pieszczoty oralne czyli seks francuski

Moderator: Darius

Forum rules
Ten dział dotyczy tylko związków seksualności ze schizofrenią lub ogólniej chorobą. O zdrowej seksualności proszę pisać w tematach dowolnych.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
stjopan
bywalec

pieszczoty oralne czyli seks francuski

Postby stjopan » Fri Feb 24, 2012 6:23 pm

Tytuł bardzo wyzywający i przewrotny ale celowo jest taki.Dla faceta generalnie najważniejszy jest seks, a dla kobiety miłość i uczucia.Chciałbym tą drogą poznać kobietę której brak bliskości cielesnej ,choć i związku nie wykluczam.Leki generalnie wytłumiają pociąg seksualny, ale jest grupa osób którym popęd zostaje jak któraś ma ochotę poznać wysokiego, dużego ,czułego ,fajnego faceta z poczuciem humoru to zapraszam.Mam nadzieję ,że ten temat zostanie na swoim miejscu po porusza bardzo ważną kwestię-życie seksualne.Brak zaspokojenia w tej kwestii może spowodować wiele niebezpiecznych następstw dla naszego życia i zdrowia .A więc kochajmy się ;) namiętnie
i zapraszam kobietę moje gg:2318628 pozdrawiam wszystkich niezaspokojonych.

Zagubiona we mgle
zaufany użytkownik

Re: pieszczoty oralne czyli seks francuski

Postby Zagubiona we mgle » Fri Feb 24, 2012 6:47 pm

.
Last edited by Zagubiona we mgle on Sun Jan 06, 2013 9:50 pm, edited 1 time in total.

moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Postby moi » Fri Feb 24, 2012 6:48 pm

Podsumujmy - szukasz kogoś zainteresowanego pożyciem seksualnym z Tobą? A dlaczego nie chcesz, żeby to ogłoszenie było umieszczone w dziale "Szukam znajomości"?

Pozdrawiam.m.

stjopan
bywalec

Postby stjopan » Fri Feb 24, 2012 6:54 pm

Podsumujmy - szukasz kogoś zainteresowanego pożyciem seksualnym z Tobą? A dlaczego nie chcesz, żeby to ogłoszenie było umieszczone w dziale "Szukam znajomości"?

Pozdrawiam.m.
bo w dziale miłość, seks własnie o to chodzi to takie trudne?

moi
moderator
moderator

Postby moi » Fri Feb 24, 2012 6:56 pm

Chciałbym tą drogą poznać kobietę której brak bliskości cielesnej ,choć i związku nie wykluczam.
Jeśli nie wykluczasz związku, to nie zaczynaj od seksu - kobietom rzadko zależy na samym seksie. Ale może znajdziesz kogoś takiego. Powodzenia!

Pozdrawiam.m.

stjopan
bywalec

Postby stjopan » Fri Feb 24, 2012 8:43 pm

Chciałbym tą drogą poznać kobietę której brak bliskości cielesnej ,choć i związku nie wykluczam.
Jeśli nie wykluczasz związku, to nie zaczynaj od seksu - kobietom rzadko zależy na samym seksie. Ale może znajdziesz kogoś takiego. Powodzenia!

Pozdrawiam.m.
te piękne szukają miłości z bogatym a te mało atrakcyjne po prostu miłości.Nie wiem co jest gorsze ocenianie atrakcyjności po wyglądzie(mężczyźni) czy po tym co ma (kobiety) a wy jak myślicie?

moi
moderator
moderator

Postby moi » Fri Feb 24, 2012 8:46 pm

te piękne szukają miłości z bogatym a te mało atrakcyjne po prostu miłości.Nie wiem co jest gorsze ocenianie atrakcyjności po wyglądzie(mężczyźni) czy po tym co ma (kobiety) a wy jak myślicie?
Myślę, że ulegasz jakimś stereotypom. Życie wygląda jednak inaczej, niż potoczne wyobrażenia o nim.

Pozdrawiam.m.

wini
zaufany użytkownik

Postby wini » Fri Feb 24, 2012 8:48 pm

hahaha dobre ... tytuł wątku powala hahaha :mrgreen: w grę wchodzą tylko pieszczoty ??? bo to niewiele, chyba ktoś tu sobie nieźle zażartował :lol:

mocno_owocowy
bywalec

Postby mocno_owocowy » Fri Feb 24, 2012 9:18 pm

bo w dziale miłość, seks własnie o to chodzi to takie trudne?
Rozumie to chyba każdy, ale bardziej o to chodzi w dziale "Szukam znajomości".
Nie chcę wyręczać szanownych moderatorów, ale wiem że bałaganiarstwo trochę przeszkadza.
kobietom rzadko zależy na samym seksie.
A on własnie takiego przypadku szuka.

Kot w butach
zaufany użytkownik

Postby Kot w butach » Fri Feb 24, 2012 10:21 pm

cos mi sie wydaje, ze przez sam tytul bedzie to oblegany watek

salydus cos odszedl za bardzo od tematu, ale to nic takiego ;)

kasa,kasa i jeszcze raz kasa, czy aby napewno tak jest?
mi sie wydaje, ze raczej nie.
z drugiej strony caly ten watek wydaje mi sie nie na miejscu.
Tu choroba schizofrenii, a tutaj taki post.
Ale coz, jest dzial, sa wiec i posty ;)

Watpie zeby autor postu odnalazl tu to czego szuka.

moi
moderator
moderator

Postby moi » Fri Feb 24, 2012 10:44 pm

Nie chcę wyręczać szanownych moderatorów, ale wiem że bałaganiarstwo trochę przeszkadza.
Moim zdaniem wątek powinien znaleźć się w dziale "Szukam znajomości", ale skoro jego autor tak się upiera, by pozostał w dziale "Miłość, seks", to nie będę robić problemu.
kobietom rzadko zależy na samym seksie.
A on własnie takiego przypadku szuka.
Cóż, pozostaje mi tylko życzyć autorowi wątku powodzenia :)

Pozdrawiam.m.

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Fri Feb 24, 2012 10:51 pm

Bo jak "chop zaradny, to kobita nie zginie". Tak więc uczucia uczuciami - to są gierki - ale ważne, co możesz zaproponować takiej konkretnej kobiecie, to jest, ile zarabiasz, ile zarabiać możesz, co posiadasz. Reszta to bajer :)
Święta racja :wink:
Dziewczyny jak by mogły to by wybierały samych milionerów. Potem taka wyczyści go z kasy i odejdzie. Ale milionerzy nie są tacy naiwni aby od razu dzielić się swoim majątkiem z partnerką. Powoli , może po wielu latach związku i wierności coś się jej dostanie.
Tak przynajmniej słyszałem , bo sam milionerem nie jestem :lol:
Sex to towar, żadna kobieta nie zgodzi się na to za darmo , musi przynajmniej widzieć w przyszłości szansę na dostatnie życie.
Tak to jest jak się szuka dziewczyny i oferuje swój sex a nie uczuć.

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Fri Feb 24, 2012 11:29 pm

Nie ma mało atrakcyjnych kobiet , wszystkie są piękne :)
Poza tym dużo jest wśród nich bogatych milionerek , bogatszych od mężczyzn.
Ciekawe czy się uczciwie dorobiły.
Widziałem jak piękne dziewczyny wiązały się z prostymi robotnikami tylko dlatego , że od najmłodszych lat łączyła ich sympatia i pewnie pojawiała się miłość. Żyją kilkanaście lat ze sobą w udanych związkach.
Wniosek taki , że pozory mylą , a bogactwo nie ma nic do rzeczy. Chyba ,że to były wyjątki , a regułą jest wyrachowanie bez żadnej nawet odrobiny prawdziwych , trwałych uczuć ze strony zarówno kobiet , jak i mężczyzn.
Najlepiej mają ci co znali się od dziecka i łączyła ich sympatia przeradzająca się w długotrwały związek.

wincent napisz w ogłoszeniu , że dostałeś milionowy spadek i spłacisz wszystkie długi partnerki a zobaczysz jak kobiety polecą . :wink:

stjopan
bywalec

Postby stjopan » Sat Feb 25, 2012 12:21 am

są 3 rodzaje prostytutek:
1.prostytutka klasyczna 150zł masz i 2 dziurki stoją otworem
2.prostytucja małżeńska -szuka bogatego i ciągnie go do ołtarza bądź na dziecko
3.prostytucja na zasadzie transakcji wymiennej np awans w pracy , podwyżka ,specjalne względy w zamian za seks
Sam w życiu bym się tak nie upodlił , podobno męska prostytutka może wyciągnąć nawet 20 tysięcy mies. co z tego jak masz szkodę na duszy,zdrowiu i opinii która wcześniej czy później i tak wyjdzie.Niestety dla milionów kobiet to nie ma znaczenia i ciągną do prostytucji jak mucha do gówna To chore,że ta wrażliwa płeć gardzi seksem dka przyjemności ale lgnie do robienia tego dla korzyści. W USA jak byłem to kobiety seks proponuje ci na ulicy i większość robi to dla przyjemności.Tylko tam jest uprawnienie ,kobiety wykonują męskie zawody i realizują potrzeby jak mężczyźni .A u nas? tragedia,jak nie wydasz pół wypłaty to pozostaje seks z Renią Rączkowską :D

moi
moderator
moderator

Postby moi » Sat Feb 25, 2012 11:47 am

Niestety dla milionów kobiet to nie ma znaczenia i ciągną do prostytucji jak mucha do gówna
To stereotyp, w dodatku krzywdzący kobiety.

Pozdrawiam.m.

Return to “seks a choroba”