Odstawiam conste

risperidon
Awatar użytkownika
tomsoul
zaufany użytkownik

Re: Odstawiam conste

Post autor: tomsoul » pt paź 31, 2014 1:23 pm

Zmieniam lekarza gdyż dotychczasowy mnie chyba do grobu wpędzi. Chodziłem do doktorowej P. ( gehenna wie o kogo chodzi) a zamówiłem sobie wizyte prywatną do doktora Magierskiego. Płace 120 zł ale może będzie jakiś efekt. Znam tego lekarza (chociaz mnie nigdy nie leczył) i słyszałem wiele pozytywnych opinii o nim. Dotychczasowa lekarka z charakteru i usposobienia to bardzo fajna babka ale jest to książkowy lekarz. Jak się wyuczyła na studiach tak leczy bez żadnej finezji. A ja po prostu nie mam sił.

Awatar użytkownika
amigo
zaufany użytkownik

Post autor: amigo » pt paź 31, 2014 7:34 pm

Moze ten drugi lekarz lepiej do Ciebie podejdzie i ustawi Ci odpowiednio leki.Ale 120 zl to troche duzo ja placilem 80 zl za wizyte.
Jutro kolejny dzien wiecej...

Awatar użytkownika
lea
zaufany użytkownik

Post autor: lea » pt paź 31, 2014 7:54 pm

to zależy w jakim mieście się mieszka i jak się ceni lekarz. Zazwyczaj im większą renomą ,się lekarz tym większe stawki, ale na szczęście nie jest to regułą. Oby teraz zostały ci dobrze dobrane leki, bo ile można cierpieć...

Pozdrawiam
pustamiska pomóż klikając
walka zaczyna się w głowie

Awatar użytkownika
tomsoul
zaufany użytkownik

Post autor: tomsoul » pt paź 31, 2014 8:28 pm

Te 120 zł to jeszcze nie tak dużo. Przyjmuje też tam psychiatra pani profesor doktor habilitowany nauk medycznych coś. tam. która bierze 150 zł za wizyte. Doktor Magierski ma w Łodzi renome. Słyszałem od znajomych schizofreników wiele dobrego o nim.

leonidas
zaufany użytkownik

Post autor: leonidas » ndz lis 02, 2014 8:01 pm

A nie lepiej iść na nfz. U mnie w Poznaniu czeka się na wizyte 2 tygodnie.

Awatar użytkownika
tomsoul
zaufany użytkownik

Post autor: tomsoul » ndz lis 02, 2014 8:36 pm

Zdrowie jest bezcenne. Do tej doktorowej P. chodziłem na nfz. Narazie podziękuje.

Awatar użytkownika
tomsoul
zaufany użytkownik

Post autor: tomsoul » śr lis 05, 2014 10:15 pm

Byłem dzisiaj na pierwszej wizycie u Radka Magierskiego. Super facet. Jestem naprawde pozytywnie zaskoczony. Od razu wziął się do roboty. Narazie dołożył mi małą dawke fluanxolu abym się uspokoił. Będzie jakaś zmiana. Albo będzie wywalony consta albo zolafren.

Awatar użytkownika
tomsoul
zaufany użytkownik

Post autor: tomsoul » sob lis 08, 2014 6:14 pm

Poradzcie co tu zrobić. Jest taka sytuacja. Obecnie biore conste 37,5, zolafren 20 mg i 1 mg fluanxolu. Lekarz chce odstawić zolafren(bo tyje) a dać więcej fluanxolu tak abym brał conste i ten fluanxol. U mnie solą w oku jest ta consta. Mam wrażenie że przez nią mam większe urojenia i psychoze. Ale może tylko tak mi się wydaje.Wolałbym wywalić conste a brać tylko zolafren i fluanxol(ale wtedy nie schudne). Kurcze co tu zrobić?????

leonidas
zaufany użytkownik

Post autor: leonidas » sob lis 08, 2014 8:30 pm

To zmień najpierw conste, a potem zolafren, albo na odwrót. Parę miesięcy jak jeszcze nie będziesz chudł to nie będzie tak źle, chyba, że cały czas tyjesz, to najpierw zmień zolafren.

Wróć do „rispolept”