Jak radzicie sobie z napięciem seksualnym

Moderator: Darius

Forum rules
Ten dział dotyczy tylko związków seksualności ze schizofrenią lub ogólniej chorobą. O zdrowej seksualności proszę pisać w tematach dowolnych.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 46660127

Re: Jak radzicie sobie z napięciem seksualnym

Postby Chłopiec Papuśny » Tue Sep 20, 2016 12:30 pm

Nawet gdyby prostytutka miała jednego klienta dziennie w co wątpię daje to 30 miesięcznie a 365 rocznie więc duże szanse na spotkanie klienta z chorobą. Zresztą pomijając już kwestie choroby jak czujesz się z tym że jesteś np. 5 osobą dziennie która uprawia seks z tą kobietą ?
Więc nawet za te 120 zł, masz rozmowę w opcji, gdzie możesz się wyżalić. Nie trzeba chodzić do konfesjonału.
Ja do konfesjonału nie chodzę żeby się wyżalić ale żeby dostać rozgrzeszenie za popełnione grzechy. Wyżalić to możesz się koleżance i nie musisz jej za to płacić i zachowujesz godność bo nie słucha Cię bo jej płacisz tylko dlatego że Cię np. lubi. To dla Ciebie nic nie znaczy ?

Traktujesz to bardzo dosadnie. Trochę odpuść sobie, to może zrozumiesz. :)
Per aspera ad astra
Przez cierpienie do gwiazd

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Tue Sep 20, 2016 12:34 pm

Ja osobiście wolałbym porozmawiać z koleżanką przy kawie która nie patrzy na zegarek ani nie rozmawia ze mną dla pieniędzy.

Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik

Postby Chłopiec Papuśny » Tue Sep 20, 2016 12:36 pm

O czym niby mam z nią porozmawiać czy lubi swoją pracę i kocha swoich klientów ? Dla mnie koniec tematu widzę że jesteś chyba zadowolony ze swoich wizyt u prostytutek. Twoje życie Twój wybór.
No a powiedz mi drogi kolego, co mi się może stać? Bóg bierze na wagę całe życie nie tylko epizody.
Ja wierzę w starochrześcijańskie prawdy wiary o Bogu w trójcy świętej jedynym.
Jezus Chrystus jest dla mnie jedynym Pośrednikiem i Zbawicielem. Uznaję tylko dwa sakramenty: Chrzest Święty i Wieczerzę Pańską.
Per aspera ad astra

Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik

Postby Chłopiec Papuśny » Tue Sep 20, 2016 12:37 pm

Ja osobiście wolałbym porozmawiać z koleżanką przy kawie która nie patrzy na zegarek ani nie rozmawia ze mną dla pieniędzy.
Czyli korzystałeś z usług prostytuki. Bo faktycznie, każda nosi zegarek i patrzy która jest godzina. :D
Per aspera ad astra

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Tue Sep 20, 2016 12:42 pm

Pytanie nie jest co Ci się może stać ale czy dobrze się z tym czujesz żę korzystasz z usług prostytutek. Lepiej chyba seks przeżywać z małżeństwie z osobą którą się kocha i ona kocha Ciebie niż mechaniczny seks z prostytutką przez godzinę jako jeden z kolejnych klientów. Poza tym widzę że chyba szukasz usprawiedliwienia dla swojego płatnego seksu. Poza tym nie szkoda Ci pieniędzy ? Siedzisz na kasie w biedronce 1,5 dnia żeby w godzinę to wydać u prostytutki.

Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik

Postby Chłopiec Papuśny » Tue Sep 20, 2016 12:45 pm

Pytanie nie jest co Ci się może stać ale czy dobrze się z tym czujesz żę korzystasz z usług prostytutek. Lepiej chyba seks przeżywać z małżeństwie z osobą którą się kocha i ona kocha Ciebie niż mechaniczny seks z prostytutką przez godzinę jako jeden z kolejnych klientów. Poza tym widzę że chyba szukasz usprawiedliwienia dla swojego płatnego seksu. Poza tym nie szkoda Ci pieniędzy ? Siedzisz na kasie w biedronce 1,5 dnia żeby w godzinę to wydać u prostytutki.
Jestem sześć lat po związku. Nie wychodzę z domu, nie chodzę na balety. Gdzie mam poznać tą jedyną? Zawsze mówią fajny kolega. Widocznie mi czegoś brakuje. Ciężko jest znaleźć swoją drugą połówkę. Na kasie na biedronce zarabiam może nie najlepiej, ale też nie najgorzej. Widocznie stać mnie na utrzymania psa i na wydawanie na prostytutki. Usprawiedliwienia nie szukam, nie potrzebuje go i nie czuje się winny. Życie pisze różne scenariusze. :evil: :dance:

Od przybytku głowa nie boli.
Per aspera ad astra

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Tue Sep 20, 2016 12:51 pm

Poznać dziewczynę możesz w róznych miejscach. Ja chodzę na spotkania modlitewne gdzie 3/4 osób z ok. 30-40 osób to dziewczyny, wiele samotnych i wiele chce poznać męża z tego co wiem. W Twoim mieście też pewnie są tego typu spotkania to grupa Odnowy w Duchu Św. Moja grupa organizuje właśnie imprezę dla singli i z tego co wiem z dziewczynami nie będzie problemu a prędzej z wolnymi chłopakami więc jak chcesz to możesz poznać. Opcji jest wiele. Może nawet poznasz w pracy, nie wiem.

Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik

Postby Chłopiec Papuśny » Tue Sep 20, 2016 1:37 pm

S na pewno. Ale moi Paulinni w parafii nie robi z tym nic. Predzej im na kasie zalezy. Sorki za konfabulacje tekstowe, ale cos mi sie stalo z klawiatura. Zle wlaczylem cos, zanim dojde do tego troche czasu minie. Tez bym poznal takie sikoreczki, ale u mnie w parafii takich potkan nie ma. Wszyscy apatrzeni w ojca /Rydzyka. Moze u Dominikanow, ale nie mam ochoty szukac.
Per aspera ad astra

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Tue Sep 20, 2016 3:33 pm

Piszę tu o osobach nie będących w związku.
A normalnie sobie radzimy. Zbieramy wysokie napięcie na coś wielkiego, wyjątkowego. Na związek właśnie. :)
Nie pisz o osobach, nie będących w związkach, jak o przegranych, którzy muszą napięcie seksualne i w ogóle wszystko spuszczać na zmarnowanie jak parę w gwizdek. Im wyższe napięcie tym bliżej spełnienie. (o ile nie zmarnuje się tego beznadziejnie z jakąś ....)

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Tue Sep 20, 2016 3:37 pm

Pogadaj z jedną z dziewczyn z forum. Ona jest prostytutką. Opowie Ci co i jak.
No i po co ją wydajesz? :lol:
Nie blefuj. Oczywiście mogłaby się tu kręcić jakaś taka dama, bo to idealna niezaspokojona klientela. Zdarłaby z biednych samotnych schizofreników wszystko do ostatniego grosza. No bo przecież, jak sami twierdzą: i tak normalna kobieta ich nie zechce i na normalny związek nie mają szans.
Albo nie chce im się tak normalnie kogoś pokochać. Lepiej rozładować wysokie napięcie z byle kim.

Zirytowałem się nieco, bo Misiek też tak kiedyś podobnie trefnie zażartował. A potem do miłości startuje.

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Tue Sep 20, 2016 4:56 pm

S na pewno. Ale moi Paulinni w parafii nie robi z tym nic.
Nie wiem w jak dużym mieście mieszkasz ale jak nie w Twoim mieście to w jakimś większym obok Ciebie pewnie są takie spotkania. Jak Cię to interesuje poszukaj grupy Odnowy w Duchu Św. najbliżej Ciebie, jestem pewny na 90% że większość członków takiej wspólnoty to kobiety, ja chodziłem do dwóch wspólnot w obu większość to były kobiety, zresztą możesz poszukać jakiejś imprezy dla singli, możliwości masz wiele.

http://www.odnowa.org/?page_id=221

kotek
zaufany użytkownik

Postby kotek » Tue Sep 20, 2016 5:41 pm

Możliwe, że olanzapina zmniejsza napięcie seksualne, pociąg płciowy, co jest dla mnie dobrą wiadomością - mniej problemów z nieczystymi pokusami. Mnie interesują specyficzne kobiety (mające zaburzenia ze spektrum autyzmu, wewnątrz mogę mieć marzenie o małżeństwie, posiadaniu biologicznego potomstwa z taką osobą, założeniu rodziny).

Return to “seks a choroba”