Usunięcie konta

dział techniczny, tu proszę kierować pytania i uwagi do administratora i moderatorów
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
michal1418
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 3938403

Re: Usunięcie konta

Postby michal1418 » Sat Dec 06, 2014 5:08 am

Ralfik nie warjuj :cry:

Ralf
zaufany użytkownik

Postby Ralf » Sat Dec 06, 2014 10:16 am

Ralf, obraziłeś się ? Na kogo ? Kto cię uraził ?
Uważam że nie jestem tu mile widziany. Takie osoby jak mariii, milczaca czarna mery, maca, amarei są mi bardzo nieprzychylne. Nie czuje sie tu bezpiecznie. Czuje sie zaszczuty i zle traktowany, ignorowany oraz lekcewazony.

Nie chce byc w miejscu w którym ludzie postępują w sposób nikczemny, którzy mówią rzeczy dalece idące od prawdy. Jest mi przykro z tego powodu. Wątek osobisty swój już zamknąłem. A teraz pisze z zapytaniem czy jest możliwa kasacja konta? Wiem że to może być trochę kłopotliwe ze względu na ilość postów które napisałem... Najwyżej przestanę tu pisać i tyle. MAM DOSC!
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości"
"Nie widzę gwiazd, lecz muszę trwać"

michal1418
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 3938403

Postby michal1418 » Sat Dec 06, 2014 10:35 am

Ralf jesteś sympatyczny gość! można z tobą popisać o wszystkim

Petruccio
zaufany użytkownik

Postby Petruccio » Sat Dec 06, 2014 10:49 am

Ralf, trudno, żeby wszyscy się lubili. Będąc na forum musisz mieć świadomość tego.

Ralf
zaufany użytkownik

Postby Ralf » Sat Dec 06, 2014 12:34 pm

Masz racje Petruccio. Jestem zbyt dużym idealistą który wierzy w wzajemne porozumienie i ogólny stan wzajemnego szacunku... :roll:
eh.

Orzeł

Postby Orzeł » Sat Dec 06, 2014 1:12 pm

Nie przejmuj się kobietami, one są inne.

zbyszek
admin
Status: informatyk

Postby zbyszek » Sat Dec 06, 2014 1:22 pm

Ralf, oczywiście, że jesteś mile widziany. Na forum jest tyle osób, że zawsze znajdzie się ktoś, kto Cię lubi bardziej a ktoś inny mniej. Jeśli natomiast masz wrażenie "zaszczucia" pisz do moderatorów, lub do mnie, podając adres wątku - wtedy coś robimy.

Ralf
zaufany użytkownik

Postby Ralf » Tue Dec 09, 2014 2:26 pm

Dobrze Zbyszku. Dziękuje. Po prostu... ja... czasami już nie mam sił... do tego forum. Chyba jestem zbyt wrażliwy. :(

Petruccio
zaufany użytkownik

Postby Petruccio » Tue Dec 09, 2014 2:29 pm

Chyba jestem zbyt wrażliwy. :(
Grunt to się wzmacniać ;).

koniczynka26
bywalec
Status: rencistka

Postby koniczynka26 » Tue Dec 09, 2014 6:39 pm

Nie przejmuj się Ralf, bo nie warto się przejmować kilkoma użytkownikami tego forum ,którzy są dla ciebie nie życzliwi i nie mili, skoro masz świadomość ,że ich zachowanie wobec ciebie jest złe i niewłaściwe i to oni takim stosunkiem do ciebie wystawiają sobie fatalne świadectwo ,bo z pisania na tym forum możesz wyciągnąć też wiele korzyści i może cię ono wzbogacić wewnętrznie i być nieocenionym żródłem psychologicznej wiedzy o samym sobie właśnie. Poprzez pisanie z innymi użytkownikami tego forum można się pod względem psychologicznym wielu rzeczy dowiedzieć o własnej osobowości i psychice i można też wiele rzeczy odkryć w swojej osobowości i wielu rzeczy się nauczyć o sobie . Poza tym można też okazać wsparcie ,życzliwość i serdeczność innym użytkownikom tego forum i może w jakiś sposób doradzić i pomóc innym użytkownikom tego forum , a to też jest bardzo cenne i wartościowe. Ja traktuję pisanie na tym forum jako bardzo cenną i wartościową formę psychoterapii grupowej i w ogóle się nie przejmuję tym kto mnie nie lubi na tym forum i kto jest dla mnie nie życzliwy i nie miły bo ja sobie z takimi osobami na pewno poradzę i nie pozwolę im się żle traktować tylko będę reagowała gdy ktoś przekracza w zachowaniu wobec mnie pewne granice i będę się zawsze bronić gdy ktoś będzie mnie próbował żle traktować. Ralfie ,nie warto się załamywać ,gdy ktoś na tym forum sprawił ci jakąś przykrość , tylko należy spróbować się bronić w takiej sytuacji ,bo to forum samo w sobie jest wartościowe. Ralfie ja ciebie akceptuję i lubię czytać twoje posty na tym forum i myślę że nie warto żebyś rezygnował z bycia użytkownikiem tego forum.
Last edited by koniczynka26 on Tue Dec 09, 2014 8:14 pm, edited 2 times in total.

Necro
zaufany użytkownik

Postby Necro » Tue Dec 09, 2014 6:44 pm

Ralf miej na te osoby wywalone jaja dużo cie osób lubi na forum i szanuje a tych ce wymieniłeś jest garstka kasacja konta to głupota wiem coś o tym ;)
Śmierć Wrogom Ojczyzny

Petruccio
zaufany użytkownik

Postby Petruccio » Tue Dec 09, 2014 7:16 pm

koniczynko, mam prośbę. Czy mogłabyś używać znaków przestankowych, bo naprawdę ciężko się czyta taką jednolitą treść?

Gehenna
zaufany użytkownik

Postby Gehenna » Tue Dec 09, 2014 7:25 pm

i ogólny stan wzajemnego szacunku... :roll:
eh.
to Ty coś wiesz o szacunku?

koniczynka26
bywalec
Status: rencistka

Postby koniczynka26 » Tue Dec 09, 2014 8:08 pm

O.k,mogę używać znaków przestankowych ,skoro bez nich ciężko się czyta to co piszę. Ja pisałam bez znaków przestankowych z wygody,żeby szybciej napisać posta,ale w porządku ,nie ma problemu,mogę ponownie zacząć używać znaków przestankowych.
Edytowałam już mój poprzedni post w tym temacie,wstawiając do niego znaki przestankowe,aby był bardziej czytelny.

Eden
zaufany użytkownik

Postby Eden » Tue Dec 09, 2014 9:05 pm

.
Last edited by Eden on Thu Mar 16, 2017 12:47 pm, edited 2 times in total.

Return to “o tym forum”