Usunięcie konta

dział techniczny, tu proszę kierować pytania i uwagi do administratora i moderatorów
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Necro
zaufany użytkownik

Re: Usunięcie konta

Postby Necro » Thu Dec 01, 2016 12:18 pm

o to to jest pytanie :oops:

jojo
zaufany użytkownik

Postby jojo » Fri Dec 16, 2016 7:36 pm

Uważam, że kasowanie kont może zagrozić spójności forum i nie ma sensu.

Jak ktoś chce odpocząć, to niech zniknie i wróci, jak nabierze ochoty.

Nie widzę też sensu w nieograniczonym czasie na edycję postów, bo potem całe wątki tracą sens. Przecież w ostateczności prywatne wątki można przenieść do działu wątki osobiste lub dla zarejestrowanych użytkowników. Albo gdzie indziej je ukryć...

Wiem, że to forum jest specyficzne, ale ponoć i tak net nie zapomina... :think:
To, że jakiś lek komuś służy, nie znaczy że nie zaszkodzi innej osobie. :(

karuna
moderator
moderator
Gadu-Gadu: gie gie

Postby karuna » Sat Dec 17, 2016 10:02 pm

Mi na przykład Zbyszek usunął ostatnio konto i żyję.
nawet najostrzejszy miecz wymaga nieustannego ostrzenia

Chwast
zaufany użytkownik

Postby Chwast » Sat Dec 17, 2016 10:21 pm

Mi na przykład Zbyszek usunął ostatnio konto i żyję.
:lol:
Konto nie serce :>
,,Leki" na schizofrenie powodują zwiększenie krytycyzmu w stosunku do objawów i obniżenie go w stosunku do systemu. Tako rzecze chwast.

Eden
zaufany użytkownik

Postby Eden » Mon Dec 19, 2016 12:58 am

.
Last edited by Eden on Mon Dec 19, 2016 2:51 am, edited 1 time in total.

jojo
zaufany użytkownik

Postby jojo » Mon Dec 19, 2016 1:18 am

Eden, nie uogólniaj. Nie wszyscy są źli i nieżyczliwi. Jak masz dość forum, to od niego odpocznij, zamiast kasować konto...
To, że jakiś lek komuś służy, nie znaczy że nie zaszkodzi innej osobie. :(

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Thu Oct 25, 2018 11:03 pm

Na podstawie:

https://www.arslege.pl/uprawnienia-osob ... 83/a18080/

Żądam usunięcia mojego konta, zgadzam się na to aby umieszczone przezemnie posty zostały na forum pod inną nazwą niż obecna.

Jeśli żądanie to nie zostanie spełnione będę zmuszony zebrać wszystkich użytkowników zainteresowanych usunięciem konta i zadziałać na drodze prawnej.

Nie korzystam z tego konta i nie jest mi ono potrzebne.
Nie chcę mieć możliwości logowania się.

Nie mam zamiaru bawić się w kasowanie postów ponieważ nie jest to celem tego żądania. Celem tego żądania jest uniemożliwienie komukolwiek z tego forum kontaktowania się ze mną ponieważ nie życzę sobie tego.

Proszę dokładnie przemyśleć postępowanie panie Zbyszku.

Traktuje pan użytkowników tego forum niczym zakładników. Jeśli ktoś sobie nie życzy uczestnictwa na tym forum ma pełne prawo do wysuwania takich żądań.

Oczywiście rozumiem argument o niespójności wątków na forum jednak nie żądam usunięcia treści wpisów a jedynie mojego nicka - który może pan zamienić na losowy ciąg znaków - takie rozwiązanie jest stosowane na innych forach. Oraz na usunięcie możliwości logowania się na to konto.

Pozdrawiam.

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Thu Oct 25, 2018 11:05 pm

Oczywiście zbieram materiały od strony prawnej i jeśli nie dostanę rzeczowej odpowiedzi w czasie trzech dni zgłaszam sprawę do GIODO.

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Sat Oct 27, 2018 10:58 am

Widzę że Zbyszek odebrał prywatną wiadomość jednak nie raczy zareagować. Nic dziwnego... on to forum traktuje jako swoją baterię...

Powiedz Zbyszku czy to nie jest tak że wierzysz że im więcej ludzi tutaj tym lepiej się tobie w życiu powodzi?

Wiesz może i to prawda... ale nie ma nic za darmo - ktoś twoje długi będzie musiał spłacić...

Jak myślisz kto to będzie?

Przecież wszystko zostanie w rodzinie.

Powodzenia w życiu z takim podejściem... szkoda że twierdzisz że w nic nie wierzysz... będziesz się musiał o tym przekonać na starość...

Księga Liczb
Rozdział 14
Wiersz 18

Powodzenia w życiu... dla całej rodziny.

Tak jak ty więzisz tutaj użytkowników tak potomkowie twoi uwięzieni zostaną.
Nie martw się o siebie - ty będziesz miał się świetnie :) Przynajmniej do momentu aż na własne oczy zobaczysz co robisz, dopiero wtedy powtórzysz to:

Ewangelia wg. św Mateusza
Rozdział 27
Wiersz 5

Juliusz Bulwa
bywalec

Postby Juliusz Bulwa » Sat Oct 27, 2018 5:15 pm

Zgłoś do UODO. Urzędu ochrony danych osobowych.

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Sun Oct 28, 2018 3:15 am

Zmieniłem zdanie - nie zgłaszam tego nigdzie.

Będzie za to tutaj fala samobójstw.

Czas wytłumaczyć zbyszkowi czym (nie kim) jest i co tutaj tworzy. Czym zarządza.

Back to monster hunting.

Juliusz Bulwa
bywalec

Postby Juliusz Bulwa » Mon Oct 29, 2018 10:23 am

Forum jak forum, ale prawo jest prawem. Ochrona danych osobowych w szczególności dotyczy danych wrażliwych takich jak zdrowie psychiczne i tego trzeba przestrzegać.

zbyszek
admin
Status: informatyk

Postby zbyszek » Wed Oct 31, 2018 8:06 am

Żądam usunięcia mojego konta, zgadzam się na to aby umieszczone przezemnie posty zostały na forum pod inną nazwą niż obecna.
...
Nie chcę mieć możliwości logowania się.
...
Celem tego żądania jest uniemożliwienie komukolwiek z tego forum kontaktowania się ze mną ponieważ nie życzę sobie tego.

Traktuje pan użytkowników tego forum niczym zakładników. Jeśli ktoś sobie nie życzy uczestnictwa na tym forum ma pełne prawo do wysuwania takich żądań.
Witaj, sorry za tak późną odpowiedź. Staram się zrozumieć o co Ci dokładniej chodzi.
1. o to, żebyś nie miał możliwości logowania ? Przecież nikt Cię nie zmusza do logowania ! Nie wchodź po prostu na stronę forum. Ale jeśli to nie wystarcza, żaden problem deaktywować konto. Wtedy ono co prawda formalnie istnieje, lecz nie da się na nie zalogować, ani w żaden inny sposób używać. Tak na razie zrobimy !
Jeśli kiedyś, nawet po latach chciałby je z powrotem aktywować, istnieje taka możliwość.

2. nie chcesz, żeby ktokolwiek do Ciebie pisał - żaden problem, zniknie ikonka SMS i email pod Twoim avatarem i nikt nie będzie mógł do Ciebie napisać. Forum powinno być tak ustawione, żeby każdy mógł sam łatwo wyłączyć pisania do niego. Jeśli tak nie jest poprawię.

3. Nie chcesz uczestniczyć. Uczestnictwo polega na pisaniu i czytaniu postów. Jeśli nie chcesz czytać ani pisać postów to tego po prostu nie rób. Przecież nikt Cie nie zmusza ! Na czym miałby polegać fakt, że czujesz się zakładnikiem ?

Pozdrawiam

Return to “o tym forum”