niechciane posty

dział techniczny, tu proszę kierować pytania i uwagi do administratora i moderatorów
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

niechciane posty

Postby moi » Tue Jun 24, 2003 11:21 am

Niechciane posty z tego działu znaleźć można w tym wątku.

zbyszek
admin
Status: informatyk

niechciane i posty nie na temat są tutaj

Postby zbyszek » Fri Jul 25, 2003 12:08 pm

Uwaga, obraźliwe posty będą przesuwane do tego wątku
Last edited by zbyszek on Thu Sep 02, 2004 6:41 am, edited 1 time in total.

nickt

wszystkiego dobrego w nowym 2004 roku

Postby nickt » Wed Dec 31, 2003 2:38 pm

:)
:lol:

Robert

Ty miki naprawde jesteś poważnie chory!!!

Postby Robert » Fri Feb 06, 2004 6:40 pm

http://www.schizofrenia.info/forum
jest fałszowane i cenzurowane przez administratorów !!,a regulamin tamtego forum jest dobry dla idiotów !!!

Dlaczego ludzie tak lubią psychiatrom "wchodzić w d...", gdy tamci i tak właśnie tam ich mają !!! a tzw. chory jest akceptowany tylko wtedy gdy sam o sobie mówi, że jest chory!!! i taki, i tak, dla tego otoczenia i psychiatrów zawsze pozostanie !!!

puknijcie się troche w głowę wszyscy, którzy wierzycie, w to że ktoś Wam pomaga - a nie sobie!!! :idea: lub, że kogoś np. psychiatrę do czegokolwiek przekonacie !!! jesteście potrzebni tylko jako pacjenci dzięki, którym to bydło(psychiatrzy) mogą być "mądrzy" !!! :)

Ale ty miki z Gdańska jesteś porąbany.Przez swoje chamstwo, możesz przebywać tylko na forum gdzie nie potrzebna jest rejestracja.Wszędzie jesteś wyrzucany.Patrzeć, jak i z tego forum przez Zbyszka będziesz wyrzucony.Troszkę grzeczności ludziom sie należy. :!:

A.

MIKI

Postby A. » Wed Mar 03, 2004 2:50 am

Witaj Miki.
chyba o czymś ostatnio zapomniałeś.

Chyba nie ma takiego miejsca zarówno u nas w Pubie jak i jak widze w sieci gdzebyś chuju nie narozrabiał

I pamiętaj - ja znajde cię wszędzie. Następnym razem jak cię dorwę to skopię ci mordę.

Do zobaczenia na imprezce

czejść Psie

miki
bywalec

Postby miki » Wed Mar 03, 2004 3:24 am

bardzo się boję; nie daje mi spokoju, kto to mógł napisać; wpadam w psychozę prześladowczą :wink: pajacu!
Last edited by miki on Wed Mar 03, 2004 3:27 am, edited 1 time in total.

miki
bywalec

Postby miki » Wed Sep 01, 2004 9:28 am

hi wikti,
to słówko "g.. admin" z ostatniej linijki twojej pierwszej wypowiedzi właściwie powinno spowodować przesunięcie postu do "niechcianych". nie jesteś zarejestrowana i nawet nie mogę cię ostrzec wysyłając prywatną wiadomość, ani poprosić o poprawkę. chcąc ten post pozostawić zostałem zmuszony do dopisywania uwag administracyjnych do wątki, gdzie one nie należą. zostawny to, lecz pomyśl, że forum jest dla wszystkich, a obraźliwym słowem wyrzucasz z tego forum innych, którzy mogą poczuć się dotknięci.
Jeśli 'dotkniętych' obrażają takie 'słówka', a nie to co robią skurwysyny psychiatrzy,... to są idiotami i hipokrytami ...

admin tamtego forum jest po prostu gównem jak i każdy psychiatra ...
Zbyszku jak lubisz być nazywanym chorym i traktowanym jak szmata to twoja sprawa - ja sobie tego nie życzę - ponieważ więc banda psychopatów psychiatrów wygłasza o mnie ja mam takie same prawo oceniać ich, a moja ocena to skurwysyny, ...

zbyszek
admin

Postby zbyszek » Thu Sep 02, 2004 6:39 am

Jeśli 'dotkniętych' obrażają takie 'słówka' ...
Miki, jak zwykle silna krytyka, to nie silne słówka, tylko silna treść. Możesz tu pisać, co chcesz, jednak niektórzy wrażliwsi ludzie stracą chęć odwiedzania tego miejsca, jeśli będzie tu atmosfera "rzucania mięsem". Dlatego jest stworzony specjalny wątek, tak aby osoby, którym to przekadza nie były na te wypowiedzi narażone. Spójrz proszę jeden post wyżej. Czy jest ci miło ? Gdybym go nie przesunął byćmoże skojarzyłbyś tą wypowiedź z postawą całego forum i przestał nas odwiedzać. Takie publiczne ataki dotyczą wszystkich, a nie tylko autora i adresata i nie możemy ich akceptować, bo one niszczą atmosferę, która szczególnie u nas wymaga wrażliwości na drugiego.

To nie ma oczywiście nic wspólnego z samą treścią krytyki kogokolwiek, która może być dowolna, jedynie z jej formą.

Guest

Postby Guest » Thu Sep 02, 2004 8:03 am

Zbyszku czy zastanawiałeś się kiedyś co to są 'brzydkie słowa' ...?

np. '*słowo niedozwolone*' jest be, a 'prostytutka' - ok (pomijam fakt, że jak twierdzą niektórzy pierwsze to charakter - drugie zawód) ...

tzw. 'brzydkie słowa' to tylko jedna z form indoktrynacji - popierdolony psychiatra może nazywać Ciebie 'chorym' i rzekomo nie ma wtym nic obraźliwego - ty natomiast przyjmując lansowaną przez niego konwencje o 'brzydkich słówkach' praktycznie nie możesz powiedzieć nic - dla otoczenia bowiem 'psych. chory' to oficjalnie nic obraźliwego (oczywiście w ramach tej. podwójnej moralności - a to słowo jest dopiero rzeczywiście obraźliwe i bardzo szkodzi tak o epitetowanemu ....

dlatego też mówimy: *słowo niedozwolone* i psychiatra to charakter i mentalność ...

pozdrowienia, miki

zbyszek
admin

Postby zbyszek » Thu Sep 09, 2004 2:37 pm

Zbyszku czy zastanawiałeś się kiedyś co to są 'brzydkie słowa' ...?
tak, "chory" do nich nie należy, a "popierdolony" należy; zgadzasz się ?

Guest

Postby Guest » Sat Jan 29, 2005 10:37 pm

Gdyby to było forum dla zdrowych nie miałbym żadnych zastrzeżeń.
- takiej arogancji i zwykłego chamstwa jak na tamtym forum nie znajdziesz na innym (dla 'zdrowych')
Z jednej strony chcecie chronić chorych przed innymi agresywnymi chorymi ...
agresja to przyznawanie sobie większych praw niż drugiej stronie - to definicja zresztą psychologów (oczywiście w zależności od kontekstu w przypadku psychologów) przy takiej formie prowadzenia forum jak tamta nie można stwierdzić, czy ktoś z gości jest agresywny z oczywistych powodów ...

przede wszystkim chodzi tylko o jedno - propagandę - wszelkie posty krytykujące 'leczenie' są usuwane ... a forum tamtym kierują mali, podli i głupi psychopaci.

Pierwszy raz z tamtego forum zostałem usunięty w następujących okolicznościach:

napisałem dwa - czy trzy posty - nic ciekawego się nie działo miałem zamiar się wynosić gdy post napisała niejaka Dudi

Post mniej więcej o treści, że pani doktor psychiatra powiedziała jej aby ze swoim chłopakiem dała sobie spokój - 'choroba' będzie się rozwijać - będzie coraz gorzej ... przy czym napisała ten post dosyć dwuznacznie tak, że nie bardzo było można stwierdzić czy osobą, chorą jest ona czy chłopak ...

Napisałem dwa posty - pierwszy o pani doktor bo jest to typowy przykład lojalności lekarza wobec pacjenta i 'tajemnicy' lekarskiej ... - drugi, że rzeczywiście powinna się zastanowić czy on jest tego wart - bo już napewno psychiatrzy spierdolą mu życie (oczywiście nie napisałem 'spierdolą' - taki wyraz byłby przecież wulgarny - tam można kłamać, robić świństwa, pomawiać ... ale na pewno nie można się 'brzydko' wyrażać).

Po mnie, lub przede mną - nie pamiętam - napisał ktoś jeszcze podobinie rozumiejąc treść postu Dudi.

Drugi mój post zaraz zniknął.

Za to pojawiły się dwa inne. W pierwszym (jakaś aktywistka z tego forum) zwróciła się do mnie i do autora tego dodatkowego postu, że zajmujemy się tylko sobą a nawet nie zrozumieliśmy o co chodzi ...

Drugi napisała pani psycholog Aleksandra, akcentując: 'Dla Dudi' - taka ludzka, bo głupi mógłby sodzić, że to nie dla Dudi tylko na pokaz ...
Następnie bardzo słodko tłumaczyła pani psycholog, że Dudi panią doktor pewnie źle zrozumiała, więc nie powinna się tym tak przejmować, powinna Dudi się leczyć i napewno wszystko będzie dobrze ... - jak słodko :)

...

Po jakimś czasie nadeszła odpowiedź Dudi - która wyjaśniła, że zaszło nieporozumien ie to nie ona jest chora!

Zaraz po tem dostałem ostrzeżenie - w rubryce powód: 'uważaj chłopie' podpisane przez administratora. Odpowiedziałem administratorowi: 'chłopów chamie, szukaj sobie w rodzinie' - zostałem zbanowany.

Obecnie (tj. gdy ostatnio byłem na tym forum) Dudi została moderatore ...

Opisałem to bo myślę, że doskonale ilustruje poziom intelektualny, kulturę ...

Drogi Rysiu nie dyskutuj z chołotą pokroju JaBaal to psychopaci gorsi niż bydło ...
pozdrawiam, miki

Guest

Postby Guest » Thu Feb 03, 2005 4:00 pm

Cytat:
Gdyby to było forum dla zdrowych nie miałbym żadnych zastrzeżeń.

- takiej arogancji i zwykłego chamstwa jak na tamtym forum nie znajdziesz na innym (dla 'zdrowych')

Cytat:
Z jednej strony chcecie chronić chorych przed innymi agresywnymi chorymi ...

agresja to przyznawanie sobie większych praw niż drugiej stronie - to definicja zresztą psychologów (oczywiście w zależności od kontekstu w przypadku psychologów) przy takiej formie prowadzenia forum jak tamta nie można stwierdzić, czy ktoś z gości jest agresywny z oczywistych powodów ...

przede wszystkim chodzi tylko o jedno - propagandę - wszelkie posty krytykujące 'leczenie' są usuwane ... a forum tamtym kierują mali, podli i głupi psychopaci.

Pierwszy raz z tamtego forum zostałem usunięty w następujących okolicznościach:

napisałem dwa - czy trzy posty - nic ciekawego się nie działo miałem zamiar się wynosić gdy post napisała niejaka Dudi

Post mniej więcej o treści, że pani doktor psychiatra powiedziała jej aby ze swoim chłopakiem dała sobie spokój - 'choroba' będzie się rozwijać - będzie coraz gorzej ... przy czym napisała ten post dosyć dwuznacznie tak, że nie bardzo było można stwierdzić czy osobą, chorą jest ona czy chłopak ...

Napisałem dwa posty - pierwszy o pani doktor bo jest to typowy przykład lojalności lekarza wobec pacjenta i 'tajemnicy' lekarskiej ... - drugi, że rzeczywiście powinna się zastanowić czy on jest tego wart - bo już napewno psychiatrzy spierdolą mu życie (oczywiście nie napisałem 'spierdolą' - taki wyraz byłby przecież wulgarny - tam można kłamać, robić świństwa, pomawiać ... ale na pewno nie można się 'brzydko' wyrażać).

Po mnie, lub przede mną - nie pamiętam - napisał ktoś jeszcze podobinie rozumiejąc treść postu Dudi.

Drugi mój post zaraz zniknął.

Za to pojawiły się dwa inne. W pierwszym (jakaś aktywistka z tego forum) zwróciła się do mnie i do autora tego dodatkowego postu, że zajmujemy się tylko sobą a nawet nie zrozumieliśmy o co chodzi ...

Drugi napisała pani psycholog Aleksandra, akcentując: 'Dla Dudi' - taka ludzka, bo głupi mógłby sodzić, że to nie dla Dudi tylko na pokaz ...
Następnie bardzo słodko tłumaczyła pani psycholog, że Dudi panią doktor pewnie źle zrozumiała, więc nie powinna się tym tak przejmować, powinna Dudi się leczyć i napewno wszystko będzie dobrze ... - jak słodko

...

Po jakimś czasie nadeszła odpowiedź Dudi - która wyjaśniła, że zaszło nieporozumien ie to nie ona jest chora!

Zaraz po tem dostałem ostrzeżenie - w rubryce powód: 'uważaj chłopie' podpisane przez administratora. Odpowiedziałem administratorowi: 'chłopów chamie, szukaj sobie w rodzinie' - zostałem zbanowany.

Obecnie (tj. gdy ostatnio byłem na tym forum) Dudi została moderatore ...

Opisałem to bo myślę, że doskonale ilustruje poziom intelektualny, kulturę ...

Drogi Ryszardzie nie dyskutuj z chołotą pokroju JaBaal to psychopaci gorsi niż bydło ...
pozdrawiam, miki

ps nie przyszło mi do głowy, że 'Rysiu' jest obraźliwe, mam kuzyna, księdza o tym imieniu ...

Guest

Postby Guest » Mon Feb 21, 2005 1:52 pm

Drogi Zbyszku odniosłem się tylko do części twojej wypowiedzi - być może też nadinterpretowałe intencje, których w niej nie było.

'Pomysł' Ryśka jest dla mnie o tyle słuszny, że na każdym innym forum taka możliwość istnieje, natomiast na tamtym nie, a to jest nadużycie roli moderatorów i arogancja ujawniająca sposób traktowania tzw. chorych - rzecz obiektywna, inną już sprawą jest fakt, że niektóry tzw. chorzy sami do takiej bezczelności prowokują nazywając siebie chorymi.

Tak czy inaczej schiz..info to wyjątkowo szmatława strona!

Ja osobiście niezmieniałbym postów swoich lub nie usuwał jeśli, ktoś w między czasie odniósłby się do nich - to kwestia uczciwości o której jednak decyduje autor a nie moderator.

miki
bywalec

Postby miki » Tue Feb 22, 2005 2:58 am

tak, "chory" do nich nie należy, a "popierdolony" należy; zgadzasz się ?
oczywiście, że się nie zgadzam!
musiałbym być hipokrytą aby się z tobą zgodzić, 'popierdolony' jest wyrażeniem pospolitym, 'chory' (w domyśle psych.chory) poparty 'autorytetem' psychiatry jest odbierany tak jak możesz zobaczyć w ankiecie, którą sam prowadziłeś ...

Guest

o Piotrze 7

Postby Guest » Sun Feb 27, 2005 6:26 pm

Autor Wiadomość
piotr 7
Moderator

Punkty: 745

Status: Online Wysłany: Czw Lut 24, 2005 21:25
od piotra 7

--------------------------------------------------------------------------------

troszeczkę złego narobiło się na forum Zbyszek z evotu przyciągnął do naszego forum szumowiny-które tylko potrafią obrażać-ale my wiemy iż nasze forum jest ok-jeśli zaś chodzi o mnie to pod wpływem emocji (całą dzisiejszą noc nie mogłem zasnąć)-dzisiaj poszedłem do mojego dystrybutora int. i zawiesiłem od 1 marca u siebie internet-spowodowane było to nie tylko tym iż chciałem odejść z forum ale także moją trudną sytuacją finansową-wszystko się nałożyło bo jak to mówią nieszczęścia parami chodzą-jedynie będę co tydzień sprawdzał swoją skrzynkę pocztową w kawiarence int. i może coś napisze od siebie-jak podejmę jakąś pracę to wtedy uaktywnie swoje połączenie internetowe.Chciałbym wszystkim podziękować za wsparcie którego mi udzieliliście-nie zawiodłem się na was-myślę też że powinienem nabrac trochę dystansu do forum gdyż za bardzo się angażowałem a wtedy cierpiało moje zdrowie psychiczne-poza tym teraz dopiero dotarło do mnie iż to co robiłem z Niną2 było chore-ale może właśnie na tym polega schizofrenia?.Jeszcze raz dziekuję odezwe się

pozdrawiam-Piotrek
przede wszystkim to Jola jest moją żoną-"wsiedliście" na mnie pełną parą-miałem ubaw aż po pachy -już się z tego tylko śmieje bo jak nie można śmiać się z głupoty ludzkiej-wystarczyło by abyście poprostu wyrazili swoją opinię o naszym forum-ale wy chcecie być dokładni -dałbym wam radę może skopiujcie całe forum będzie wam
Piotrze 7 jesteś psychopatą!

Return to “o tym forum”