seks z prostytutką

Moderator: Darius

Forum rules
Ten dział dotyczy tylko związków seksualności ze schizofrenią lub ogólniej chorobą. O zdrowej seksualności proszę pisać w tematach dowolnych.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
mylovelyengland
zaufany użytkownik

seks z prostytutką

Postby mylovelyengland » Tue Dec 22, 2015 6:36 pm

XXX
Last edited by mylovelyengland on Sat Nov 19, 2016 5:11 pm, edited 1 time in total.

pogrzebany żywcem
zaufany użytkownik

Re: seks z prostytutką

Postby pogrzebany żywcem » Tue Dec 22, 2015 6:45 pm

Nie polecam. Szczególnie, że jesteś chory. Pomijając całkowicie kwestie etyczne np. wspieranie handlu ludźmi i organizacji przestępczych. Mnie prostytutki w ogóle nie podniecają. Taka kobieta ma cię w dupie i specjalnie się z tym nie kryje. Zapłaciłeś to ewentualnie zrobi ci loda po założeniu kondoma. Na żadne przytulanie, czy całowanie raczej nie masz co liczyć. Zresztą takie czułości wobec kompletnie obcej kobiety są trochę nienaturalne. Jak należysz do facetów, którym staje na zawołanie to może nadstawi dupy. Wątpię jednak by komuś ze schizofrenią, a co za tym idzie anhedonią i dotkniętego skutkami ubocznymi leków stawał na zawołanie. Wtedy tylko zmarnujesz czas i najesz się wstydu.

mylovelyengland
zaufany użytkownik

Postby mylovelyengland » Tue Dec 22, 2015 6:51 pm

XXX
Last edited by mylovelyengland on Sat Nov 19, 2016 5:10 pm, edited 1 time in total.

pogrzebany żywcem
zaufany użytkownik

Postby pogrzebany żywcem » Tue Dec 22, 2015 7:03 pm

Chciałbym ci jakoś pomóc, ale mam podobny problem. Normalne kobiety są, no właśnie normalne. Myślą o stabilizacji, o oparciu, o bezpieczeństwie, także tym finansowym. W większości wypadków chorzy na schizofrenię nie mogą tego zaoferować, albo przynajmniej nie mogą według dominujących wśród zdrowych stereotypów. Szukanie partnerki wśród chorych to też droga donikąd. Chore kobiety mają oczekiwania takie same jak zdrowe i związek z chorym traktują jak porażkę i ostateczność. Zupełnie nie dociera do nich, że same nie mają zbyt wiele do zaoferowania i ze strony mężczyzny to też jest ryzyko i poświęcenie. Do tego dochodzą problemy związane z chorobą. Problemy prawne, problemy finansowe, huśtawka nastrojów, różne fobie, depresja przez co trudno sobie ułożyć życie z kimś takim.

Ty masz 24 lata. Czasu jeszcze sporo na związanie się z kimś. Jeśli miałbym ci coś polecić to może zmianę miejsca zamieszkania i znalezienie pracy. Potem po prostu udawaj normalnego, nie mów o chorobie. Może jakąś nabierzesz.

moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Postby moi » Tue Dec 22, 2015 7:09 pm

Pogrzebany, piszesz tak, jakbyś był w stanie postawić diagnozę i prześwietlić wszystkie zdrowe i chore kobiety.
Skąd przekonanie, że te chore "nic nie mogą zaoferować"? Że związek z chorym traktują "jako porażkę i ostateczność"?
Jedziesz jakimś stereotypem i twierdzisz, że to prawda. Nawet jeśli ta diagnoza sprawdzi się w kilku przypadkach, to przecież nie we wszystkich!
Choruję od 1998 roku. Uważam, że mam coś do zaoferowania w związku, a nie tylko "problemy prawne, problemy finansowe, huśtawka nastrojów, różne fobie, depresja".
Wyjdź czasami poza ciasnotę myśli i spójrz szerzej na innych. Więcej zaufania w drugiego człowieka!

Pozdrawiam.m.

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Tue Dec 22, 2015 7:46 pm

Skąd przekonanie, że te chore "nic nie mogą zaoferować"? Że związek z chorym traktują "jako porażkę i ostateczność"?
To pierwsze to przekonanie ich partnerów a to drugie zrezygnowane przekonanie ich partnerów i ich samych. :mrgreen:

mylovelyengland
zaufany użytkownik

Postby mylovelyengland » Tue Dec 22, 2015 7:47 pm

XXX
Last edited by mylovelyengland on Sat Nov 19, 2016 5:10 pm, edited 1 time in total.

moi
moderator
moderator

Postby moi » Tue Dec 22, 2015 7:48 pm

A Ty dlaczego odpowiadasz w czyimś imieniu? Czytasz w myślach Pogrzebanego?

Pozdrawiam.m.

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Tue Dec 22, 2015 7:51 pm

Mam prawie 24 lata i zastanawiam się nad prostytutką. Byliście?Jak wrażenia?
Nie byliśmy i nie chcemy czegoś takiego. Kiedy miałem 24 lata jeździłem co tydzień do miłej i pięknej szczupłej szatynki, z całym ceremoniałem, w myśl zwyczajów ludowych. Szykowały się już zaręczyny.
Takie to było słodkie i naiwne...

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Tue Dec 22, 2015 7:55 pm

A Ty dlaczego odpowiadasz w czyimś imieniu? Czytasz w myślach Pogrzebanego?

Pozdrawiam.m.
Nie bądźmy hipokrytami.
Dobór partnerski to ostra gra.

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Tue Dec 22, 2015 8:07 pm

Jeśli miałbym ci coś polecić to może zmianę miejsca zamieszkania i znalezienie pracy. Potem po prostu udawaj normalnego, nie mów o chorobie. Może jakąś nabierzesz.
Tak, ale z tą poprawką, że tak dobrze będziesz udawał i tak najpierw sam okrzepniesz i wzbogacisz się, że nie będziesz musiał nikogo nabierać. Najpierw sam się ustaw w życiu a kobietę traktuj tylko jako miłego gościa w swoim domu.
I ani grosza dla sprzedajnych.

moi
moderator
moderator

Postby moi » Tue Dec 22, 2015 8:18 pm

Nie bądźmy hipokrytami.
Dobór partnerski to ostra gra.
Cezary, masz za sobą jeden związek. I ciągle go przeżywasz, co rzutuje na Twoje postrzeganie kobiet. Czas to sobie uświadomić i przyjąć do wiadomości, że rzeczywistość może jednak wyglądać nieco inaczej.

Pozdrawiam.m.

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Tue Dec 22, 2015 8:38 pm

Cezary, masz za sobą jeden związek.
A ile mam mieć? :mrgreen:

Francesco
zaufany użytkownik
Status: jatądrobnącząstkącowieczniezłegochceazawszeczynidobro
Gadu-Gadu: Czarnokrwista

Postby Francesco » Tue Dec 22, 2015 8:40 pm

Dobrze, że niektórzy tym tu gardzą. Prawda to są baby z problemami, zdemoralizowane. Młody czysty chłopak idąc do takiej zdegenerowanej osobniczki, niszczy siebie samego. Wszystko na siebie oddziałuje. Ja jako kobieta gardzę rozwiązłymi mężczyznami i brzydziłabym się z takimi, po takich przygodach. Czysta i młoda dusza to czysta i dobra dusza i z takim kimś jest szansa na udany związek. Im mniej takich złych przygód i związków tym lepiej.
~ Tylko idiota się obraża ~

moi
moderator
moderator

Postby moi » Tue Dec 22, 2015 8:45 pm

Cezary, masz za sobą jeden związek.
A ile mam mieć? :mrgreen:
Chodzi mi o to, że masz złe doświadczenia i nie możesz się od nich uwolnić. To rzutuje na Twoje postrzeganie kobiet.
Masz jakieś kontakty z kobietami? Koleżanki, przyjaciółki?

Pozdrawiam.m.

Return to “seks a choroba”