Zeldox i spadek wagi

ziprasidon
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Re: Zeldox i spadek wagi

Postby moi » Wed Jun 09, 2010 4:20 pm

Czy ktoś na tym rzeczywiście chudnie? Chciałabym zmienić lek, bo skoro mam je brać kilka lat jeszcze, to chciałabym chociaż schudnąć. Początkowo na serdolekcie spadło mi 4 kilo, ale potem wróciło i chyba mam zwiększony apetyt. Nie mogę się zmobilizować do żadnej diety. Dlatego szukam informacji.
Mei, wszędzie piszą, że serdolekct zmniejsza metabolizm, więc raczej nie schudniesz na tym leku. W każdym bądź razie - będzie Ci bardzo trudno.

Pozdrawiam.m.

milcząca czarna mery
zaufany użytkownik

Postby milcząca czarna mery » Thu Jun 10, 2010 9:30 am

ja wcześniej brałam olzapin i przytyłam kilka kilo, a na zeldoxie wróciłam do normalnej wagi.

kara2506
zarejestrowany użytkownik

Postby kara2506 » Wed Oct 20, 2010 2:34 pm

hej. mam nadzieje ze mi ktos odpisze. od dwóch tygodni biorę Zeldox 3 kapsułki dziennie, i abilify jedną rano do Zeldoxu. Czy wiecie może czy po tym się coś chudnie i ile? Mój psychiatra powiedział że po tym leku się chudnie ale jestem ciekawa co wy o tym myślicie. Serdecznie pozdrawiam.

tomsoul
zaufany użytkownik

Postby tomsoul » Mon Nov 01, 2010 7:22 pm

Ja biore 160 mg zeldoxu. Przedtem brałem sulpiryd i fluanxol a potem serdolect. Na zeldoxie schudłem jakieś 8 kilo i mógłbym jeszcze więcej.

Peter
zaufany użytkownik

Postby Peter » Wed Feb 09, 2011 10:16 pm

Zacząłem ten wątek... Po latach teraz mogę dodać, że schudłem na Zeldoxie do prawidłowej masy ciała z BMI 40 na 22.
Chudłem nie żadną chemią czy dziwacznym jedzeniem. Tylko zmniejszenie jedzenia do 1000 kalorii to najzdrowsze odchudzanie...
Schudłem zdrowo 70 kg...
Zyczę i innym którzy przez leki nabawili się otyłości także powrotu do wagi optymalnej...
Dodam, że na żadnym innym leku jak Rispolept czy Zyprexa nie udawało się chudnąć, wtedy oczywiście tyłem i apetytu nie udawało mi się pohamować

Vladek
bywalec

Postby Vladek » Wed Feb 09, 2011 11:08 pm

Dodam, że na żadnym innym leku jak Rispolept czy Zyprexa nie udawało się chudnąć, wtedy oczywiście tyłem i apetytu nie udawało mi się pohamować
Ja na Zolafrenie schudłem 26 kg przy mojej "własnej" (nieskomplikowanej) diecie, ale to było przed niedawnym nawrotem... teraz znowu się roztyłem i nie wiem kiedy zdobędę siły na podjęcie kolejnej walki o linię. Jeszcze jedno - na olanzapinie trzeba trzymać twardo dietę... bo kilogramy lubią wracać nawet po roku jej stosowania! Jednak jest możliwe na niej schudnąć. W moim przypadku dodatkowo z Rispoleptem chudło się szybciej niż na olanzie.

adzia1486
zaufany użytkownik

Postby adzia1486 » Fri Feb 25, 2011 6:22 pm

Ja przy Zeldoxie schudłam 4,5 kilo od szpitala;) Jestem dumna i nadal chudnę;)

Return to “zeldox”