seks z prostytutką

Moderator: Darius

Forum rules
Ten dział dotyczy tylko związków seksualności ze schizofrenią lub ogólniej chorobą. O zdrowej seksualności proszę pisać w tematach dowolnych.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
karuna
moderator
moderator

Re: seks z prostytutką

Postby karuna » Wed Dec 23, 2015 8:33 pm

Kolega się tylko pytał czy ma się umawiać z prostytutką. Przestańmy się obrażać. :auto-ambulance:
Niech wszystkie istoty będą wolne od cierpienia, zdrowe i szczęśliwe
:pray:

moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Postby moi » Wed Dec 23, 2015 8:37 pm

Pogrzebany, napisałam w ostrych słowach o odebranie statusu zaufanego Cezaremu, bo on swojego czasu urządził sobie na forum krucjatę i w każdym wątku w dziale "szukam znajomości" dopisywał: "Szukaj zdrowego/zdrowej", "nie szukaj na forum". Tych postów można liczyć na dziesiątki. Powyższa jego wypowiedź to po prostu dalsza część krucjaty Cezarego.

Nie sądzę, żebym była w elicie chorych. Wciąż mam objawy, żyję z nimi, a raczej nauczyłam się z nimi żyć. Sądzę, że dlatego udało mi się zdobyć wykształcenie, założyć rodzinę, znaleźć pracę. Od tego trzeba zacząć: od samopoznania. Ale jeśli mnie się udało funkcjonować dobrze mimo choroby, to uda się każdemu. Wierzę w to, co piszę.

Na forum jest wielu ludzi, którzy pracują, mają rodziny, studiują. Nie wszyscy się ujawniają, zakładają prywatne wątki. Dlatego ich nie widać.

Pozdrawiam.m.

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Wed Dec 23, 2015 8:43 pm

w dziale "szukam znajomości" dopisywał: "Szukaj zdrowego/zdrowej", "nie szukaj na forum".
Teraz sobie uświadomiłem, że powinienem był przecież pisać: "Naśladuj Moi!" :lol:

karuna
moderator
moderator

Postby karuna » Wed Dec 23, 2015 8:45 pm

Ja na forum myślę, że znajdzie potwora swego amatora. :D

moi
moderator
moderator

Postby moi » Wed Dec 23, 2015 9:05 pm

Teraz sobie uświadomiłem, że powinienem był przecież pisać: "Naśladuj Moi!" :lol:
Ja jestem chorą osobą, ale nie widzę, by choroba stanowiła w czymś przeszkodę. Można powiedzieć, że mnie jest łatwiej, bo jestem "lekkim przypadkiem". Nic bardziej mylnego. Wciąż mam objawy. Nawroty. Mimo przyjmowania leków. Jednak wiem, jak sobie z tym radzić. Myślę, że tu tkwi klucz do sprawnego funkcjonowania.

Pamiętajcie: żyjcie pełnią życia, mimo choroby! :)

Pozdrawiam.m.

Francesco
zaufany użytkownik
Status: jatądrobnącząstkącowieczniezłegochceazawszeczynidobro
Gadu-Gadu: Czarnokrwista

Postby Francesco » Wed Dec 23, 2015 11:51 pm

Cezaremu chyba chodziło, że znalazłaś sobie zdrowego.
w dziale "szukam znajomości" dopisywał: "Szukaj zdrowego/zdrowej", "nie szukaj na forum".
~ Tylko idiota się obraża ~

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Thu Dec 24, 2015 11:12 am

Cezaremu chyba chodziło, że znalazłaś sobie zdrowego.
Nie, aż tak złośliwy to nie jestem ;)
Jeżeli Moi znalazła sobie zdrowego to znaczy, że jednak dobrze funkcjonuje i nie ma co się załamywać. Inni chorzy dowolnej płci też mają wolność i szansę na udane życie. :)

moi
moderator
moderator

Postby moi » Thu Dec 24, 2015 1:11 pm

Mój mąż też ma problemy ze zdrowiem. Niemal jak każdy. Kiedy go spotkałam nie to było jednak ważne, ale to, jakim jest człowiekiem i jego czar osobisty :)

Pozdrawiam.m.

Tup
zaufany użytkownik

Postby Tup » Thu Dec 24, 2015 1:33 pm

Prawda jest taka,ze kazdy chory radzi sobie na miare wlasnych mozliwosci.Nie bardzo bym ufal w statystyki,ze ile tam procent pracuje chorych na schizofrenie,bo to jakas okreslona grupa ludzi badanych,a nie cala Polska bierze w takich badaniach udzial!statystyki maja malo czesto wspolnego z rzeczywistoscia.Dobra rzecza tez dla chorego powinno byc nie porownywanie sie z innymi chorymi czy zdrowymi,bo to niczemu nie sluzy.Czesto sami sobie narzucamy ograniczenia lub poddajemy sie wpływom spoleczenstwa.Moi odniosla sukces ale tez ma swoje problemy,te zdrowotne tez.Umiala sie wziac w garsc i wziela swoje zycie na wlasciwe tory.Niezapominajmy,ze tez mogla sie poddac jak niektorzy to robia.A teraz zaliczanie ja do elit nie wiem czy to ma sens,takie podzialy na lepszych i gorszych,bo mimo sukcesu ma w sobie pokore choc niektorzy ja juz w tym momencie stracili.Dla niektorych problem jest w braku cierpliwosci,chca szybkich sukcesow,ale nie czarujmy sie na efekty trzeba tez poczekac.

Tup
zaufany użytkownik

Postby Tup » Fri Dec 25, 2015 12:04 pm

A tak w ogole byles bzykac ta prostytutke?

Francesco
zaufany użytkownik

Postby Francesco » Fri Dec 25, 2015 3:14 pm

Tylko oblechy i ci co nie wierzą w siebie i swoją godność korzystają z ich usług. Zazwyczaj parchaci syjoniści na których nawet żal splunąć.

Francesco
zaufany użytkownik

Postby Francesco » Fri Dec 25, 2015 3:16 pm

Mam prawie 24 lata i zastanawiam się nad prostytutką.
Nie zastanawiaj się. Tylko nawet o tym nie myśl. Potem będziesz żałował jak się skusisz na tą brudną zabawę seksem z pierwszą lepszą dziwką, czy pierwszym lepszym co się napatoczy. To moja rada. Warto być czystym i zachować swoją czystość dla siebie albo dla kogoś wyjątkowego.

Francesco
zaufany użytkownik

Postby Francesco » Fri Dec 25, 2015 3:20 pm

Obejrzyj sobie ten filmik:
https://youtu.be/v_CgGIo6dvQ Czym jest telegonia?
"Zawsze zwracaj uwagę na to, z kim dzielisz intymną energię. Bliskość na tym poziomie przeplata energię twojej aury z energią partnera. To potężne połączenie, które niezależnie od tego, jaką mu nadajesz rangę, powoduje duchowe skutki uboczne. Im bardziej współdziałasz z kimś na poziomie intymnym, tym głębiej jest współzależność energii i tym bardziej obce aury przeplatają się z twoją. Wyobraź sobie niestałość i zaburzenia aury człowieka, który nosi w sobie dużą ilość energetycznych odłamków. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że taka chaotyczna siła odpycha od nich pozytywną energię i przyciąga negatywną. Zawsze powtarzam: „Nie śpij z człowiekiem, którym nie chciałbyś się stać”. Lisa Ch. Patterson

I pamiętaj, że żadna wartościowa kobieta nie chce uchlejusa, ćpuna, degenerata i wyruchanego z energii twórczej. Bo nie będzie się czuła bezpiecznie z takim kimś.
Godny człowiek to człowiek czysty, mądry, myślący i odpowiedzialny.

karuna
moderator
moderator

Postby karuna » Fri Dec 25, 2015 3:37 pm

Żaden z Ciebie kot jesteś farbowanym lisem. !

karuna
moderator
moderator

Postby karuna » Fri Dec 25, 2015 3:38 pm

Gdy słyszę co piszesz masz beef z długopisem.

Return to “seks a choroba”