sposób na dzielenie Zeldoxu

ziprasidon
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
laura_anna1
zarejestrowany użytkownik

sposób na dzielenie Zeldoxu

Postby laura_anna1 » Wed Dec 09, 2009 11:53 pm

Może komuś się przyda: trzeba zakupić Lacidofil w kapsułkach (taki Lakcid, dostępny bez recepty) i rozsypywać porcje Zeldoxu do opróżnionych kapsułek (nie płukać tylko starannie wysypać) po Lacidofilu. Nie połykajcie proszku, nawet z jedzeniem, bardzo drażni śluzówkę, m.in. żołądka.

tomsoul
zaufany użytkownik

Re: sposób na dzielenie Zeldoxu

Postby tomsoul » Sat Feb 27, 2010 6:43 pm

Ja troche mniej cywilizowaną metode tzn. kroje tabletke na pół nożyczkami ,potem zaklejam połówke kapsułki przy pomocy chleba. Lepie taki kołnierzyk. Czy nadal 40 mg jest nierefundowane?

tomsoul
zaufany użytkownik

Postby tomsoul » Sat Feb 27, 2010 8:39 pm

Lauro_anno1 czy Lakecid to kapsułki które można rozbierać i składać z powrotem??? Bo jeśli tak to to rzeczywiście może być dobra alternatywa dla mojego chleba.:)

laura_anna1
zarejestrowany użytkownik

Postby laura_anna1 » Sun Feb 28, 2010 11:24 am

Witaj,
tak, właśnie o to chodzi, że rozkładasz i składasz kapsułki, otrzymując niejako "fabryczny" lek. Do tego kapsułki Lacidofilu są przezroczyste, co pomaga przy odmierzaniu właściwej porcji, ja najpierw wysypywałam na talerzyk, ale potem jak nabrałam wprawy, przesypywałam z kapsułki Zeldoxu do kapsułki Lacidofilu. Dla mnie Zeldox był jednym z najlepszych leków, jakie brałam, a brałam ich niemało.
Pozdrowienia,
Laura

Return to “zeldox”