Obsługa TapaTalka

dział techniczny, tu proszę kierować pytania i uwagi do administratora i moderatorów
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT

Czy korzystał(a)byś z tego forum przez TapaTalk'a?

Tak
16
46%
Nie
19
54%

Total votes: 35

schizo11
zaufany użytkownik

Obsługa TapaTalka

Postby schizo11 » Mon Oct 13, 2014 4:40 pm

Coraz więcej ludzi ma tablety i smartfony i to na nich przegląda Internet. Co raz więcej forum dyskusyjnych obsługuje też TapaTalka. Jest to taka aplikacja mobilna, która pozwala łatwo i szybko przeglądać różne fora internetowe (dla tabletów i smartfonów).

Czy byłbyś za tym, żeby właściciel forum zadbał o wprowadzenie obsługi forum przez TapaTalka?

Orzeł

Re: Obsługa TapaTalka

Postby Orzeł » Mon Oct 13, 2014 4:45 pm

Nie, ponieważ nie ma podglądu nowych postów w działach.

schizo11
zaufany użytkownik

Postby schizo11 » Wed Oct 22, 2014 5:52 am

Iskrzak, z tego co wiem to w TapaTalku można oprócz przeglądania "najciekawszych" wg aplikacji wątków, przeglądać całe forum dział po dziale.
Kontaktowałem się ze Zbyszkiem, właśnie pracuje nad wprowadzeniem TapaTalka.

Gehenna
zaufany użytkownik

Postby Gehenna » Wed Oct 22, 2014 10:56 pm

zwisa mi to zupełnie i nawet mi nie tłumaczcie co to za wynalazek
ja starodawna jestem ledwo nad myszą panuję ;)

schizo11
zaufany użytkownik

Postby schizo11 » Thu Oct 23, 2014 1:22 am

W skrócie już opisałem. Po prostu taki program na smartfony/tablety ułatwiający przeglądanie forum na małym ekranie. To wszystko.
Coś takiego: :P
https://play.google.com/store/apps/deta ... o.activity

Petruccio
zaufany użytkownik

Postby Petruccio » Fri Oct 24, 2014 12:23 pm

Mam pytanie co do tego Tapatalka. Jak otwieram forum w telefonie, to wyskakuje informacja, że można otworzyć to forum w Tapatalku. Ale jak klikam, żeby otworzyło, to Tapatalk odpowiada, że to forum nie jest dostępne w nim. Co z tym zrobić?

schizo11
zaufany użytkownik

Postby schizo11 » Fri Oct 24, 2014 1:30 pm

No właśnie Zbyszek musi jeszcze zarejestrować to forum w TapaTalku bo na razie tylko plugin do forum zainstalował chyba.
Powiedział, że jak znajdzie chwilę czasu to się tym zajmie, także cierpliwości.
Ja tez mam ten sam błąd na razie.

Petruccio, na razie polecam pobawienie się TapaTalkiem i zalogowanie się do jakiegoś innego forum :)
Ja siedzę jeszcze na forum: http://www.e-papierosy-forum.pl/ i tam TapaTalk śmiga aż miło i stosunkowo dużo ludzi właśnie korzystam tam z TapaTalka (co któryś post ma podpis, że napisano z TapaTalka)

Oby Zbyszek się tym zajął bo moim zdaniem jak ktoś ma smartfona czy tablet to jest zajebista sprawa. Leżysz se np. w szpitalu i wygodnie przeglądasz forum, piszesz posty.
Last edited by schizo11 on Fri Oct 24, 2014 1:33 pm, edited 1 time in total.

Petruccio
zaufany użytkownik

Postby Petruccio » Fri Oct 24, 2014 1:32 pm

A czy żeby używać tego forum, trzeba być zarejestrowanym na Tapatalku?

schizo11
zaufany użytkownik

Postby schizo11 » Fri Oct 24, 2014 1:34 pm

Żeby przeglądać tylko forum to nie trzeba się nigdzie rejestrować. Gdybyś chciał pisać posty to nie jestem pewien, ale ja osobiście zarejestrowałem się w TapaTalku (chyba trzeba). Potem się logujesz swoim hasłem do forum.

Krótka instrukcja obsługi:
1) Instalujemy TapaTalk'a na telefonie lub tablecie (ze strony Google Play, Apple AppStore, albo Windows Phone - w zależności jaki mamy telefon/tablet)
2) Wchodzimy z przeglądarki w urządzeniu mobilnym na nasze forum, wyskakuje nam powiadomienie, że forum dostępne jest (wkrótce będzie) w TapaTalku, klikamy na Open in App (otwórz w aplikacji)
3) Logujemy się w TapaTalku używając naszego loginu i hasła do forum (jeżeli chcemy pisać posty)

Punkt 2,5 (być może do pisania postów trzeba jeszcze założyć konto TapaTalk.com, ja założyłem tak czy siak ale nie jestem pewien czy to jest obowiązkowe)

mei
zaufany użytkownik

Postby mei » Sat Oct 25, 2014 9:44 pm

Żeby przeglądać tylko forum to nie trzeba się nigdzie rejestrować. Gdybyś chciał pisać posty to nie jestem pewien, ale ja osobiście zarejestrowałem się w TapaTalku (chyba trzeba). Potem się logujesz swoim hasłem do forum.
Czyli, że muszę się gdzieś zarejestrować i ktoś dostanie informację, że korzystam z tego forum?
Kochajcie tych, których chcecie kochać, żyjcie tak, jak chcecie żyć i nigdy nie pozwólcie by ktokolwiek przeszkodził wam w zmienianiu waszych marzeń w rzeczywistość.
Jared Leto, 13.04.2014.

schizo11
zaufany użytkownik

Postby schizo11 » Sat Oct 25, 2014 11:07 pm

Nie jestem pewien jak napisałem, czy trzeba się rejestrować, ja się i tak zarejestrowałem.
Mnie to nie przeszkadza, że gdzieś w zapiskach serwerów TapaTalka będzie widniało, że korzystam z jakiegoś niszowego polskiego forum dla mentalnie chorych. Może jestem psychologiem?

Niemniej jednak uważam, że TapaTalk jest świetny, wielo-platformowy (wszystkie systemy mobilne) i bardzo wygodny, dlatego go używam do obsługi innego forum, bo to na razie jeszcze nie jest wspierane.
Last edited by schizo11 on Sat Oct 25, 2014 11:08 pm, edited 1 time in total.

mei
zaufany użytkownik

Postby mei » Sat Oct 25, 2014 11:08 pm

Mnie by to przeszkadzało.
Kochajcie tych, których chcecie kochać, żyjcie tak, jak chcecie żyć i nigdy nie pozwólcie by ktokolwiek przeszkodził wam w zmienianiu waszych marzeń w rzeczywistość.
Jared Leto, 13.04.2014.

schizo11
zaufany użytkownik

Postby schizo11 » Sat Oct 25, 2014 11:09 pm

Twój dostawca Internetu też wie, że korzystasz z tego forum :P I operator skrzynki pocztowej. Ten pierwszy ma nawet twoje dane adresowe, a TapaTalk ich nie będzie miał.

mei
zaufany użytkownik

Postby mei » Sat Oct 25, 2014 11:16 pm

Twój dostawca Internetu też wie, że korzystasz z tego forum :P I operator skrzynki pocztowej. Ten pierwszy ma nawet twoje dane adresowe, a TapaTalk ich nie będzie miał.
No i? Nie potrzebuję kolejnego wiedzącego, z dostępem do mojego nr telefonu.
Jared Leto, 13.04.2014.

schizo11
zaufany użytkownik

Postby schizo11 » Sat Oct 25, 2014 11:21 pm

W TapaTalku nie podajesz numeru telefonu ani sam go nie czyta z komórki.

Return to “o tym forum”