Proszę o pomoc! Moja mama jest chora

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
lew
zarejestrowany użytkownik

Proszę o pomoc! Moja mama jest chora

Postby lew » Tue Jul 24, 2012 6:53 pm

W roku ubiegłym na wakacjach moja mama zachorowała. Bardzo trudno było ją namówić na wizytę w odpowiedniej poradni. Gdy już tam się zjawiła, dostała leki których i tak nie brała. Zaczęła dopiero po pewnym czasie. Nie znam nazwy tej choroby. Jej stan uległ poprawie, jednak wiedziałam, że choroby psychiczne nie są łatwe w leczeniu. Wymagają wielu lat.
Ostatnio zauważyłam dziwne zachowanie u niej. Zaczyna mnie ono niepokoić. Być może jest to przewrażliwienie z mojej strony. Ostatnio zachowuje się zupełnie inaczej. Na pytania odpowiada zdawkowo i obojętnie, typu "Nie wiem". Nie ma ochoty nic robić, tylko chce spać. Zachowuje się bardzo egoistycznie.
Przestała brać leki.
Bardzo proszę o jakąś odpowiedź, gdyż to zaczyna mnie przerastać, Jestem osobą dość młodą, niepełnoletnią.

moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Re: Proszę o pomoc! Moja mama jest chora

Postby moi » Tue Jul 24, 2012 7:02 pm

Masz jakąś rodzinę - bliższą, dalszą? Zwróć się do nich po pomoc. W pojedynkę nic nie zdziałasz. Ktoś powinien Ci pomóc.

Pozdrawiam.m.

lew

Postby lew » Tue Jul 24, 2012 7:11 pm

Masz jakąś rodzinę - bliższą, dalszą? Zwróć się do nich po pomoc. W pojedynkę nic nie zdziałasz. Ktoś powinien Ci pomóc.

Pozdrawiam.m.
Wszyscy wolą o tym zapomnieć i udawać że wszystko jest ok.W ubiegłym roku, bardzo pomogła nam ciocia. Jednak moja najbliższa rodzina jest skłócona.

moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Postby moi » Tue Jul 24, 2012 7:26 pm

Zwróć się ponownie o pomoc do tej samej cioci. Jako osoba niepełnoletnia niewiele zdziałasz.

Pozdrawiam.m.

flashgirl

Postby flashgirl » Thu Sep 20, 2012 11:16 pm

Najlepszym rozwiązaniem będzie jeśli porozmawiasz o tym z ciocią.Nie jest to łatwa sytuacta tym bardziej,gdy jest się osobą nieletnią.Może razem z ciocią coś wymyślicie.Twoja mama musi przyjmować tabletki inaczej będzie jeszcze gorzej.Pomyślcie nad umieszczeniem mamy w ośrodku psychiatrycznym lub podawaniu tabletek w inny sposób.

krismet
Status: rolnik...specjalista

Postby krismet » Fri Jul 24, 2015 3:39 pm

czesc. Trzeba sily w tej vhorobie ,nastawienia...brania lekow systematycznie o danej godzinie. Mama moja bierze leki..4 rpdzaje...jest lepiej chociaz nadal dizo lezy spi...bral energii nie chce isc razem na dzialke...itd.
Byla 2 razy hospitalizow.mozemy sie wspierac...pomagac sobie:)
Jakie leki bierze Twa mama?
Pozdr. Krzysiek.Wlkp.
krzysztofk166@gmail.com

Return to “mój rodzic jest chory”