seks z prostytutką

Moderator: Darius

Forum rules
Ten dział dotyczy tylko związków seksualności ze schizofrenią lub ogólniej chorobą. O zdrowej seksualności proszę pisać w tematach dowolnych.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
karuna
moderator
moderator
Gadu-Gadu: gie gie

Re: seks z prostytutką

Postby karuna » Fri Dec 25, 2015 3:40 pm

:D :lol:

karuna
moderator
moderator

Postby karuna » Fri Dec 25, 2015 3:43 pm

A propos prostytutek, trudno takie znaleźć w obecnych czasach.

Francesco
zaufany użytkownik
Status: jatądrobnącząstkącowieczniezłegochceazawszeczynidobro
Gadu-Gadu: Czarnokrwista

Postby Francesco » Fri Dec 25, 2015 4:40 pm

Żaden z Ciebie kot jesteś farbowanym lisem. !
Trzeba przeto być lisem i gdy trzeba to lwem. A w głębi duszy jestem wilkiem, który jest i jednym i drugim.
~ Tylko idiota się obraża ~

karuna
moderator
moderator

Postby karuna » Fri Dec 25, 2015 4:49 pm

Spoko, nie wiem kim jesteś w tym kontekście, kwestia tego jak sobie poradzić w tych czasach.

pogrzebany żywcem
zaufany użytkownik

Postby pogrzebany żywcem » Fri Dec 25, 2015 6:06 pm

Tylko oblechy i ci co nie wierzą w siebie i swoją godność korzystają z ich usług. Zazwyczaj parchaci syjoniści na których nawet żal splunąć.
Telegonia, mind control, chemtrails, NWO, Mędrcy Syjony, Iluminaci, masoni, Żydzi.
Myślisz, że jesteś oryginalna, że odkryłaś coś nowego? Otóż nie. Przekonanie, że przekazywanie płynów fizjologicznych (krwi, spermy, śliny podczas pocałunku) skutkuje połączeniem się dusz jest atawistycznym przesądem szeroko występującym u ludzi pierwotnych. Szczególnie dobrze opisane w przypadku Indian północnoamerykańskich (choćby braterstwa krwi).

W przypadku tzw. telegoni jest to dodatkowo polane sosem ksenofobii, rasizmu i antysemityzmu. Nie powstydziłby się tej teorii Goebbels. Stwierdzenie, że przespanie się z kimś o ciemnym kolorze skóry skutkuje tym, że potem będą się rodziły czarne dzieci, jest po prostu urocze. :D Wiara w coś takiego nie tylko świadczy o parszywym charakterze, ale też o skrajnej głupocie i brakach w wykształceniu.

Jesteś kompletnie obłąkana. Nie tobie osądzać i oceniać tego jak ludzie zaspokajają popęd płciowy o ile to nie łamie prawa.

A co do parchatych syjonistów to zajrzyj szybko pod łóżko. Wysłałem jednego do ciebie, by dybał na twą cnotę.

PS
Droga moderacjo ja rozumiem, że to forum dla chorych psychiczne, ale może by jednak usuwać posty tak skrajnie łamiące prawo jak ten Mati. Miesiąc bana może by ją skłonił do przemyśleń. Może by zmądrzała przez ten czas, co?

moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Postby moi » Fri Dec 25, 2015 7:47 pm

To forum dla wszystkich. Rasim, jakkolwiek by nam się nie wydawał obrzydliwy, nie jest powodem do zbanowania kogoś tutaj. Pod warunkiem, że ten ktoś nie uprawia propagandy. Mati tego nie robi, wyraża jedynie swoje poglądy. Jedyne co pozostaje, to merytoryczna rzeczowa dyskusja.
Choć wiem, że to trudne, jednak zawsze warto spróbować.

Pozdrawiam.m.

Maniek1234
zaufany użytkownik
Status: trener interpersonalny
Gadu-Gadu: 560878

Postby Maniek1234 » Fri Jan 01, 2016 11:47 pm

myLove England jedz na te prostytuki ja pojechalem raz jakies 2 lata temu jak mialem 26 lat gdzie pierwszy sex uprawialem majac 19 lat potem wielokrotnie z dziewczynami z ktorymi bylem.Nic na tym nie tracisz nie mam zadnych zlych doswiadczen chociaz bylem tylko raz zasady sa takie ze nie calujesz w usta mozesz sie przytulac i masz byc w gumce. Sa tam ladne dziewczyny i mozna wybierac ja akurat bylem z koleszka ktory zna dobrze szefa tamtego burdelu wszystko jest jak nalezy placisz i wymagasz proste zasady jedz i nie marudz chyba ze do 30 chcesz prawiczkiem prawnikiem ehhh zalosne...
jestem urodzonym przywodca
"Kto nie wygra sam ze sobą, ten nie zwycięży nigdy"
bylem juz na piensku siedmiu piekiel ale teraz...chyba sie nawet nie spoce...

Maniek1234
zaufany użytkownik
Status: trener interpersonalny
Gadu-Gadu: 560878

Postby Maniek1234 » Fri Jan 01, 2016 11:49 pm

nie mozecie odbierac tym biednym chlopakom mozliwe ze chociaz raz w zyciu sprobowania sexu no masakra jakas
jestem urodzonym przywodca
"Kto nie wygra sam ze sobą, ten nie zwycięży nigdy"
bylem juz na piensku siedmiu piekiel ale teraz...chyba sie nawet nie spoce...

shadowman
bywalec

Postby shadowman » Wed Feb 03, 2016 12:35 am

jeśli masz szacunek do siebie to nie korzystaj z usług prostytutek, seks ma wynikać z pożądania obu stron to nie biznes
Władza absolutna państwa będzie funkcją absolutnej swobody każdej jednostkowej woli.

kotek
zaufany użytkownik

Postby kotek » Wed Feb 03, 2016 2:47 am

Przyjemność seksualna to zabójczy jad szatana, którego podstęp polega także na kuszącej zmysłowej rozkoszy. Owoce tej rozkoszy są wstrętne. Przyjemność seksualna i pociąg płciowy w ogóle nie powinny istnieć. Do tak kategorycznych wniosków doszedłem. To degradujące, że mężczyzna patrzy na kobietę nie jak osoba na osobę, ale "niczym byk na krowę". Przez libido mnóstwo nieszczęść spadło na ludzi. Gwałty, cudzołóstwa, aborcje, nieszczęścia w rodzinach...

shadowman
bywalec

Postby shadowman » Thu Feb 04, 2016 5:33 pm

Przyjemność seksualna to zabójczy jad szatana, którego podstęp polega także na kuszącej zmysłowej rozkoszy. Owoce tej rozkoszy są wstrętne. Przyjemność seksualna i pociąg płciowy w ogóle nie powinny istnieć. Do tak kategorycznych wniosków doszedłem. To degradujące, że mężczyzna patrzy na kobietę nie jak osoba na osobę, ale "niczym byk na krowę". Przez libido mnóstwo nieszczęść spadło na ludzi. Gwałty, cudzołóstwa, aborcje, nieszczęścia w rodzinach...
masz rację z czasem człowiek dążąc do doskonałości powinien się wyzbyć tych zwierzęcych popędów, interesownych uczuć takich jak miłość mężczyzny do kobiety itd beznamiętność to doskonałość liczy się miłość ale bezinteresowna i pomoc drugiemu człowiekowi, związki dwóch osób takie nie są bo one nastawione są wbrew pozorom na "brać" na oczekiwaniu od siebie wierności, dowartościowania i innych..
Władza absolutna państwa będzie funkcją absolutnej swobody każdej jednostkowej woli.

kotek
zaufany użytkownik

Postby kotek » Tue Feb 09, 2016 1:12 am

Współżycie płciowe nierządne (np. z prostytutką) sprowadza człowieka poniżej poziomu bezrozumnej świni z chlewa (nie chcę tymi słowami kogoś obrażać, chcę natomiast pokazać obrzydliwość grzechów przeciwko czystości, rozpusty, zwłaszcza tej wyraźniejszej, związanej z nieuporządkowanym współżyciem). Świnia nie jest osobą, nie ma wolnej woli, nie jest istotą zdolną do miłości. Świnia nie ma godności ludzkiej, godności osoby, jest ona jedynie zwierzęciem. Zwierzęta, takie jak bydło czy świnie, nie są osobami, nie są zdolne do miłości i nie mają godności osobowej. Prostytucja jest nieludzka. Bycie prostytutką w ogóle znieważa kobietę bardzo, szkoda, że tak wspaniała istota jak niewiasta jest tak niehonorowo traktowana (dobrowolnie bądź nie). Ten, kto współżyje z nierządnicami, też robi coś bardzo złego i nieuporządkowanego moralnie. Pożądliwość nie wydaje dobrych owoców. Grzechy nieczyste nie powinny istnieć (zresztą, grzech w ogóle nie powinien istnieć, jego zaistnienie jest winą stworzeń (np. Szatana czy upadłych aniołów i Adama i Ewy), które źle, nieodpowiedzialnie skorzystały z daru wolności, czyniąc to, czego nie powinny były czynić). Nieczystość seksualna ma negatywny wpływ na rodzinę, wprowadza nieporządek wielki w sferze wewnętrznej i krzywdzi społeczeństwo. Rozpusta nie przynosi dobrych owoców. Przez rozpustę ludzie cierpią (np. dzieci czy zdradzani małżonkowie). Szkoda, że ludzie tak brukają swoją godność, nie szanują prokreacji, małżeństwa, dopuszczając się rozpusty, grzechów nieczystych.
Last edited by kotek on Tue Feb 09, 2016 1:21 am, edited 1 time in total.

Wspaniale
zaufany użytkownik

Postby Wspaniale » Tue Feb 09, 2016 1:19 am

A co z seksem z osobami nieznanymi sobie bliżej dla samej przyjemności uprawiania seksu. W różnych kombinacjach. Jak to lubi. Ale bez korzyści
materialnych.

kotek
zaufany użytkownik

Postby kotek » Tue Feb 09, 2016 1:22 am

A co z seksem z osobami nieznanymi sobie bliżej dla samej przyjemności uprawiania seksu. W różnych kombinacjach. Jak to lubi. Ale bez korzyści
materialnych.
To wręcz to samo, co nierząd. To też forma rozpusty. To samo, co prostytucja, tylko bez pieniędzy. Też nieuszanowanie współżycia, płciowości człowieka i nieodpowiedzialność seksualna. Tak samo ma destruktywny wpływ na wnętrze człowieka i społeczeństwo.

Wspaniale
zaufany użytkownik

Postby Wspaniale » Tue Feb 09, 2016 1:30 am

I jak ja teraz będę spoglądał w lustro...

Return to “seks a choroba”