pieszczoty oralne czyli seks francuski

Moderator: Darius

Forum rules
Ten dział dotyczy tylko związków seksualności ze schizofrenią lub ogólniej chorobą. O zdrowej seksualności proszę pisać w tematach dowolnych.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
fheng
zaufany użytkownik

Re: pieszczoty oralne czyli seks francuski

Postby fheng » Tue Jul 03, 2012 12:27 am

Z Fheng nie ma co rozmawiać. Ja też mogę sobie jutro założyć, że będę przeinaczał posty każdego użytkownika.

Po pierwsze nie jestem chrześcijaninem. Jak będziesz w formie - przeczytaj ze zrozumieniem, bez emocji to co napisałem.
Jak będziesz w formie- to doczytaj, że przeprosiłam za krzyżyk- skoro nie jesteś.Spooro postów temu.
Od piekła I nieba oddziela nad tylko życie-najkrótsza rzecz na świecie. .

Kamil Kończak
zaufany użytkownik

Postby Kamil Kończak » Tue Jul 03, 2012 12:28 am

Oburzają i przerażają się tylko nadęci ludzie :) Mnie prostytucja nie oburza. Raczej smuci. Sama piszesz o bredzeniu a kiedy Feniks pisze o bredniach to jest to już przerażające?
Pragniesz czegoś? - rób to bo zaczniesz o tym marzyć.

" May your love of the form culminite in the love of
the formless."

https://www.youtube.com/watch?v=0joS1fzwFcU

Kamil Kończak
zaufany użytkownik

Postby Kamil Kończak » Tue Jul 03, 2012 12:30 am

Z Fheng nie ma co rozmawiać. Ja też mogę sobie jutro założyć, że będę przeinaczał posty każdego użytkownika.

Po pierwsze nie jestem chrześcijaninem. Jak będziesz w formie - przeczytaj ze zrozumieniem, bez emocji to co napisałem.
Jak będziesz w formie- to doczytaj, że przeprosiłam za krzyżyk- skoro nie jesteś.Spooro postów temu.
Wrzucasz te cytatu tak, że nie wiadomo kogo cytujesz. Jeden pod drugim. Już zauważyłem, że słowa o chrześcijaństwie nie były skierowane do mnie.

Ale o co Ci w ogóle chodzi tak na prawdę? Robisz tu taki bigos, że ciężko się połapać. Moi chociaż czasami odpowiada na argumenty. Ty wojujesz ale nie wiadomo z kim. Feniks wcale mocnych słów nie używał. Wyluzuj troszkę. Urządzasz sobie jakąś paranoję robią z Feniksa jakiegoś ultra - prawicowca. Przypisujesz coś co jest nieprawdą.

the formless."

Feniks303
zaufany użytkownik

Postby Feniks303 » Tue Jul 03, 2012 12:37 am

ja się tylko nie godzę na przemyscanie wartości w głupocie i konwencji Wojewódzkiego luzaka, który pod przykrywką fajności próbuje oswajać ze swoim punktem widzenia. Myślę, że tyle razy już to sugerowałem, że tłumaczyć więcej nie muszę. Napisz mi fheng czego tak naprawdę nie rozumiesz na pw to Ci wyjaśnie i nie będzie to miłosierne nauczanie, bo do tego trzeba mieć ochotę. Wiem, że nie napiszesz, ja swoje już powiedziałem i jestem zadowolony, że takie osoby jak SSSD się wypowiadają, bo mają coś do powiedzenia. Twój strach wynikać może tylko z świadomości sensu tego co powiedziałem. Tak wiem teraz każde moje słowo to słowo wojownika wiary. Bóg nie potrzebuje moich komentarzy by bronić wiary ;) to już tak poza wszelką skrupulatnością

Kamil Kończak
zaufany użytkownik

Postby Kamil Kończak » Tue Jul 03, 2012 12:45 am

Feniks- nie produkuj się, Fheng i tak przeinaczy Twoje słowa, przejaskrawi do granic możliwości :) Szkoda czasu, ja poświęciłem na te jałowe dywagacje parę godzin. Wstyd mi teraz, że dałem się wciągnąć :)

Jutro może w jednym poście umieszczę najważniejsze rzeczy, które chciałem przekazać. Wydrukuję, opawię w ramkę i wyślę Fheng. To jest właśnie ta nieumiejętność, wyrywanie zdań z kontekstu, dorabianie gęby rozmówcy. Jak u Gombrowicza...
Last edited by Kamil Kończak on Tue Jul 03, 2012 12:51 am, edited 1 time in total.

the formless."

Feniks303
zaufany użytkownik

Postby Feniks303 » Tue Jul 03, 2012 12:49 am

Nie potrzebnie, kiedy ktoś będzie ten wątek odczytywał, wyrobi swoje zdanie, moim zdaniem nie ma się co wstydzić aktywności. Tłumaczyłeś bo uznałeś za stosowne oddać punkt widzenia. Reszta do nas już nie należy. Pozdrawiam SSSD.

Kamil Kończak
zaufany użytkownik

Postby Kamil Kończak » Tue Jul 03, 2012 12:52 am

Nie jest mi wstyd za moje poglądy ale za to, że dałem się wciągnąć w jałową dyskusję. Ale ten wstyd jest w cudzysłowiu niejako. Pozdrawiam.

the formless."

niewazne
zaufany użytkownik

Postby niewazne » Tue Jul 03, 2012 2:05 am

Mam nadzieje ze moderatorzy widza, ze uzytkownik fheng obraza innych, wysmiewa sie z pogladow religijnych. W przypadku innych uzytkownikow od razu byly wyciagane konsekwencje.

fheng nie przypisuj innym uzytkownikom moich slow. Ja napisalam o tepieniu prostytucji. Tepienie prostytucji, zjawiska, tak napisalam, czaisz? Nie przekrecaj moich slow. Tak samo jak tepi sie np. kiboli. Powoli to dziala! A gdybys nie znala znaczenia slowa tepic, zajrzyj do slownika, powinnas znalezc znaczenie tepic = zwalczac. Poza tym szkoda slow chlopaki :lol:
Last edited by niewazne on Tue Jul 03, 2012 2:18 am, edited 1 time in total.
Bo strach to nic innego jak zdradziecka odmowa pomocy ze strony rozumowania

niewazne
zaufany użytkownik

Postby niewazne » Tue Jul 03, 2012 2:06 am

W momencie legalizacji, opodatkowania, itd. zaakceptujemy to zjawisko, damy zgode na to. Osobiscie nie akceptuje prostytucji, nie wiem co mozna zrobic zeby wyeliminowac to zjawisko, pewnie niewiele. Jednak wiem, ze akceptacja, legalizacja nie spowoduje tego, ze ludzie beda placic podatki za takie uslugi. Obecnie toleruje sie prostytucje, kazdy wie, ze istnieje, w mniejszym czy wiekszymzakresie. Ale czy na pewno chcecie to zaakceptowac?
Mam wrażenie, że Twoja zgoda lub nie nic tu nie zmieni;)
Wlasnie, to tylko twoje wrazenie.
Bo strach to nic innego jak zdradziecka odmowa pomocy ze strony rozumowania

Kamil Kończak
zaufany użytkownik

Postby Kamil Kończak » Tue Jul 03, 2012 2:42 am

Retoryka z potępianiem prostytucji jest rodem z nowomowy SLD. Oni od lat używają na potrzeby doraźne słów "Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień". Jednak nikt nie zamierza ani kamienować takich osób, ani wyszydzać ani potępiać.

Mowa jest o zjawisku i postawach życiowych. Relatywiści niech sobie to wtuką do głowy :) To jest prymitywne dorabianie gęby i szafowanie pewnymi ukutymi terminami np. katolicka miłość, miłosierdzie etc. Zagonienie do kąta. Odwoływanie się do rzekomego braku moralności współrozmówcy. Zarzucanie jadu i hipokryzji. Dosyć niskie i prymitywne.

Gdyby kształtowanie postaw w szkole, w mediach, w przestrzeni publicznej nie przynosiło żadnych skutków nikt nie zadawałby sobie trudu aby poruszać takie tematy. Gdyby kształtowanie postaw wśród dzieci nie byłoby możliwe zrezygnowanoby z wychowania. No tak się własnie trochę dzieje. Popuszcza się wszelkie normy bo tak łatwiej. Łatwiej to robić zamiast stawiać młodemu człowiekowi wymagania. Politykom też łatwiej podlizywać się wyborcy i puszczać do niego oko. Trafia swój na swego. Dlatego niektórzy prymitywnie myślący ludzie wolą niektórych polityków bo są chociażby usosobieniem ich własnego cwaniactwa.

the formless."

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Tue Jul 03, 2012 2:59 am

Zamiast się kłócić, powinniście wszyscy pójść teraz do łóżka ze swoimi ukochanymi osobami i nie myśleć o żadnych prostytutkach :lol:

Kamil Kończak
zaufany użytkownik

Postby Kamil Kończak » Tue Jul 03, 2012 3:01 am

Ale że nie mamy dyskutujemy na "poważne" tematy :) Mówię za siebie.

the formless."

fheng
zaufany użytkownik

Postby fheng » Tue Jul 03, 2012 6:30 am

Zamiast się kłócić, powinniście wszyscy pójść teraz do łóżka ze swoimi ukochanymi osobami i nie myśleć o żadnych prostytutkach :lol:
No właśnie to zrobiłam haha :lol:

fheng
zaufany użytkownik

Postby fheng » Tue Jul 03, 2012 6:33 am

Feniks- nie produkuj się, Fheng i tak przeinaczy Twoje słowa, przejaskrawi do granic możliwości :) Szkoda czasu, ja poświęciłem na te jałowe dywagacje parę godzin. Wstyd mi teraz, że dałem się wciągnąć :)

Jutro może w jednym poście umieszczę najważniejsze rzeczy, które chciałem przekazać. Wydrukuję, opawię w ramkę i wyślę Fheng. To jest właśnie ta nieumiejętność, wyrywanie zdań z kontekstu, dorabianie gęby rozmówcy. Jak u Gombrowicza...
Widzisz- tyle, że rozmówcy taką gębę sobie dorabiają sami;)
I u Gombrowicza i tu....Można jedynie im ją pokazać w lustrze!

Kamil Kończak
zaufany użytkownik

Postby Kamil Kończak » Tue Jul 03, 2012 6:53 am

No nie całkiem bo to w wrzucanie kogoś w określone wyobrażenia. Powiedzmy więc - ugębiać. Happy?

the formless."

Return to “seks a choroba”