacją z całym tym tapatalkiem. ...
No tak, trochę mi głupio. Przepraszam.
Zainstalowałem taptalk plugin i włączyłem go, lecz na razie sam chyba nie potrafię go używać. Czy na Twojej komórce działa ?

Jeszcze jedna sprawa - czy taptalk rozsyła spam reklamowy ?
Zbyszku doceniam pracę i trud związany z ciągłym dbaniem i utrzymaniem tego forum. Bardzo się cieszę i dziękuję Ci, że stworzyłeś miejsce w którym osoby w jakikolwiek sposób zdiagnozowane mają możliwość wymiany myśli i doświadczeń. Każdy z nas jest inny i nikt nie wymaga od nikogo, aby lubił i zgadzał się z wszystkim i wszystkimi i pomimo kulejącej moderacji dla mnie cenne jest w tym forum poznanie różnych historii, które pośrednio poprzez intencje, logikę i wartości autora umożliwiają stworzyć wirtualny obraz Jego charakteru będący mniej lub bardziej odbiciem realnej osobowości z realnymi problemami.

Co do samego tematu to tak na moim telefonie działa i z tego co zdążyłem zauważyć to forum na tapatalku jest wolne od spamu reklamowego. Nie jestem pewien, ale tapatalk sam w sobie chyba nie rozsyła spamu reklamowego. Co innego jeśli forum zawiera reklamy to prawdopodobnie taki spam będzie obecny.

Przeprosiny przyjęte :) i dziękuję za obsługę za pośrednictwem tapatalka.

Pozdrawiam.

zbyszek
admin

Postby zbyszek » Fri Jun 23, 2017 5:16 pm

Dzięki.:)

jet
bywalec
Status: psycholog

Postby jet » Sat Jun 24, 2017 4:24 pm

Przyznam się, że nie posiadam smartfona, telefon klasyk z klawiaturą, może jestem mało nowoczesny.

des gartens eden
bywalec
Status: webmaster

Postby des gartens eden » Sun Jun 25, 2017 7:11 pm

Jet, smartfona chcą, aby czat czytać, aby być na czacie.
trzeba sobie pomagać

spiryt Tapatalk
zarejestrowany użytkownik

Postby spiryt Tapatalk » Wed Aug 02, 2017 7:56 pm

Jet, smartfona chcą, aby czat czytać, aby być na czacie.
No to jest nas 7 lub 8 osob na tapatalku. (Ucze sie co to jest - podobne do GG)

Wysłane z mojego FreeMe X4 7HD przy użyciu Tapatalka

schizy religijne polityczne kto ich nie macie

spiryt Tapatalk

Postby spiryt Tapatalk » Wed Aug 02, 2017 8:10 pm

Nie chce spamować ale po krótkim używaniu Tapatalk powiem tak - to umożliwia czytanie forum na telefonach smartfon - używa ze 7 osób - ale poza tym, że możesz forum czytać na telefonie poza domem nie ma w tym żadnego sensu - na Tablecie lepszy jest Firefox, a najlepszy internet to komputer PC. Dziękuję i przepraszam za uwagę.
schizy religijne polityczne kto ich nie macie

zbyszek
admin

Postby zbyszek » Wed Aug 02, 2017 9:21 pm

A co potrzebujesz na komórce, że czytać ? Standardowy android czy jeszcze jakaś aplikacja ?

Ocalam schizy religii
bywalec
Status: EDEИN

Postby Ocalam schizy religii » Wed Aug 02, 2017 9:24 pm

Gdy wchodzisz na stronę pojawia się nad forum pytanie czy zainstalować program Tapatalk, Zbyszku. A gdy jest zainstalowany wystarczy otwierać program Tapatalk i na liście są obserowane fora - mi to przypomina trochę program GG
EDEИN to moje konto to kto ma schizy religii schizy polityczne, po to tu jesteśmy

Tal
zaufany użytkownik

Postby Tal » Sun Mar 11, 2018 11:31 pm

Chciałbym odświeżyć wątek Zbyszku, bo niestety forum na tapatalku u mnie nie działa :( Znam Twoje zdanie i potencjalne przyczyny, ale mam nadzieję i liczę, że zaradzisz jakoś temu, aby przywrócić funkcjonowanie na tapatalku.

Pozdrawiam serdecznie.

_JA

Postby _JA » Tue Mar 13, 2018 9:44 pm

Przepraszam, Tal, nie mam Tapatalka wgranego na telefonie, ale mam go z forum na Tablecie, i wszystko działa. Jest jakiś komunikat proponujący instalację nowszej wersji Tapatalka, chyba, że w tym problem. Nie chce mi się instalować nowej wersji, ta, którą mam zainstalowane działa. Czy ktoś z was jeszcze tak ma, aby mu nie działał tapatalk? Może chodzi o te przerwy, że chwilowo forum nie działa.

Return to “o tym forum”