Czy duza jest roznica miedzy 2 mg a 1 mg

risperidon
Matt
moderator
moderator

Re: Czy duza jest roznica miedzy 2 mg a 1 mg

Post autor: Matt » sob lis 15, 2014 1:15 pm

Maajutka to może rzeczywiście spróbuj zmienić rispolept na coś innego - może solian lub abilify nie wiem. Jeżeli masz się męczyć na rispolepcie to nie ma sensu go brać zresztą rispolept jest kiepski na negatywy.
Sam się męczę na zastrzykach i mam już dosyć. I będę prosił lekarza o zmniejszenie mi dawki rispo a jak dalej kiepsko będę się czuł to będę zmieniał na coś innego.
W całym chaosie jest kosmos
w całym nie porządku sekretny porządek.

Mniszek
bywalec

Post autor: Mniszek » sob lis 15, 2014 2:09 pm

maajutka pisze:Ja dokonca nie wiem czy sie lepiej czuje niz na wiekszych dawkach ,nadal mam objawy negatywne ,brak zainteresowan itd.
To oceń po wyglądzie twarzy, oczu, ciała. Przy której dawce lepiej wyglądają to ta jest lepsza. Stan zdrowia też tak sie ocenia.

maajutka
zaufany użytkownik

Post autor: maajutka » sob lis 15, 2014 2:16 pm

Zdecydowanie moja twarz jest ładniejsza,naturalniejsza z większą mimika na mniejszej dawce rispoleptu

Mniszek
bywalec

Post autor: Mniszek » sob lis 15, 2014 4:04 pm

No to już jest jeden plusik przemawiający za mniejszą dawką. A teraz przydały by sie opinie lekarzy: jednego, drugiego, trzeciego,.... opinia ludzi z twojego otoczenia, na jakiej dawce lepiej wg nich funkcjonujesz i wyglądasz, .... itd. ..... Za jaką dawką przemawia więcej plusików to ta jest właściwa. :D :D :D

Wróć do „rispolept”