rąbanka

Moderator: Darius

Forum rules
Ten dział dotyczy tylko związków seksualności ze schizofrenią lub ogólniej chorobą. O zdrowej seksualności proszę pisać w tematach dowolnych.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
pamal
zaufany użytkownik

rąbanka

Postby pamal » Wed Oct 11, 2017 8:15 pm

Człowiek to jednak wadliwe stworzenie, miałby ochotę na rąbankę nawet jak nie ma już walorów i możliwości.
Last edited by pamal on Thu Oct 12, 2017 10:28 am, edited 1 time in total.

karuna
moderator
moderator
Status: nie znajdzie się
Gadu-Gadu: gie gie

Re: rąbanka

Postby karuna » Wed Oct 11, 2017 10:00 pm

Te wartości to bardzo względna rzecz. Zależy na co patrzysz i jak "coś" na Ciebie patrzy.
Wiele z tego istnieje nawet.
przyjaciele w mojej głowie
szepczą, śmieją się, płaczą
straszą, duszą, boją się, biją
--- to tylko oszuści
i mam dla nich gotowe piekło :angelic-blueglow:

prairu
bywalec

Re: rąbanka

Postby prairu » Fri Nov 10, 2017 3:09 pm

Nie raz w naszym zyciu spotykamy sie z czymś takim, ze pewne informacje zmieniają nasze zycie o 180 stopni... Człowiek niezdatny do wielu spraw dajmy na to po pewnych słowach może zapragnąć żyć inaczej. Nie wiem jak tam wy ale ja nie czekam za niczym innym jak za słowami. Dla mnie umysł to program ktory w schizofreni żądny jest po prostu informacji dlaczego co i jak i co z tym zrobic... Ja tam nie mam lekko... Otrzymałem taki cios, ze w zasadzie niebwypadało by mi już nic innego jak być chorym psychicznie i zapomniec o uciechach zycia... Mozna powiedziec ze pewnego dni zostałem wrobiony w pewne mentalne przestepstwo po ktorym nawet nie wypada być szczęśliwym... Na myśl nie przychodzi mi nic innego jak uznać, ze ktoś celowo chcial mnie i moich bliskich zranic i nie pozwolić temu złu zatryjumfowac

Return to “seks a choroba”