pieszczoty oralne czyli seks francuski

Moderator: Darius

Forum rules
Ten dział dotyczy tylko związków seksualności ze schizofrenią lub ogólniej chorobą. O zdrowej seksualności proszę pisać w tematach dowolnych.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
fheng
zaufany użytkownik

Re: pieszczoty oralne czyli seks francuski

Postby fheng » Mon Jul 02, 2012 11:57 pm

W momencie legalizacji, opodatkowania, itd. zaakceptujemy to zjawisko, damy zgode na to. Osobiscie nie akceptuje prostytucji, nie wiem co mozna zrobic zeby wyeliminowac to zjawisko, pewnie niewiele. Jednak wiem, ze akceptacja, legalizacja nie spowoduje tego, ze ludzie beda placic podatki za takie uslugi. Obecnie toleruje sie prostytucje, kazdy wie, ze istnieje, w mniejszym czy wiekszymzakresie. Ale czy na pewno chcecie to zaakceptowac?
Mam wrażenie, że Twoja zgoda lub nie nic tu nie zmieni;)
No więc zamiast wymyślać rzeczywistość-może zająć się ta jaką już mamy?
taaaaaaaa, płyńmy z nurtem.
Mam nadzieje, że odważni ludzie zostaną jawni i nie będą ulegać uproszczonym nurtom myślowym pokroju - "ode mnie nic nie zależy..."
Ciekawie się robi- opowiedz nam może jak masz zamiar TEPIC i POZBYWAC się prostytucji:DDD
Od piekła I nieba oddziela nad tylko życie-najkrótsza rzecz na świecie. .

fheng
zaufany użytkownik

Postby fheng » Tue Jul 03, 2012 12:00 am

Nam kołtunom wypada się jedynie pokłonić przed oświeconą intelektualistką :)
I moim zdaniem dodać by należało, że odwraca się kota ogonem. Szpetne moralnie osoby usprawiedliwiają swoj skrzywiony kręgosłup moralny, poczuciem humoru, młodzieńczym polotem, inteligencją i tolerancją. Dokładnie tak właśnie jak robi to Wojewódzki, który moge domniemać jest autorytetem tylko dla sfrustrowanych małolatów, którym trudno jest pogodzić się z moralnymi zasadami i krztałtowani są moralnie tylko przez przyjemności. Ja osobiście wole nauki Jana Pawła II i gdyby jedyną ceną jaką miałbym zapołacić jest opis "moherowy", to jest ona niewielka
Jakbym miała teraz mur pod ręką- to bym waliła w niego głową...... :shock: :roll: :shock:
Idż do kościółka- szerzyć myłość do blyźnich ahha- śliczne podsumowanie tych "zasad"- i marzenia by TEPIC i POZBYC sie prostytutek- no szook! A bozia nie nakazała Ci kochac bliźniego swego???? :roll:

Bałabym sie ciebie spotkać w ciemnej ulicy, brrr...z taką miłością chrześcijańską! :shock: A kysz! :mrgreen:

Kamil Kończak
zaufany użytkownik

Postby Kamil Kończak » Tue Jul 03, 2012 12:08 am

Łączysz jakieś cytaty i nie wiadomo o co Ci chodzi. Feniksowi przypisujesz słowa, które wypowiedziała Nieważne. O tępieniu. Chodziło zapewne o tępienie i rozwiazywanie problemu ale czytaj to co chcesz. I jeszcze zarzucasz agresję a sama prezentujesz "język miłości". Chyba wychodzi prawdziwsza twarz.

Nie potrafisz ewidentnie odnaleźć się w rozmowie bo identyfikujesz rozmówcę z katolikiem chociaż nie wszyscy nimi są. No ale tak widocznie łatwiej. Dorobić gębę. Można wtedy zarzucić argumenty.

Pisałem jedynie o kształtowaniu postaw a nie o braku uświadamiania. Od tego są moim zdaniem rodzice. Dla ofiar życiowych i marginesu nie ma co wprowadzać takiej edukacji do szkół. Takie jest moje zdanie z którym nie musisz się zgadzać.

Przeciętny 13, 14, 15 i pewnie 16 latek nie współżyje. Nie masz nawet zielonego pojęcia o jakim programie w tv pisałem. A z miejsca szydzisz. Wcale mnie to nie dziwi bo przyszłaś tu tylko atakować odmienny punkt widzenia. W programie gościem był facet, który rzekomo uświadamiał młodzież 13, 14 letnię a był z jakiejś firmy zajmującej się antykoncepcją. Tym dzieciom mówił np. o spiralach. To też według Ciebie normalne?
Last edited by Kamil Kończak on Tue Jul 03, 2012 12:16 am, edited 1 time in total.
Pragniesz czegoś? - rób to bo zaczniesz o tym marzyć.

" May your love of the form culminite in the love of
the formless."

https://www.youtube.com/watch?v=0joS1fzwFcU

fheng
zaufany użytkownik

Postby fheng » Tue Jul 03, 2012 12:10 am

Najbardziej mnie śmieszy i martwi zarazem tworzenie normy z marginesu. Jakaś nastolatka używa domestosa do antykoncepcji, jakaś używa jeszcze tam czegoś. Nie wiem czy to są fakty czy jest to po prostu wymyślane na kolane przes pseudo - redaktorka. Potem takie newsy są umieszczane na najbardziej poczytnych portalach. Czytelnik sobie myśli - no tak, żyjemy w Ciemnogrodzie, dzieci dalej myślą, że bocian je przynosi. To przez ten katolicki, zafofany Kościół. Sam mam wiele zastrzeżeń do Kościoła ale taka jednostronna nagonka jest prymitywna. Kiedy umarła (została zabita?) Madzia od razu wokół tej sprawy zaczęła grasować pani Środa i inne autorytety. Ewidentnie wykorzystała to skrajnie marginalne zjawisko to głoszenia swoich antykościelnych poglądów nie zważając na szacunek dla zmarłego dziecka. Bo to był doskonały moment aby w jej mniemaniu uświadomoć społeczeństwo. Jakoś miliony Polaków porafi założyć kondoma, użyć tabletki. Telefon do lekarza wykonującego aborcję też potrafią znaleźć. Kogo chcą więc uświadomomić? Te osoby co sobie nie radzą z załozeniem kondoma to po prostu sieroty. Bo albo się współżyje i wyraża zgodę na ciążę albo używa antykoncepcji. Mnie nikt nie uświadamiał. Wychowałem się w katolickiej rodzinie - mam na myśli babcię i dziadka. Jak na wieś jeździliśmy to o 5 rano była pobudka i gnali nas do Kościoła. W szkole mieli mnie za sierotę. Mówili, że żyje w swoim świecie. Jednak potrafiłem korzystać z kondoma. Nikt mi tego nie wytłumaczył.

Kto więć nie potrafi? Margines, jakieś promile. Jesli zachodzi wpadka to nie jest to wynik braku wiedzy. W grę wchodzi upicie alkoholowe, jakoś to będzie albo obrzydzenie do gumowych nakładek. 99 % zdaje sobie sprawę z konsekwencji ale ta wiedza jest wypierana. A potem : jak to, jak mógł nas spotkać taki pech.

Dla marginesu nie warto psuć świata i sankcjonować pewnych rzeczy. Świat i tak jest dostatecznie popsuty. Prostytucja też jest marginesem. To jest jedynie próba zdobycia elektoratu. Nie sądzę aby nawet połowa prostytutek chciała opodatkowania. Dla nich to jest praca przejściowa. Kogo w balona znowu chcą zrobić?Niech raczej policja zacznie sprawniej działać. Niech rządy zaczną sprawniej pracować aby ludzie mieli godniejsze życie. Takimi zabiegami nic nie pomogą.

Chociażby takie prostytutki -studentki to zwykłe puste lale, które mają niebotyczne wymagania w stosunku do świata. Niech same sobie radzą. A rządy niech się zatroszczą o te, które rzeczywiście były postawione pod ścianą.
Wiedza na ten temat jest zaskakująco niska! coś tam każdy wie- pewnie;)
W LO miałam to szczęście, ze nie bano sie edukacji- zrobiono nam normalny test na ocenę! i wszyscy byli pewni, że rozumy pozjadali w tej kwestii! Lo bardzo dobre, językowe- trudno nas było posądzić o "margines";)
A jednak- wyniki były dość szokujące.....okazało sie ze mało wiemy konkretów! jak tak wniknąć...

I zobacz- jakoś wyszłam na ludzi mimo tej straasznej edukacji seksualnej w szkole :lol: A może właśnie dzięki niej miałam dzieci kiedy ja chciałam- świadomie.

B

fheng
zaufany użytkownik

Postby fheng » Tue Jul 03, 2012 12:12 am

Tam gdzie logika nie dociera-zostaje już tylko sarkazm
W którym miejscu moje wypowiedzi wydają się pani fheng nielogiczne? Jakby co mogę podprowadzić i wyjaśnić szerzej. ;)
To pan feniks nie umie nawet doczytać, że nie o nim mowa?;)
ale w sumie jak tak wniknąć..... :roll: :lol:

Feniks303
zaufany użytkownik

Postby Feniks303 » Tue Jul 03, 2012 12:15 am

Najbardziej mnie śmieszy i martwi zarazem tworzenie normy z marginesu.
I najgorsze że im większy ten margines tym mniej miejsca na właściwe treści. Margines jednak ma to do siebie, że chce mieć przestrzeń conajmniej taką jak właściwa przestrzeń strony. Tolerancja jest trendy tylko jak wiele trzeba tolerować i co jęśli ta tolerancja niszczy życie osobom moralnym np wierzącym dzieciom, które urodzą się z przypadku i głupoty. Trudno się pozbyć potem tej świadomości, że początek jego życia nie był wartością mu darowaną i przemyślaną. Chyba, że można komuś coś darować przez przypadek.

niektórzy wprost z lenistwa chce płynąć z nurtem, wierząc "coś się wymyśli jak by co", albo traktując nieodpowiedzialność za spontaniczność, trendy fajność.

Prostytutki niech sobie chcą, Ty też sobie bądź jaka chcesz, droga pani fheng. Im mniej ma was być na afiszu tym odwrotny skutek się odnosi. Z resztą swoim dzieciom przekarzesz takie wartości jakie uznasz za stosowne, może kiedyś Ci za nie podziękują - bądź nie.
Last edited by Feniks303 on Tue Jul 03, 2012 12:16 am, edited 1 time in total.

fheng
zaufany użytkownik

Postby fheng » Tue Jul 03, 2012 12:15 am

Łączysz jakieś cytaty i nie wiadomo o co Ci chodzi. Feniksowi przypisujesz słowa, które wypowiedziała Nieważne. O tępieniu. Chodziło zapewne o problem ale czytaj to co chcesz. I jeszcze zarzucasz agresję a sama prezentujesz język miłości. Chyba wychodzi prawdziwsza twarz.
Ja nie pretenduję do pierwszego świętego IVRP :lol:
Ale jeśli ktoś innych poucza, straszy JPII- a bredzi o TEPIENIU prostytutek- to się robi i straszno i śmiesznie!
Trochę przyzwoitości.

Feniks303
zaufany użytkownik

Postby Feniks303 » Tue Jul 03, 2012 12:19 am

Tam gdzie logika nie dociera-zostaje już tylko sarkazm
W którym miejscu moje wypowiedzi wydają się pani fheng nielogiczne? Jakby co mogę podprowadzić i wyjaśnić szerzej. ;)
To pan feniks nie umie nawet doczytać, że nie o nim mowa?;)
ale w sumie jak tak wniknąć..... :roll: :lol:
Każdego argumentu można się już spodziewać, stąd moje zaciekawienie.

Kamil Kończak
zaufany użytkownik

Postby Kamil Kończak » Tue Jul 03, 2012 12:19 am

Kpisz. Nikt nie pisał o tępieniu prostytutek ale o tępieniu zjawiska w przestrzeni publicznej. O próbie rozwiazania tego problemu inaczej niż opodatkowanie.

Straszy Janem Pawłem? Koniec dyskusji bo jesteś niepoważna. Feniks napisał, że autorytetem będzie dla niego prędzej Jan Paweł niż kto inny. Ciągle przypisujesz rozmówcom nieprawdę.
Last edited by Kamil Kończak on Tue Jul 03, 2012 12:21 am, edited 1 time in total.

the formless."

fheng
zaufany użytkownik

Postby fheng » Tue Jul 03, 2012 12:20 am

I najgorsze że im większy ten margines tym mniej miejsca na właściwe treści. Margines jednak ma to do siebie, że chce mieć przestrzeń conajmniej taką jak właściwa przestrzeń strony. Tolerancja jest trendy tylko jak wiele trzeba tolerować i co jęśli ta tolerancja niszczy życie osobom moralnym np wierzącym dzieciom, które urodzą się z przypadku i głupoty. Trudno się pozbyć potem tej świadomości, że początek jego życia nie był wartością mu darowaną i przemyślaną. Chyba, że można komuś coś darować przez przypadek.

niektórzy wprost z lenistwa chce płynąć z nurtem, wierząc "coś się wymyśli jak by co", albo traktując nieodpowiedzialność za spontaniczność, trendy fajność.

Prostytutki niech sobie chcą, Ty też sobie bądź jaka chcesz, droga pani fheng. Im mniej ma was być na afiszu tym odwrotny skutek się odnosi. Z resztą swoim dzieciom przekarzesz takie wartości jakie uznasz za stosowne, może kiedyś Ci za nie podziękują - bądź nie.
Przerażasz. Poważnie....gdzie ta miłość chrześcijańska! :lol:
Nie- tolerancja inności grozi ogniem piekielnym! należy bejsbola w łapę brać i gnać tępić te tolerancyjne margynesy haha
Ło matko....dziękuję, że choć przyznajesz mi prawo do bycia jaką chcę :lol: Łaskawca! :lol:

Feniks303
zaufany użytkownik

Postby Feniks303 » Tue Jul 03, 2012 12:21 am

A w razie jak by co to coś się właśnie wymyśli i przerwie ciążę....

Feniks303
zaufany użytkownik

Postby Feniks303 » Tue Jul 03, 2012 12:23 am

Nie- tolerancja inności grozi ogniem piekielnym! należy bejsbola w łapę brać i gnać tępić te tolerancyjne margynesy haha
Ło matko....dziękuję, że choć przyznajesz mi prawo do bycia jaką chcę :lol: Łaskawca! :lol:
znów się argumenty skończyły? ;) Moje zacietrzewienie jest mniejsze niż się pani zdaje, nie lubię jak brednie są wpisywane na afisz jako postęp trendy życia.

fheng
zaufany użytkownik

Postby fheng » Tue Jul 03, 2012 12:23 am

Kpisz. Nikt nie pisał o tępieniu prostytutek ale o tępieniu zjawiska w przestrzeni publicznej. O próbie rozwiazania tego problemu inaczej niż opodatkowanie.
ZACYTUJ mi proszę konkretne słowa feniksa, które świadczą o takiej właśnie interpretacji...
Bo jak czytam, że "nikt nie mówi o zakazywaniu a o tepieniu"- no to chyba nie trzeba wiele kombinować?
Choć ja właśnie poprosiłam o rozwinięcie tej lotnej myśli- JAK feniks ma zmiar TEPIC prostytucję....

Kamil Kończak
zaufany użytkownik

Postby Kamil Kończak » Tue Jul 03, 2012 12:24 am

Z Fheng nie ma co rozmawiać. Ja też mogę sobie jutro założyć, że będę przeinaczał posty każdego użytkownika.

Po pierwsze nie jestem chrześcijaninem. Jak będziesz w formie - przeczytaj ze zrozumieniem, bez emocji to co napisałem.

the formless."

fheng
zaufany użytkownik

Postby fheng » Tue Jul 03, 2012 12:25 am

znów się argumenty skończyły? ;) Moje zacietrzewienie jest mniejsze niż się pani zdaje, nie lubię jak brednie są wpisywane na afisz jako postęp trendy życia.
Jakie argumenty mogą być na porażającą postawę nienawiści do inności? Przyznam, że nie ma...
Bo mi się w pale takie coś nie mieści- no i smutne to nieco......

I przerażające. Boję się takich ludzi.
Last edited by fheng on Tue Jul 03, 2012 12:28 am, edited 1 time in total.

Return to “seks a choroba”