Życie. Dlaczego chce żyć, pomimo że wolałbym umrzeć?

Proszę pisać w części ogólnej tego działu jeśli temat nie pasuje do żadnego z poddziałów.

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
again_MH
bywalec
Posty: 196
Rejestracja: sob lut 02, 2019 8:19 pm

Życie. Dlaczego chce żyć, pomimo że wolałbym umrzeć?

Post autor: again_MH »

Mój tato po instrukcji złego człowieka, który go oszukał podłączył mi gaz zamiast wody. Prawie wczoraj przez to umarłem. I wtedy zrozumiałem że chce żyć. To nic że ludzie patrzą na mnie jak na zwierze. Zamiast leku psychotropowego w zastrzyku dostaje choroby zakaźne.

Nie mam przyjaciół poza jednym czyli Bogiem.

Ale chce żyć. Jak chcesz się poddać. To jesteś jak moja babcia którą złamali po dawali jej ciasteczka oreo zamiast prince polo i się poddała.

tymczasem.
JESTĘ BOTĘ
Catastrophique pisze: wt mar 26, 2019 7:12 pm Kto dzwonił na policję?
F20
bywalec
Posty: 9915
Rejestracja: sob kwie 06, 2013 1:02 pm
Status: Elektrotechnik
płeć: mężczyzna
Gadu-Gadu: 63718896

Re: Życie. Dlaczego chce żyć, pomimo że wolałbym umrzeć?

Post autor: F20 »

again_MH pisze: śr mar 27, 2019 8:16 am Mój tato po instrukcji złego człowieka, który go oszukał podłączył mi gaz zamiast wody. Prawie wczoraj przez to umarłem. I wtedy zrozumiałem że chce żyć. To nic że ludzie patrzą na mnie jak na zwierze. Zamiast leku psychotropowego w zastrzyku dostaje choroby zakaźne.

Nie mam przyjaciół poza jednym czyli Bogiem.

Ale chce żyć. Jak chcesz się poddać. To jesteś jak moja babcia którą złamali po dawali jej ciasteczka oreo zamiast prince polo i się poddała.

tymczasem.
Ludzi przy życiu trzyma instynkt samozachowawczy który jest bardzo silny. Można go zatrzeć na wskutek wypadków życiowych, zdarzeń czy też nieustawicznej pewnej uciążliwości. Dobrym przykładem są tu więźniowie obozu koncentracyjnego rzucający się na druty pod napięciem, żeby zakończyć życie.
Instynkt samozachowawczy zanika również w innych przypadkach rodzić poświęcający życie dla dziecka, lub zwykły żołnierz na wojnie ratujący kolegów.
Instynkt wyłącza się ale tylko jeśli następują odpowiednie okoliczności.
ODPOWIEDZ

Wróć do „dyskusja ogólna”