Prawidłowa masturbacja

Moderator: Darius

Forum rules
Ten dział dotyczy tylko związków seksualności ze schizofrenią lub ogólniej chorobą. O zdrowej seksualności proszę pisać w tematach dowolnych.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
thecgla
bywalec
Status: miłosny

Re: Prawidłowa masturbacja

Postby thecgla » Mon Feb 06, 2017 11:42 pm

Dałbym bana na zachęte za wypisywanie głupich tematów.
Takiego miesięcznego, ale najwidoczniej zachowania etyczne nie są istotne dla moderacji, a Jagodowy Wilkołak, Orzeł, Iskrzak czy Nektar Leszczyny to ta sama osoba, która ma problem z własną tożsamością sądząc po częstotliwości zmiany nicków i temat ten jest tylko przyznaniem się do zaburzenia na podłożu seksualnym. Mody nie kwapią się nawet podpiąć wątku, bo Jagodowy założył już kiedyś równie irytujący temat - viewtopic.php?f=92&t=18435 ... cóż widzę, że problem się pogłębia.
Temat jak temat, ale żeby od razu moderować? Wolność wypowiedzi nawet w tematach TABU, swoja drogą jeśli sie powtarza masz racje. Moje zdanie jest podzielone. Niech każdy robi co chce w granicach zdrowego rozsadku. A systemy zaspokajania innych mnie nie interesują.

Tal
zaufany użytkownik

Postby Tal » Mon Feb 06, 2017 11:57 pm

..systemy zaspokajania innych mnie nie interesują.
Mnie również, dlatego autor wywlekając takie tematy publicznie, albo lubi być w centrum uwagi, albo nie do końca dobrze się z tym czuję i szuka usprawiedliwienia dla swojej żądzy. Rozumiem, że to forum dla osób zaburzonych, ale czasami jestem zdezorientowany treścią tego miejsca.

thecgla
bywalec
Status: miłosny

Postby thecgla » Mon Feb 06, 2017 11:59 pm

Są specjalne przeznaczone do tego fora xxx.

ola333
zaufany użytkownik

Postby ola333 » Tue Feb 07, 2017 12:49 am

Ja uważam że Milybamm pisze niemądre rzeczy a Luke ma rację. Od tej chwili będę czytać wszystkie jego posty bo są mądre, ciekawe i mogą być przydatne dla każdego :)

bogdan
zaufany użytkownik

Postby bogdan » Tue Feb 07, 2017 1:00 am

Dałbym bana na zachęte za wypisywanie głupich tematów.
Takiego miesięcznego, ale najwidoczniej zachowania etyczne nie są istotne dla moderacji, a Jagodowy Wilkołak, Orzeł, Iskrzak czy Nektar Leszczyny to ta sama osoba, która ma problem z własną tożsamością sądząc po częstotliwości zmiany nicków i temat ten jest tylko przyznaniem się do zaburzenia na podłożu seksualnym. Mody nie kwapią się nawet podpiąć wątku, bo Jagodowy założył już kiedyś równie irytujący temat - viewtopic.php?f=92&t=18435 ... cóż widzę, że problem się pogłębia.
Temat jak temat, ale żeby od razu moderować? Wolność wypowiedzi nawet w tematach TABU, swoja drogą jeśli sie powtarza masz racje. Moje zdanie jest podzielone. Niech każdy robi co chce w granicach zdrowego rozsadku. A systemy zaspokajania innych mnie nie interesują.
To nie tabu, to głupoty i dyrdymały. Temat zgłoszony do moderacji i z radością poszukam pozostałych postów użytkownika do zgłoszenia. Forum musi trzymać jakiś poziom dyskusji i nie będzie tu nonsensów nt. obciąganiu napletka.
We barely remember what came before this precious moment
Choosing to be here right now
Hold on, stay inside
This body holding me, reminding me that I am not alone in
This body makes me feel eternal
All this pain is an illusion

ola333
zaufany użytkownik

Postby ola333 » Tue Feb 07, 2017 3:19 am

Coś czuję, że nie znajdziesz tych użytkowników, Bogdan. To są mądre wypowiedzi człowieka myślącego zdroworozsadkowo i nie patrzącego na to czy innym użytkownikom podoba się, że porusza temat masturbacji. :P

JagodowyWilkołak
zaufany użytkownik

Postby JagodowyWilkołak » Tue Feb 07, 2017 7:36 am

Napisałem PW do bogdana w tej sprawie, dostałem odpowiedź w której miałem nie poruszać innych kontrowersyjnych tematów i nie poruszałem.
Jak widać moja próba zapobiegnięciu konfliktowi nie wyszła.
Don't worry, be chory. :)

Miłybamm
bywalec

Postby Miłybamm » Tue Feb 07, 2017 9:07 am

Właściwie to nie mam nic do tematu o masturbacji o ile założony jest w odpowiednim dziale. A nie wszędzie.
Widzę jednak, że dla facetów te porady to jest wiedza bezużyteczna. Tu są faceci starsi od Luke i mają większe doświadczenie w tym zakresie, o ile to robią. Młodzik uczy starych wyjadaczy? Dwie panie są zachwycone tymi poradami. Dobrze. Niech powyciągają swe fallusy i pomęczą krasnala.
Czas skończyć z tą pruderią.

JagodowyWilkołak
zaufany użytkownik

Postby JagodowyWilkołak » Tue Feb 07, 2017 9:13 am

Większość mężczyzn wykonuję tę czynność czysto mechanicznie nie rozważając, że mogą z niej wyciągnąć więcej, zwróciłem uwagę na to że można inaczej z większą akceptacją samego siebie.

ola333
zaufany użytkownik

Postby ola333 » Tue Feb 07, 2017 11:45 am

To prawda, przypuszczam, że wielu facetów nie wie, że można mieć orgazm bez wytrysku. Myślę, że starsi męzczyzni tego nie wiedzą bo są owladnieci przez stereotypy i dla nich wszystko, co nietypowe jest złe.

schizek
zaufany użytkownik

Postby schizek » Wed Feb 08, 2017 9:56 pm

Orgazm bez wytrysku?

Hehe skad masz takie wiadomosci ola

JagodowyWilkołak
zaufany użytkownik

Postby JagodowyWilkołak » Wed Feb 08, 2017 9:59 pm

Już nie robię z tego sprawy publicznej.

ola333
zaufany użytkownik

Postby ola333 » Wed Feb 08, 2017 11:07 pm

Z życia :D

schizek
zaufany użytkownik

Postby schizek » Thu Feb 09, 2017 9:11 pm

Hehe slyszalem zeby kobiety udawaly orgazm ale zeby faceci to jest dla mnie nowosc

ola333
zaufany użytkownik

Postby ola333 » Thu Feb 09, 2017 10:30 pm

Właśnie chodzi o to, że brak ejakulacji u mężczyzn nie oznacza, że nie ma on orgazmu i nie odczuwa przyjemności z seksu. Luke cały czas o tym pisze, ale jakoś nikt nie rozumie...

Return to “seks a choroba”