Bieżące kłopoty techniczne

dział techniczny, tu proszę kierować pytania i uwagi do administratora i moderatorów
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Ede n
bywalec

Re: Bieżące kłopoty techniczne

Postby Ede n » Sat Jun 23, 2018 1:34 pm

Ja Zbyszkowi pisałem, że firma darmowy hosting cba.pl rozesłała mailingi do swoich klientów, że chętnie negocjuje utrzymanie serwera cba.pl dla tak dużych serwisów internetowych - trzeba tylko do nich zwrócić się z zapytaniem e-mailowym i niechętnie widzą czaty zjadające serwer - są tak dobrzy, że osobiście sami kopiują takie strony do cba.pl . Jeśli klient chce płatne cba.pl negocjują ceny - za darmo tyle miesięcy, ile miałeś opłacone w poprzedniej firmie.

Cba.pl mają potężne serwery - ale jest problem, bo mogą nie chcieć czata.
Ona jest bardziej konkretna w oczekiwaniach - czy pacjent jest wypoczęty, wyluzowany, olewa cały świat, i rozrywkę ma. Przynajmniej wiem, czego oczekuje doktor Krystyna - uśmiechu, i pacjenta wypoczętego.

zbyszek
admin
Status: informatyk

Postby zbyszek » Tue Sep 11, 2018 10:33 pm

Myślę, że uporaliśmy się w końcu z nadmiernym obciążeniem forum. Teraz wszystko powinno być szybciej. Proszę o info najlepiej mailem, gdyby forum znów zaczęło istotnie spowalniać.

A propos serwer: Unixstorm to super firma.Ich serwery są w jednej z największych serwerowni w Polsce. Ale najważniejsze, że to są dobrzy specjaliści, jeszcze od UNIXa. Po co zmieniać na gorsze ?

Catastrophique
zaufany użytkownik

Postby Catastrophique » Tue Sep 11, 2018 11:33 pm

Super. Gratulacje, Zbyszku :).
Remember, there's nothing you can't do, so believe and be brave.

Return to “o tym forum”