Obsługa TapaTalka

dział techniczny, tu proszę kierować pytania i uwagi do administratora i moderatorów
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT

Czy korzystał(a)byś z tego forum przez TapaTalk'a?

Tak
14
44%
Nie
18
56%

Total votes: 32

cegiełka dla schizoli
bywalec
Status: oragnizacja służąca zorganizowaną pomocą dla potrzebujących wsparcia w postaci dobicia tępym nożem kuchennym ogłuszając wcześniej ją żeby nie dostałą orgazmu podczasu operacji nożem.

Re: Obsługa TapaTalka

Postby cegiełka dla schizoli » Sat Apr 02, 2016 5:00 pm

zbyszek zrobił sobie kawe i czyta wyborcza. :lol:
To nieważne co powiesz, co zrobisz. jutro wstaje nowy dzień. powiedział przed ścięciem na szubienicy skazaniec.

cegiełka dla schizoli
bywalec
Status: oragnizacja służąca zorganizowaną pomocą dla potrzebujących wsparcia w postaci dobicia tępym nożem kuchennym ogłuszając wcześniej ją żeby nie dostałą orgazmu podczasu operacji nożem.

Postby cegiełka dla schizoli » Sat Apr 02, 2016 5:00 pm

Ponownie odświeżam, by ponownie dowiedzieć się jak idą postępy w wdrażaniu obsługi tapatalka.
To nieważne co powiesz, co zrobisz. jutro wstaje nowy dzień. powiedział przed ścięciem na szubienicy skazaniec.

Tal
zaufany użytkownik

Postby Tal » Sat Jun 10, 2017 1:20 pm

Drogi Zbyszku nie ukrywam, że czuję się lekceważony i zażenowany sytuacją z całym tym tapatalkiem. Temat założony był w 2014 roku i do tej pory nie ma żadnych postępów? Od mojego ostatniego pytania w temacie mija ponad rok i przez cały ten okres nie poczułeś potrzeby, aby się ustosunkować. Prosiłbym abyś szczerze przedstawił Twoje zamiary i stanowisko w tym temacie.

Nie ukrywam, że korzystam z innego tematycznie forum obsługującego tapatalka i wiem jak bardzo ułatwia "poruszanie" się i śledzenie forum. Proszę Cię abyś w końcu zabrał się za tę sprawę na poważnie ze względu na komfort korzystania na urządzeniach przenośnych.

Pozdrawiam.
"We read to know we are not alone." Clive Staples Lewis

5ZACUИ3к
bywalec
Status: v3b

Postby 5ZACUИ3к » Mon Jun 12, 2017 9:15 am

Słuchajcie, co to jest ten TapaTalk - trzeba mieć smartfon, tak, tylko na smartfonie? A co z tabletami, można na tablecie? Ja tego trochę nie rozumiem, bo istnieją przecież skórki wyglądu forum M-MOBILE, a to to samo?
1 List do Koryntian, A gdybym dotykał ludzi i aniołów, a szacunku bym nie miał, byłbym jak złoto szlachetne, samotne i rzadkie.

zbyszek
admin
Status: informatyk

Postby zbyszek » Fri Jun 23, 2017 1:20 am

Drogi Zbyszku nie ukrywam, że czuję się lekceważony i zażenowany sytuacją z całym tym tapatalkiem. ...
No tak, trochę mi głupio. Przepraszam.
Zainstalowałem taptalk plugin i włączyłem go, lecz na razie sam chyba nie potrafię go używać. Czy na Twojej komórce działa ?

Jeszcze jedna sprawa - czy taptalk rozsyła spam reklamowy ?

* Your site is deep-linked in app via [https://www.tapatalk.com/forum/1936543]

Tal
zaufany użytkownik

Postby Tal » Fri Jun 23, 2017 10:20 am

Drogi Zbyszku nie ukrywam, że czuję się lekceważony i zażenowany sytuacją z całym tym tapatalkiem. ...
No tak, trochę mi głupio. Przepraszam.
Zainstalowałem taptalk plugin i włączyłem go, lecz na razie sam chyba nie potrafię go używać. Czy na Twojej komórce działa ?

Jeszcze jedna sprawa - czy taptalk rozsyła spam reklamowy ?
Zbyszku doceniam pracę i trud związany z ciągłym dbaniem i utrzymaniem tego forum. Bardzo się cieszę i dziękuję Ci, że stworzyłeś miejsce w którym osoby w jakikolwiek sposób zdiagnozowane mają możliwość wymiany myśli i doświadczeń. Każdy z nas jest inny i nikt nie wymaga od nikogo, aby lubił i zgadzał się z wszystkim i wszystkimi i pomimo kulejącej moderacji dla mnie cenne jest w tym forum poznanie różnych historii, które pośrednio poprzez intencje, logikę i wartości autora umożliwiają stworzyć wirtualny obraz Jego charakteru będący mniej lub bardziej odbiciem realnej osobowości z realnymi problemami.

Co do samego tematu to tak na moim telefonie działa i z tego co zdążyłem zauważyć to forum na tapatalku jest wolne od spamu reklamowego. Nie jestem pewien, ale tapatalk sam w sobie chyba nie rozsyła spamu reklamowego. Co innego jeśli forum zawiera reklamy to prawdopodobnie taki spam będzie obecny.

Przeprosiny przyjęte :) i dziękuję za obsługę za pośrednictwem tapatalka.

Pozdrawiam.
"We read to know we are not alone." Clive Staples Lewis

zbyszek
admin

Postby zbyszek » Fri Jun 23, 2017 5:16 pm

Dzięki.:)

jet
bywalec
Status: psycholog

Postby jet » Sat Jun 24, 2017 4:24 pm

Przyznam się, że nie posiadam smartfona, telefon klasyk z klawiaturą, może jestem mało nowoczesny.

des gartens eden
bywalec
Status: webmaster

Postby des gartens eden » Sun Jun 25, 2017 7:11 pm

Jet, smartfona chcą, aby czat czytać, aby być na czacie.
trzeba sobie pomagać

spiryt Tapatalk
zarejestrowany użytkownik

Postby spiryt Tapatalk » Wed Aug 02, 2017 7:56 pm

Jet, smartfona chcą, aby czat czytać, aby być na czacie.
No to jest nas 7 lub 8 osob na tapatalku. (Ucze sie co to jest - podobne do GG)

Wysłane z mojego FreeMe X4 7HD przy użyciu Tapatalka

schizy religijne polityczne kto ich nie macie

spiryt Tapatalk
zarejestrowany użytkownik

Postby spiryt Tapatalk » Wed Aug 02, 2017 8:10 pm

Nie chce spamować ale po krótkim używaniu Tapatalk powiem tak - to umożliwia czytanie forum na telefonach smartfon - używa ze 7 osób - ale poza tym, że możesz forum czytać na telefonie poza domem nie ma w tym żadnego sensu - na Tablecie lepszy jest Firefox, a najlepszy internet to komputer PC. Dziękuję i przepraszam za uwagę.
schizy religijne polityczne kto ich nie macie

zbyszek
admin

Postby zbyszek » Wed Aug 02, 2017 9:21 pm

A co potrzebujesz na komórce, że czytać ? Standardowy android czy jeszcze jakaś aplikacja ?

Ocalam schizy religii
bywalec
Status: EDEИN

Postby Ocalam schizy religii » Wed Aug 02, 2017 9:24 pm

Gdy wchodzisz na stronę pojawia się nad forum pytanie czy zainstalować program Tapatalk, Zbyszku. A gdy jest zainstalowany wystarczy otwierać program Tapatalk i na liście są obserowane fora - mi to przypomina trochę program GG
EDEИN to moje konto to kto ma schizy religii schizy polityczne, po to tu jesteśmy

Return to “o tym forum”