.

Moderator: Darius

Forum rules
Ten dział dotyczy tylko związków seksualności ze schizofrenią lub ogólniej chorobą. O zdrowej seksualności proszę pisać w tematach dowolnych.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
mei
zaufany użytkownik

Re: czyn nierządny?

Postby mei » Fri May 23, 2014 3:20 pm

Pilnuj swoich, którzy Cię zdradzili.
Jak by wyglądało Twoje życie, gdyby nie zdradzili?
Ale mnie nikt nie zdradził. Przynajmniej ja nic o tym nie wiem. Masz jakieś informacje na ten temat? :)
mei napisał(a):
Ciekawa jestem jak wyglądałaby Twoja forumowa Twórczość, gdyby Twój związek z tą nieszczęsną kobietą dał radę zaistnieć.

Z jaką kobietą???
Jaki związek???
Z tą, o której ciągle tu wspominasz.
mei napisał(a):Tak Cezary są kobiety, dla których ich seksualność jest ważna i jeśli masz z tym problem, to jest to Twój problem.

To niech szukają sobie zaspokajaczy a nie ludzi!
Ludzie mają ważniejsze sprawy.
Tak trudno ogarnąć, że relacja miłosna między dwojgiem dorosłych ludzi, powiązana jest również z seksem?
Kochajcie tych, których chcecie kochać, żyjcie tak, jak chcecie żyć i nigdy nie pozwólcie by ktokolwiek przeszkodził wam w zmienianiu waszych marzeń w rzeczywistość.
Jared Leto, 13.04.2014.

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Fri May 23, 2014 3:29 pm

Tak trudno ogarnąć, że relacja miłosna między dwojgiem dorosłych ludzi, powiązana jest również z seksem?
Nie rozumiemy się.
Tak trudno ogarnąć, że ta relacja seksualna może zachodzić pomiędzy 2 miliardami par dorosłych ludzi naraz?
I dlaczego ktoś ma wybrać jeszcze Ciebie?
Z tą, o której ciągle tu wspominasz.
No to napisałem.
Nijak by nie wyglądała moja twórczość i nie byłoby żadnej kobiety. :twisted:
Last edited by cezary123 on Fri May 23, 2014 3:32 pm, edited 1 time in total.

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Fri May 23, 2014 3:31 pm

Mei, wiem, że korci Cię aby przejrzeć do końca moje osobiste sprawy, ale jakoś nie jestem skory ujawniać je imiennie tak jak niektórzy tutaj.
Nie ma tak dobrze.

mei
zaufany użytkownik

Postby mei » Fri May 23, 2014 3:33 pm

Mei, wiem, że korci Cię aby przejrzeć do końca moje osobiste sprawy, ale jakoś nie jestem skory ujawniać je imiennie tak jak niektórzy tutaj.
Nie ma tak dobrze.
:lol:

Cezary nic mnie nie korci. Przeszkadza mi jedynie, ze tak łatwo przychodzi Ci ocenianie ludzi.
Kochajcie tych, których chcecie kochać, żyjcie tak, jak chcecie żyć i nigdy nie pozwólcie by ktokolwiek przeszkodził wam w zmienianiu waszych marzeń w rzeczywistość.
Jared Leto, 13.04.2014.

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Fri May 23, 2014 3:45 pm

Przeszkadza mi jedynie, ze tak łatwo przychodzi Ci ocenianie ludzi.
Bo wyrosłem z naiwności.

Słyszałem ostatnio jak dziewczyny śpiewały na cały głos piosenkę Lady Pank: "Wiadomo, wszyscy kurwy i złodzieje
Nie wyłączając nas "

Potem mężczyźni: " Dzięki Ci o Panie, że nie jestem taki jak oni"
:lol:

Ja nie oceniam ludzi!!!

Daj mi spokój.

Piszę o faktach.

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Mon May 26, 2014 2:41 am

Tak Cezary są kobiety, dla których ich seksualność jest ważna i jeśli masz z tym problem, to jest to Twój problem.
Dla mnie moja seksualność jest co najmniej tak samo ważna. I nie jest to żadnym problemem, jak się tego obawiasz.
Nie licytujmy się kto odczuwa szersze spektrum doznań seksualnych, ja czy one.
Zapewniam Cię, że nie wyobrażasz sobie nawet, jak ktoś taki jak ja może przez całe życie widzieć i przeżywać cud płci przeciwnej. To nie to samo co ze strony kobiety do mężczyzny. Uważam, że w tę stronę jest piękniejsze :)

Różnimy się zapewne w tym, że odrzuciłbym kobietę, jeżeli mogłaby mi zapewnić potencjalnie lepsze, udane życie seksualne ale jako jednemu z wielu, bo bez miłości, a nigdy bym nie odrzucił miłości konkretnej osoby dla lepszego seksu z inną.
Seks nie ma wtedy żadnego większego znaczenia.

I nie mów mi, że można mieć i udany seks i miłość kogoś.
Trzeba zacząć od ważniejszego.
Jeżeli zaczniemy od seksu aby potem selekcjonować najlepszych dla miłości, to co to za miłość? W ten sposób można i tak nigdy nie znaleźć a przelecieć całą gromadę.
Nie uda się mieć i tego i tego. Jedno nie gwarantuje drugiego. Jedno nie wynika z drugiego!
A co, jeżeli pokochasz kogoś i już będzie niezastąpiony, a nie wiesz, czy z kimś innym nie będzie realnie lepiej dla Twojej seksualności?
Pomijasz na zawsze tę osobę?
Nadal szukasz lepszego seksu?
Jeden fałszywy ruch i po miłości. Już takiej nie odnajdziesz. I nikt nie będzie temu winien, że umrze.

mei
zaufany użytkownik

Postby mei » Mon May 26, 2014 10:55 am

I nie mów mi...
Nie mam zamiaru Cezary. I tak przetłumaczysz na swoje. ;) Głową muru nie przebijesz.
Nie licytujmy się kto odczuwa szersze spektrum doznań seksualnych, ja czy one
Nigdy nie weszłabym w taką dyskusję. Nie obchodzą mnie Twoje doznania, jak i Twoje życie osobiste. Przeszkadza mi, jak już napisałam, łatwość oceniania innych kobiet, tylko dlatego, że na jednej się zawiodłeś.
Różnimy się zapewne
Zapewne Cezary jak zwykle wiesz lepiej. :)
Jared Leto, 13.04.2014.

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Mon May 26, 2014 11:48 am

Przeszkadza mi, jak już napisałam, łatwość oceniania innych kobiet, tylko dlatego, że na jednej się zawiodłeś.
To ona się na mnie zawiodła.

Inne i tak by dla mnie nie istniały.

Nie mam nic do stracenia.

I co teraz? :)

mei
zaufany użytkownik

Postby mei » Mon May 26, 2014 12:19 pm

Nic Cezary. Twoje roztrząsania na forum, niestety świadczą, że mocno Cię to wszystko ubodło. Ja już nie chcę dokarmiać Twoich demonów, więc kończę tę dyskusję.
Jared Leto, 13.04.2014.

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Mon May 26, 2014 12:39 pm

I bardzo jestem Ci za to wdzięczny. :)

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Mon May 26, 2014 3:12 pm

Ale jestem egoistą. :)

Orzeł