Ona mogła mieć HIV

Moderator: Darius

Forum rules
Ten dział dotyczy tylko związków seksualności ze schizofrenią lub ogólniej chorobą. O zdrowej seksualności proszę pisać w tematach dowolnych.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Alucard

Ona mogła mieć HIV

Postby Alucard » Wed May 17, 2006 12:01 am

Proszę o pomoc,20 minut temu uprawiałem sex z niepewną diewczyną,co ja zrobiłem ona mogła miec HIV,po jakim czasie można wykryć we krwi,czy jak pujde jutro rano na test to już będzie można wykryć,ona jest zajebiście puszczalska więc niemam pewności,odstawiam leki miałem doła,co ja zrobiłem już kiedyś miałem taką jazde,proszę szybką odpowiedz.

Alucard

Postby Alucard » Wed May 17, 2006 12:04 am

Zbyszek albo niewim kto odpiszcie.proszę. :cry: :x :cry:

Alucard

Postby Alucard » Wed May 17, 2006 12:18 am

Wziołem leki bo mam nawrut shizy.A muwiłem sobie że niezrobie tego już więcej z niepewną dziewczyną.Kiedyś juz miałem nauczkę,prez rok czasu myślałem że mam HIVa. :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :(

Alucard

Postby Alucard » Wed May 17, 2006 12:45 am

Co jest *słowo niedozwolone* klawiature wam zaajebali niemożecie odpisać.ktoś potrzebuje waszej *słowo niedozwolone* pomocy dla was to nieproblem ale dlamnie to zajebissty problem. :evil: :x :evil:

Alucard

Postby Alucard » Wed May 17, 2006 1:08 am

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :evil: :evil: :x :x :evil: :evil: :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :evil: :evil: :evil: :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

xena
zaufany użytkownik

Postby xena » Wed May 17, 2006 2:01 am

Alucard, wyluzuj, gdyby o hiva bylo tak latwo to by populacja zaniknela. a jak masz tak niskie zdanie o tej dziewczynie to co sadzisz o sobie ;)
Mysle ze bedzie ok.
xena wojownicza księżniczka w zadumie

Basia
zaufany użytkownik

Re: Ona mogła mieć HIV

Postby Basia » Thu May 18, 2006 12:32 am

[quote="Alucard"]po jakim czasie można wykryć we krwi,czy jak pujde jutro rano na test to już będzie można wykryć,

Z tego co mi wiadomo, wirusa można wykryć po 3 miesiącach od ostatniego ryzykownego zachowania :(

Alucard

Postby Alucard » Thu May 18, 2006 1:40 pm

[quote="xena"]Alucard, wyluzuj, gdyby o hiva bylo tak latwo to by populacja zaniknela. a jak masz tak niskie zdanie o tej dziewczynie to co sadzisz o sobie ;)
Co do tej dziewczyny to są fakty,a o sobie nic niesądze bo już dawno sam sobie czuje się obcy.

Klient
bywalec

Postby Klient » Fri May 19, 2006 2:35 pm

Widzę, że jednak zależy Ci na życiu ale niestety na nie byle jakim.
Last edited by Klient on Sat May 27, 2006 10:51 am, edited 1 time in total.

Alucard

Postby Alucard » Fri May 19, 2006 9:44 pm

Naoglądałes sie Mody na sukces?
Wiktorjo czy mogłabyś rozwinąć troche swój post bo zupełnie niewiem oco ci chodzi.

Alucard

Postby Alucard » Fri May 19, 2006 11:41 pm

Rafdob sorry za tamto żle cię zrozumiałem,przeczytałem twuj post w nerwach,myślałem że zemnie kpisz teraz rozumiem.Masz racje troche pokory. :roll:

Klient
bywalec

Postby Klient » Sat May 20, 2006 10:09 am

Zbyszek zadbał o to abym nie dostał zawału. Nie wiedziałem o czym mówisz zanim nie znalazłem w niechcianych wątkach. Liczyłem się z tym, że nie będziesz zachwycony ale czasami przyjacielem jest nie ten, który poklepuje lekko po plecach ale ten, który tobą potrząśnie tak abyś się ocknął- do życia.

Francesco
zaufany użytkownik
Status: jatądrobnącząstkącowieczniezłegochceazawszeczynidobro
Gadu-Gadu: Czarnokrwista

HIV/AIDS

Postby Francesco » Wed Feb 22, 2017 4:56 pm

Mówią, że to w Afryce jest wielka skala HIV/AIDS.. ale jak patrzę na te plemienne ludy, to oni się tak nie pieprzą każdy z każdym jak Tutejsi ludzie...

Poza tym jeżeli w Afryce wybuchła ta epidemia, to mogły to przenosić jakieś "wampiry" typu komary, igły, zmutowane insekty.. A nie tylko poprzez seks. Dlatego tyle ludzi tam zakażonych.
~ Tylko idiota się obraża ~

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Tue Mar 21, 2017 3:02 pm

ale jak patrzę na te plemienne ludy, to oni się tak nie pieprzą każdy z każdym jak Tutejsi ludzie...
Sądzę, że to wynika z faktu, że tutejsi ludzie robią sobie przed seksem testy i osoby będące nosicielami są ograniczane w roznoszeniu wirusa już na wstępie. Jeżeli następują zarażenia to przez przypadek, w stanie odurzenia i nieodpowiedzialności albo brak kontroli. Większa liczba stosunków ze zdrowymi nie da takiej liczby zakażeń jak niewielka nawet, ale z nosicielami. W społecznościach afrykańskich prawdopodobnie nie stać ludzi na testy i zapobieganie a poza tym brak wiedzy i uświadomienia o zagrożeniach powoduje ciągłe zarażenia.

Ale to, że tutejsi ludzie pieprzą się każdy z każdym to rzeczywiście problem.
Dla mnie to jest dziwne, bo dają w ten sposób do zrozumienia przelecianym, że nie byli wystarczająco piękni, doskonali, kochani na zawsze. To po co było się w ogóle łączyć w parę na chwilę. Wyzysk seksualny, szabrowanie, złodziejstwo i niemoralność :)

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Tue Mar 21, 2017 4:01 pm

I to, a nie lęk przed AIDS powinno dawać do myślenia osobom szukającym wielu partnerów seksualnych do obskoczenia.

Return to “seks a choroba”