.

Moderator: Darius

Forum rules
Ten dział dotyczy tylko związków seksualności ze schizofrenią lub ogólniej chorobą. O zdrowej seksualności proszę pisać w tematach dowolnych.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
cezary123
zaufany użytkownik

Re: czyn nierządny?

Postby cezary123 » Wed Apr 23, 2014 10:42 pm

I nie będę prosił o miłość.

moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Postby moi » Wed May 21, 2014 9:14 pm

A Gehenna prawdopodobnie nie ma pewności czy jej mąż i relacja z nim jest z prawdziwego zdarzenia i w istocie rzeczy :wink:
Cezary, nie wiem, na jakiej podstawie wysnuwasz wnioski, że Gehenna ma jakiś problem w związku? Może dla niej nie jest to powodem do żartów?
Wiem, że nie chciałeś nikogo urazić i że to miał być taki sobie żarcik, rzucony w bok, ale czasami nie rozumiem Twoich żartów.

Pozdrawiam.m.

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Wed May 21, 2014 10:44 pm

Cezary, nie wiem, na jakiej podstawie wysnuwasz wnioski, że Gehenna ma jakiś problem w związku? Może dla niej nie jest to powodem do żartów?
Dla mnie też nie.
To wszystko nie jest takie proste.
W pierwszym odruchu oczywiście podejrzewałem o coś nikczemnego jej męża.
Wydaje mi się, że za bardzo się wczułem w to, co Gehenna napisała w pierwszym poście tego wątku, no i zresztą ostatnio sam byłem rozdrażniony pewnymi swoimi sprawami osobistymi.

Co by było, gdyby mnie jakaś zdrowa kobieta po pewnym okresie małżeństwa uznała za wariata i uznała, że nie mam praw małżeńskich, a potem jeszcze ofuknęła mnie, że przez to, że współżyje z chorym będzie miała jakieś kłopoty?

To nie żarty.
Za bardzo się wczułem :)

moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Postby moi » Wed May 21, 2014 11:34 pm

OK, mam nadzieję, że te wyjaśnienia uspokoją wszystkich zainteresowanych.

Pozdrawiam.m.

Gehenna
zaufany użytkownik

Postby Gehenna » Thu May 22, 2014 2:29 am

.
Last edited by Gehenna on Wed Jan 06, 2016 9:11 pm, edited 1 time in total.

mei
zaufany użytkownik

Postby mei » Thu May 22, 2014 10:47 am

Zgadzam się i żałuję, ze napisałam, że lubię czytać posty Cezarego. Bardzo często są obraźliwe i oceniające. Chociaż pewnie urażają mnie one inaczej niż Gehennę.
Tak Cezary są kobiety, dla których ich seksualność jest ważna i jeśli masz z tym problem, to jest to Twój problem. Ciekawa jestem jak wyglądałaby Twoja forumowa Twórczość, gdyby Twój związek z tą kobietą, o której zdarza Ci się wspominać, dał radę zaistnieć.
Cezary jesteś zgorzkniały i To uczucie już Cię mocno przeżarło.
Last edited by mei on Fri May 23, 2014 7:58 pm, edited 1 time in total.
Kochajcie tych, których chcecie kochać, żyjcie tak, jak chcecie żyć i nigdy nie pozwólcie by ktokolwiek przeszkodził wam w zmienianiu waszych marzeń w rzeczywistość.
Jared Leto, 13.04.2014.

Arom
zaufany użytkownik

Postby Arom » Thu May 22, 2014 1:54 pm

są kobiety, dla których ich seksualność jest ważna
A co z uczuciami???
Na seksie nie można zbudować niczego trwałego. To droga ku wyjaławiającej pustce.

mei
zaufany użytkownik

Postby mei » Thu May 22, 2014 2:27 pm

A dlaczego zakładasz, że seksualność wyklucza uczucia?
Kochajcie tych, których chcecie kochać, żyjcie tak, jak chcecie żyć i nigdy nie pozwólcie by ktokolwiek przeszkodził wam w zmienianiu waszych marzeń w rzeczywistość.
Jared Leto, 13.04.2014.

Arom
zaufany użytkownik

Postby Arom » Thu May 22, 2014 3:39 pm

Nie wierzę w związki, które oparte są na obcowaniu fizycznym (w wypowiedzi typu: łączy nas namiętny seks). Sprawność fizyczna mija, z upływem czasu przestajemy być atrakcyjni, sprawni, pociągający. Seks ma w sobie coś ze zwierzęcości, jest nieludzki. Nie ma w nim miejsca na empatię. W drugiej stronie widzimy kawałek żywego mięsa, który służy zaspokajaniu przyjemności. Wówczas gdy partner nie spełnia naszych wymagań fizycznych będziemy czuć niedosyt. Co wówczas? Wznawiamy polowanie?! A szwankujący obiekt wyrzucamy? Gdzie tu miejsce na uczucia?

lawenda
zaufany użytkownik

Postby lawenda » Thu May 22, 2014 5:25 pm

sam seks w sobie jest egoistyczny, nawet taki gdzie zależy partnerowi na zaspokojeniu drugiej osoby. Mówię chociażby o związkach na telefon i miłe spedzenie czasu.
Kiedy jest uczucie seks traktuje się jak zbliżenie i zespolenie z ukochanym. Wspólne spędzenie czasu(na seksie) traktuje się w innym wymiarze. Można to poznać po tym, kiedy tracimy zaufanie do tej osoby, lub nas skrzywdziła. Wtedy seks nie daje nam takiej przyjemności jak wtedy gdy było wszystko ok.

Gehenna
zaufany użytkownik

Postby Gehenna » Thu May 22, 2014 6:47 pm

.
Last edited by Gehenna on Wed Jan 06, 2016 9:11 pm, edited 1 time in total.

bertha
zaufany użytkownik

Postby bertha » Thu May 22, 2014 7:49 pm

Sprawność fizyczna mija, z upływem czasu przestajemy być atrakcyjni, sprawni, pociągający. Seks ma w sobie coś ze zwierzęcości, jest nieludzki. Nie ma w nim miejsca na empatię. Wówczas gdy partner nie spełnia naszych wymagań fizycznych będziemy czuć niedosyt. Co wówczas? Wznawiamy polowanie?! A szwankujący obiekt wyrzucamy? Gdzie tu miejsce na uczucia?
A wiec jeszcze gdzies sa mezczyzni dla, ktorych wazne jest uczucie, ktorzy wierza w milosc...Milosc to stabilnosc, to na niej budujemy dom!
"Nadzieja przychodzi do czlowieka wraz z drugim czlowiekiem"

Zabłąkany
bywalec
Status: Aktualnie się opierdalam
Gadu-Gadu: 42765946

Postby Zabłąkany » Fri May 23, 2014 2:56 pm

A wiec jeszcze gdzies sa mezczyzni dla, ktorych wazne jest uczucie, ktorzy wierza w milosc...Milosc to stabilnosc, to na niej budujemy dom!
Ja jestem taki :) "niedaleko pada jabłko od jabłoni" :)
Cel: Nic nie robiąc - osiągasz mnie. Idąc przed siebie - osiągasz mnie. Sukces zależy od tego, czy stoisz czy idziesz. Zatem jaki jest Twój cel?

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Fri May 23, 2014 3:03 pm

Bardzo dotknął mnie ten tekst, oraz ten o łechtaczce jak dynia i sercu jak węgiel, uznałam że jest on skierowany do mnie. To było jednym z powodów dla których próbowałam stąd odejść w zeszłym miesiącu.
Jeśli Cezary uważa, że jestem łajzą bez serca z łechtaczką jak dynia... trudno.
A ja uznałem, że katastrofa w Lesie Kabackim to przeze mnie była. Bo nie zapobiegłem tylko temu jedynemu lotowi, nie przeszkodziłem skutecznie zawczasu. :wink:

Wiem jak to jest.

Przepraszam Gehenno, że tak to przeżywasz.

Każdy ma prawo wyrażać siebie, a inni wcale nie muszą odnosić mylnego wrażenia, że jakaś wielka krzywda im tamtym się dzieje i wczuwać się w to niepotrzebnie.
Last edited by cezary123 on Fri May 23, 2014 3:13 pm, edited 1 time in total.

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Fri May 23, 2014 3:12 pm

Zgadzam się i żałuję, ze napisałam, że lubię czytać posty Cezarego. Bardzo często są obraźliwe i oceniające.
.
http://www.youtube.com/watch?v=otSGO77yLv8

:D
Tak Cezary są kobiety, dla których ich seksualność jest ważna i jeśli masz z tym problem, to jest to Twój problem.
To niech szukają sobie zaspokajaczy a nie ludzi!
Ludzie mają ważniejsze sprawy.

Ciekawa jestem jak wyglądałaby Twoja forumowa Twórczość, gdyby Twój związek z tą kobietą dał radę zaistnieć.
Z jaką kobietą???
Jaki związek???

Pilnuj swoich, którzy Cię zdradzili.
Jak by wyglądało Twoje życie, gdyby nie zdradzili?
Cezary jesteś zgorzkniały i To uczucie już Cię mocno przeżarło.
I bardzo dobrze.

Nijak by nie wyglądała moja twórczość akurat na takim forum, gdyby ta kobieta mnie pokochała.
Miałbym wtedy ważniejsze sprawy na głowie.
Last edited by cezary123 on Fri May 23, 2014 8:05 pm, edited 1 time in total.

Return to “seks a choroba”