Czy zeldox powoduje spadek libido?

ziprasidon
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Lisner27
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 45426550

Czy zeldox powoduje spadek libido?

Postby Lisner27 » Thu Nov 10, 2011 12:04 am

Otóż biorę zeldox już 2 tygodnie w dawce 160 mg, przy czym odstawiam rispolept po kilkuletniej kuracji tym lekiem. W tej chwili biorę rispolept w dawce 1mg i trudno mi jest zejść z tego leku, ale mam pytanie skierowane zarówno do kobiet jak i facetów: czy nie odczuwacie spadku libido po zledoxie i czy u mężczyzn może pojawić się impotencja po tym leku ? czy u mnie może to być spowodowane jeszcze działaniem rispo, który biorę w małych dawkach?. A może to trwała dysfunkcja polekowa, na którą nie ma już rady? Poruszam ten temat, gdyż jeśli chodzi o inne leki takie jak np. rispolept, solian, haloperidol, zalasta to leki te działają na te sprawy wiadomo w sposób negatywny, natomiast nikt nie wspomniał o zeldoxie, czy aby ten lek nie hamuje popędu płciowego jak inne psycho - medykamenty? Może rzeczywiście jest prawdą fakt, że podawanie leków psychotropowych upośledza te czynności, po to tylko ażeby osoby chore były skazane na samotność, zostały odizolowane od reszty społeczeństwa, nie odczuwały przyjemności i radości tego marnego, krótkiego życia i w razie braku rozsądku oraz antykoncepcji nie przysporzyły problemu rodzinie. To jest odbieranie ludziom całej kwintesencji życia i robienie z nich cyborgów.
Życie się toczy, choć czas się zatrzymał. Modlę się do Boga, abym wytrzymał. Droga której część w głowie się nie mieści. Przecież każdy z nas stanie w obliczu śmierci...

hvp2
zaufany użytkownik

Re: Czy zeldox powoduje spadek libido?

Postby hvp2 » Fri Nov 11, 2011 2:07 am

A może to trwała dysfunkcja polekowa, na którą nie ma już rady?
To nie jest trwała dysfunkcja! (W najgorszym razie trzeba do endokrynologa.)
Może rzeczywiście jest prawdą fakt, że podawanie leków psychotropowych upośledza te czynności, po to tylko ażeby osoby chore były skazane na samotność, zostały odizolowane od reszty społeczeństwa, nie odczuwały przyjemności i radości tego marnego, krótkiego życia i w razie braku rozsądku oraz antykoncepcji nie przysporzyły problemu rodzinie. To jest odbieranie ludziom całej kwintesencji życia i robienie z nich cyborgów.
Myślę, że efekt oziębłości jest efektem ubocznym!
Po prostu miłość, kiedy dopamina w człowieku szaleje jest stanem bliskim psychozy, kiedy to też w człowieku szaleje dopamina. Tyle, że w psychozę człowiek pogrąża się samotnie, a w miłość w parze!

A neuroleptyki działają mało wybiórczo i niwelują każdą dopaminę.

Natomiast co do braku przyjemności to według mnie można iść z życiem na jakiś kompromis i cieszyć się tym, co z człowieka ocalało!!! Bo miłość to przecież nie tylko łóżko i megaorgazmy w nim...

Lisner27
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 45426550

Re: Czy zeldox powoduje spadek libido?

Postby Lisner27 » Mon Dec 12, 2011 9:28 pm

Przyznaje rację w tym co piszesz, jednak przy zeldoxie jest pół biedy z tymi funkcjami, wszystko wraca do normy po braniu zeldoxu, jednak niestety sam zeldox u mnie nie wystarcza muszę brać jeszcze rispolept a ten lek to raczej dla zakonnic jest heh.
Życie się toczy, choć czas się zatrzymał. Modlę się do Boga, abym wytrzymał. Droga której część w głowie się nie mieści. Przecież każdy z nas stanie w obliczu śmierci...

Return to “zeldox”