Bieżące kłopoty techniczne

dział techniczny, tu proszę kierować pytania i uwagi do administratora i moderatorów
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
manshero
bywalec

Re: Bieżące kłopoty techniczne

Postby manshero » Wed Nov 02, 2016 8:22 pm

Według Petruccio forum wygląda na opuszczone. Petruccio z tego powodu odczuwa wstyd.
Jego zdaniem źródłem tego problemu są nieładujące się emotikonki.
Można prosić o autograf?

Ja uważam, że forum nie wygląda na opuszczone. Jest wielu nowych użytkowników, którzy odwiedzają je codziennie.
Nigdy tu nie było przepychu i moim zdaniem dobrze. Co do emotikonek to u mnie ilość tych które się nie ładują to 6.
:D :) :o ;) :( :? - dokładnie te - po ręcznym wpisaniu mi załadowały się dwie z nich.
"Jak podajesz najlepszemu przyjacielowi nóż, to zawsze trzymając za ostrze, rękojeścią w jego stronę i drugą ręką blokując możliwość zadania przez niego ciosu prosto w serce."

Petruccio
zaufany użytkownik

Postby Petruccio » Wed Nov 02, 2016 11:11 pm

Ojej, zawstydziłeś mnie, o Wielki bohaterze. Żałosne.

manshero
bywalec

Postby manshero » Wed Nov 02, 2016 11:21 pm

Ty za to o bohaterstwie wiesz tylko tyle ile dowiesz się od swoich znajomych. Nic więcej.
"Jak podajesz najlepszemu przyjacielowi nóż, to zawsze trzymając za ostrze, rękojeścią w jego stronę i drugą ręką blokując możliwość zadania przez niego ciosu prosto w serce."

manshero
bywalec

Postby manshero » Thu Nov 03, 2016 2:54 pm

Petruccio, ty nasyłasz na mnie Papuśnego i tą całą resztę? Proszę, przyznaj się do tego, od siebie mogę obiecać, że jeżeli się przyznasz to złego słowa już na ciebie nie powiem. Masz to u mnie gwarantowane tylko ja chcę znać prawdę, przyznaj się do tego i jest po sprawie.

Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 46660127

Postby Chłopiec Papuśny » Thu Nov 03, 2016 3:28 pm

Petruccio, ty nasyłasz na mnie Papuśnego i tą całą resztę? Proszę, przyznaj się do tego, od siebie mogę obiecać, że jeżeli się przyznasz to złego słowa już na ciebie nie powiem. Masz to u mnie gwarantowane tylko ja chcę znać prawdę, przyznaj się do tego i jest po sprawie.
I po co szukasz zaczepki? Zeszmacic ci to za mało n a Twój poziom.
Per aspera ad astra
Przez cierpienie do gwiazd

manshero
bywalec

Postby manshero » Thu Nov 03, 2016 3:58 pm

Nikogo nie wyzywam, chcę otrzymać odpowiedzi na pewne pytania. O tym w jaki sposób kogoś subtelnie zeszmacić wiesz zdecydowanie więcej niż ja.

Petruccio
zaufany użytkownik

Postby Petruccio » Thu Nov 03, 2016 5:57 pm

Petruccio, ty nasyłasz na mnie Papuśnego i tą całą resztę?
Co?
Może jakbyś przestał się czepiać mnie i innych, to nie miałbyś pretensji? Najłatwiej narobić na środku pokoju i zwalić na kota.
Jak chcesz, to się czepiaj dalej, ale każdy ponosi konsekwencje swoich czynów, a skoro więcej osób mówi ci, że coś jest nie tak, to może jest w tym ziarno prawdy?

manshero
bywalec

Postby manshero » Thu Nov 03, 2016 6:26 pm

Petruccio, ty nasyłasz na mnie Papuśnego i tą całą resztę?
Co?
Może jakbyś przestał się czepiać mnie i innych, to nie miałbyś pretensji? Najłatwiej narobić na środku pokoju i zwalić na kota.
Z twojego punktu widzenia tak to wygląda, z mojego wygląda to inaczej. Moje czepianie jest odpowiedzią na czepianie innych, lecz niektórzy potrafią robić to tak subtelnie, że nie pozostali, ale adresat się pokapuje. Moim celem nie są kłótnie, chętnie bym sobie podyskutował. Jest chwila spokoju i nagle znów się zaczyna, bo komuś coś tam się nie spodoba. Mógłbym napisać do ciebie pw, ale chciałem żebyś na to pytanie odpowiedział normalnie na forum, czyli twoja odpowiedz jest taka, że nie masz z tym nic wspólnego. OK.
Jak chcesz, to się czepiaj dalej, ale każdy ponosi konsekwencje swoich czynów, a skoro więcej osób mówi ci, że coś jest nie tak, to może jest w tym ziarno prawdy?
Niby tak, ale jest zbyt wiele zbiegów okoliczności wokół mojej osoby. No dobrze nawet jeśli, to co w takiej sytuacji proponujesz? Jak powinienem na takie coś reagować? Milczeć i udawać, że się nic nie dzieje?

Petruccio
zaufany użytkownik

Postby Petruccio » Thu Nov 03, 2016 6:39 pm

Można reagować, ale odpowiadać z szacunkiem i kulturą do współrozmówcy.

manshero
bywalec

Postby manshero » Thu Nov 03, 2016 7:04 pm

Przejrzałem swoje posty, żeby poszukać takich, w których ja kogoś wyzywam. Piszę ciętym językiem jak mi ktoś za skórę wchodzi, ale wezmę pod uwagę to co napisałeś, bo właśnie sobie coś uzmysłowiłem.

Mniszek
bywalec

Postby Mniszek » Thu Nov 03, 2016 9:26 pm

... ich głosy cichły powoli, a wsłuchując się w cisze można było usłyszeć budzący się do życia nowy dzień, pierwsze promyki słońca, i wrzaski wybudzonych ze snu ptaków :D :D :D
Narrator :D :D :D

Unknown
zaufany użytkownik
Status: Schizo

Postby Unknown » Thu Jan 12, 2017 12:42 pm

Na smartfonie nie moge sie pozbyc informacji o oznaczeniu for jako przeczytane na stronie glownej i musze wejsc w jakis dzial aby zniknela - nie mozna jej zamknac.
''Insanity - a perfectly rational adjustment to an insane world.'' http://chomikuj.pl/Antypsychiatra

Zapraszam wszystkich popierających antypsychiatrie do dołączenia: http://www.digart.pl/grupy/16361/Anty-psychiatria/ moja grupa ma charakter otwarty.

zbyszek
admin
Status: informatyk

Postby zbyszek » Thu Jan 12, 2017 5:57 pm

Uprzejmie proszę nie pisać w dowolnym wątku, gdzie tylko popadnie. Te wątek był przewidziany wyłącznie do odnotowywania zaburzeń technicznych w pracy forum.

zbyszek
admin
Status: informatyk

Postby zbyszek » Fri Jan 13, 2017 2:50 pm

Mamy nowszą wersję oprogramowania. Sorry za trzyminutowe zatrzymanie pracy forum. Proszę zgłaszać błędy, jeśli wystąpią.

jakotako
zaufany użytkownik

Postby jakotako » Fri Jan 13, 2017 8:01 pm

FAQ jest po angielsku

Return to “o tym forum”