Inna płeć

Moderator: Darius

Forum rules
Ten dział dotyczy tylko związków seksualności ze schizofrenią lub ogólniej chorobą. O zdrowej seksualności proszę pisać w tematach dowolnych.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
kroli3eq
zarejestrowany użytkownik

Inna płeć

Postby kroli3eq » Sat Aug 25, 2012 2:27 pm

Hi,
Czy mieliście takie uczucie, że wasza płeć jest inna niż płeć biologiczna?

Ja mimo brania leków ciągle tak mam, i nawet zdaje mi się, że leki jakby to uczucie nasilały. Tzn. czuję że moja płeć odczuwalna nie zgadza się z moim ciałem.

Niewiem czy to jakaś psychoza czy co innego? Bo na lekach inne objawy pozytywne mi znikają.

mamuska
zaufany użytkownik

Re: Inna płeć

Postby mamuska » Sat Aug 25, 2012 3:06 pm

Moze nadal masz psychoze Bo ja w psychozie czulam sie mezczyzna I ze mi członek rosnie:-)

Mickey
zaufany użytkownik
Status: freelancer - CG

Postby Mickey » Wed Aug 29, 2012 2:12 am

Hmmm, ja też musze porozmawiać z psychologiem, z odpowiednią specjalizacją tzn seksuologa. Napisałbym więcej i pogadał z kimś ale kurcze nie czuję się tutaj do końca komfortowo.

zbyszek
admin
Status: informatyk

zaufany użytkownik

Postby zbyszek » Thu Jun 13, 2013 4:40 am

Napisałbym więcej i pogadał z kimś ale kurcze nie czuję się tutaj do końca komfortowo.
Cześć Mickey, sorry, że dopiero teraz dopisałem Cię do grupy zaufanych użytkowników.To daje nowe prawa dostępu. Teraz będzie dla Ciebie także widoczny i dostępny dział wątków osobistych: viewforum.php?f=14 . Jest on widoczny tylko dla zaufanych i niewidoczny dla reszty świata, w szczególności dla googla. Przeczytaj proszę jego regulamin: viewtopic.php?f=14&t=1047 i zwróć proszę uwagę na poufność informacji, które w nim znajdziesz. Oczywiście namawiam Cię do specjalnej wrażliwości, a czasami do pewnej opieki nad osobami, które piszą w tym dziale.

Na życzenie mogę także zawsze przenieść inne Twoje wątki do "wątków osobistych". Poza tym mogę otworzyć ci dział prywatny widoczny tylko dla osób, które do niego samemu zaprosisz.
Poczytaj o nim tu viewtopic.php?f=14&t=7388.

Życzę miłej dyskusji i pozdrawiam
Zbyszek

ps. Jeśli jeszcze nie wiesz: w profilu możesz ustawić sobie avatar (obrazek), do czego Cię namawiam.

Monika98
zarejestrowany użytkownik
Status: uczennica
Gadu-Gadu: 39116206

Postby Monika98 » Sat Aug 31, 2013 12:58 am

W dzieciństwie wydawało mi się, że jestem/powinnam być chłopakiem. W podstawówce chciałam być chłopakiem. A teraz nie mam zdania.

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Sat Aug 31, 2013 12:37 pm

W dzieciństwie wydawało mi się, że jestem/powinnam być chłopakiem. W podstawówce chciałam być chłopakiem. A teraz nie mam zdania.
A chłopak, którym byś się od urodzenia nieodwracalnie stała, pewnie nie chciałby być nikim innym jak piękną dziewczyną. I tak w kółko. :)

redaktor
zaufany użytkownik

Postby redaktor » Thu Sep 26, 2013 7:35 pm

Hi,
Czy mieliście takie uczucie, że wasza płeć jest inna niż płeć biologiczna?

Ja mimo brania leków ciągle tak mam, i nawet zdaje mi się, że leki jakby to uczucie nasilały. Tzn. czuję że moja płeć odczuwalna nie zgadza się z moim ciałem.

Niewiem czy to jakaś psychoza czy co innego? Bo na lekach inne objawy pozytywne mi znikają.
Najlepiej jest iść z tym do seksuologa i powiedzieć mu, że bierzesz neuroleptyki.

jojo
zaufany użytkownik

Postby jojo » Sun Apr 20, 2014 11:08 pm

Na szczęście nie mam poczucia, że moja płeć się ze mną nie zgadza.

W zasadzie myślę o sobie, jak o dziewczynie, a nie kobiecie...
To, że jakiś lek komuś służy, nie znaczy że nie zaszkodzi innej osobie. :(

Return to “seks a choroba”