Czy powinno być dofinansowanie EVOT przez fanów

dział techniczny, tu proszę kierować pytania i uwagi do administratora i moderatorów
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Eryk8
student psychologii

Re: Czy powinno być dofinansowanie EVOT przez fanów

Postby Eryk8 » Sun May 14, 2017 4:55 pm

Ja po co byłem na Evocie:
- Zbyszku, pomożesz mi?
- Jak?
- Rozmową czy jestem chory.
- Nierozsądny.
- Pomogłeś mi.
- Poznaj jeszcze kogoś.
- Ja chcę odwzajemnić, napisz w dziale Kto pomoże.
- Jak ci Lotto, to najwyżej napisz w dziale O tym forum co cię boli.
- Nie należę do Zaufanych.
- Należysz.
- Modliłem się aby mieć przyjaciół i kolegów.
- Jak cię boli ta modlitwa masz dział Przeżycia religijne.
- Ale Zbyszku,
- Jak zgubiłeś e-mail to niezarejestrowani lub podaj jaki e-mail zgubiłeś.
- Ale Zbyszku, ja wszystko wiem.
- Nic nie wiesz, prowadzę to forum od 2000 roku, aby pomagać takim osobom jak ty.
- Pomogłeś.
- No szczególnie, że co chwilę e-mail skasuj konto bo się obraziłem na Zbyszka. Nic nie wiesz.

Eryk8
student psychologii

Postby Eryk8 » Sun May 14, 2017 5:17 pm

Ja wysiadam intelektualnie bardziej nierozsadnie BZZZ napisze na schizofrenia.cba.pl może to mi pomoże.

zbyszek
admin
Status: informatyk

Postby zbyszek » Sun May 14, 2017 10:36 pm

Do dzisiaj żałuję, że Go obraziłem.
A ja nic nie pamiętam, żeby ktokolwiek mnie tu czymkolwiek obraził. Przecież moja praca to praca informatyka, a i tak z nią nie nadążam.

w pogoni za stracony
zaufany użytkownik

Postby w pogoni za stracony » Mon May 15, 2017 2:24 pm

Właśnie w tv reklamują lek na zaparcia. Można go brać z innymi lekami...
wydaje mi się że tu nie chodzi czy to ważne czy nie. tylko skąd to się bierze. trzeba byłoby hodować dzieci i sprawdzać je czy jak nie będzie się ich uczyło zasad same je odkryją?

eðenu
zarejestrowany użytkownik
Status: psycholog

Postby eðenu » Sat May 27, 2017 5:52 pm

Dowiadywałem się ile wynosi pełna cena serwera, aby otrzymać 100 % mocy zakupionej - cena wynosi 100 PLN + VAT. Za miesiąc.

Eryk82
zarejestrowany użytkownik

Postby Eryk82 » Sun Jul 30, 2017 5:09 pm

* Wiecie co, cena serwera dla forum to jednak żaden problem, kto chce zaszpanować, że jest Adminem sto złotych co miesiąc zapłaci.

* Fora dyskusyjne upadają, bo od kiedy mam całodobowe łącze internetowe od 12 lat, wszystko w internecie już przedyskutowano. Dzielnie trzymają się takie fora jak mam kotka, mam pieska, mam deskę do windsurfingu. Na najważniejsze tematy już dawno wszystko przedyskutowano.

* Dzielnie trzymają się darmowe hostingi Fora.pl Cba.pl Pun.pl , ale rozwinięcie forum wymaga starań, czasu i pracy.

Forum ma sens, dopóki się nad czymś dyskutuje. Jak już nie ma o czym dyskutować jest to Rozrywka dla 20 osób i 20 się przysłuchuje.

japalach
bywalec

Postby japalach » Thu Dec 14, 2017 7:35 pm

4. Istnieje PU, które ma serwer dedykowany, u nich każdy wpłaca 100 zł rocznie, CHAD i Chat.
Oni robią to inaczej http://pieknyumysl.com/wp/ Internetowa Społeczność Osób po Kryzysach Psychicznych. Stowarzyszenie Fundacja Finansująca zloty. Czat PU co pół roku ma awarię i zmianę skryptu, raz w roku shakowany blog, a portal na 100 % cenzurowany i donoszony. I nie jest o schizofrenii, ani rencistów, tylko o tym jak znaleźć pracę.
Sprostuję słowa "Eryk8" czy jaki on ma nick obecnie. Na marginesie jest dla mnie śmieciem, który co chwila pojawia się tu i tam, pod różnymi nickami i dla kaprysu obraża, pomawia i przeinacza rzeczywistość - na końcu osłania to wszystko chorobą itd...

Reprezentuję wraz z innymi userami PieknyUmysl.com, który powstał kilka dobrych lat temu. Był współtworzony między innymi przez miśka i boba. Ja natomiast zająłem się nim od wiosny 2014 roku.

I Eryk8 doskonale wiedział pisząc swoje słowa, że:
- mamy dobrowolne dotacje na utrzymanie serwera, domen naszych i innych naszych akcji,
- i nie jest powiedziane, że każdy daje 100 zł rocznie i nigdy tak nie było

- w ciągu ostatnich 5 lat były zmiany technologii na jakiej pracowaliśmy. Dokładnie 3 jeśli chodzi o czat i dwie zmiany technologii jeśli chodzi o forum. Ale one wynikały głównie z dostarczania lepszych i tanszych rozwiazań dla naszych użytkowników. Obecnie nasz czat: https://puczat.pl jest na jednym z najnowocześniejszym silniku komunikacji. W chwili obecnej nasz czat działa na serwerze za około 63 zł brutto miesięcznie. A i tak gdyby zwiększono liczbę użytkowników 20x spokojnie nasz serwer by to wytrzymał. Strona www.pieknyumysl.com oraz http://forum.pieknyumysl.com są na innym serwerze, aby zdywersyfikować ryzyko i działanie naszych usług. I koszt hostingu tych dwóch ostatnich stron to 100 zł brutto rocznie.

- Co do przestojów mieliśmy tylko kilka awarii czata od 2014 roku jak ja się tym wszystkim zajmuje, jednak nie były one dłuższe niż 24h. Co do włamu do nas, było dokładnie jedno umieszczenie w stronie www.pieknyumysl.com złośliwego skryptu. Jednak po około 5 minutach od umieszczenia na serwerze szkodliwego skryptu, przez dziurawe pluginy WordPressa i samego Wordpressa, strona została wyłączona przeze mnie. Po około 2 tygodniach wróciła na nowo, zupełnie przerobiona i zabezpieczona. Jednak w stronie www.pieknyumysl.com i na serwerze gdzie jest ta strona nie trzymamy loginów, mejli i hashy haseł do czata...

- Co do tematyki naszego czata, właśnie jest dla chorych i rodzin chorych. Zdażaja sie tematy u nas odbiegajace od głównej tematyki, ale u nas nie cenzuruje się wypowiedzi, chyba, że ktoś łamie nasz regulamin: http://pieknyumysl.com/wp/regulamin/ i obraża innych i sieje nienawiścia lub jest w jakimś głębokim nawrocie choroby... Wtedy dla jego dobra o ile możemy rozmawiamy z taka osobą, jednak gdy to nic nie daje. Banujemy czasowego taka osobę, aby w stanie chorobowym nie obraziła za dużo osób i nie spaliła za dużo mostów..

- A Ty "Eryku" raczej już nie wypowiadaj się o PieknymUmysle tutaj i gdziekolwiek i w przeciwieństwie do Zbyszka, po raz N-ty Tobie nie będę wybaczał i przyjmował przeprosin - jesteś mędą i tyle.
I nie wypisuj bredni, nie tylko o Evocie i PU.com, w internecie bo to szkalowanie i ktoś w końcu pozwie Cie do Sądu... albo gorzej...

Pozdrawiam
JaPa
animator oraz admin Wortalu www.pieknyumysl.com oraz puczat.pl
"Patrząc z rynsztoka do gwiazd. " [M.T.]
Zapraszam na www.pieknyumysl.com

e d e n
bywalec

Postby e d e n » Thu Dec 14, 2017 10:47 pm

.
Last edited by e d e n on Thu Dec 14, 2017 11:09 pm, edited 1 time in total.

japalach
bywalec

Postby japalach » Thu Dec 14, 2017 11:06 pm

Japa, każdy wie jak jest i nikogo nie okłamiesz ani ty ani ja. Na forum PU szkoda czasu, bo to nie jest dobra metoda nauki języka angielskiego, co naprawdę w życiu się przyda.
Nie kompromituj się... Jesteś internetowym psychopatą, myślisz, że Ci wszystko wolno. Znając Ciebie, jutro usuniesz wszystko co Twoje z tego wątku. Przelogujesz się na inne z Twoich wielu kont i będziesz trollować evot i inne fora, fb itd. dalej....

A jak nie zamilkniesz w moim temacie i temacie PIeknegoUmysłu jutro naprawdę pofatyguje się do sądu i wytocze Tobie proces cywily o zniesławienie... bo to nie pierwszy raz, gdy bezpodstawnie wypisujesz bzdury bez pokrycia. Tylko zbiorę te wszystkie Twoje chore wypowiedzi, których jeszcze nie usunąłeś...
"Patrząc z rynsztoka do gwiazd. " [M.T.]
Zapraszam na www.pieknyumysl.com

Return to “o tym forum”