Przechodze na abilfy

aripiprazol
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Awatar użytkownika
Chwast
zaufany użytkownik

Re: Przechodze na abilfy

Postautor: Chwast » śr sty 18, 2017 9:15 pm

Włączyłem grę na kompie i grałem dłużej niż zwykle odczuwałem przyjemność z gry i mogłem przy niej dłużej posiedzieć a także stałem sie bardziej komunikatywny i czuje ze lepiej troszkę się wysławiam a także jakby trochę akatazja odeszła jednocześnie myślę ze panuje nad sobą kolejne rzeczy na plus
Miło wiedzieć. Zauważyłeś już jakieś skutki uboczne? Jak serce i puls?
,,Leki" na schizofrenie powodują zwiększenie krytycyzmu w stosunku do objawów i obniżenie go w stosunku do systemu. Tako rzecze chwast.

Awatar użytkownika
wurm
zaufany użytkownik

Postautor: wurm » śr sty 18, 2017 9:22 pm

Jeśli chodzi o serce to nie odczuwam jakiegoś szybszego bicia powiedział bym ze wszystko jest tak jak było a puls chyba tez ok
Gaming Zone :D

Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik

Postautor: pawel534 » śr sty 18, 2017 9:47 pm

Abilify dobry lek jak placebo ale słaby na pozytywy

Awatar użytkownika
jojo
zaufany użytkownik

Postautor: jojo » śr sty 18, 2017 9:53 pm

U mnie abilify w ogóle nie działało na pozytywy... Nawet jak brałam jego 30 mg... Dodatkowo źle sypiałam: wybudzałam się nad ranem i musiałam siedzieć przy kompie.

Zaczęłam lepiej sypiać po dołożeniu wówczas 150 mg kwetaplex xr. On też działał przeciwpsychotycznie.

Obecnie biorę 15 mg abilify i mam nadzieję, że apetyt mi nagle nie wzrośnie i nie zacznę tyć. :(

Moje obawy są słuszne, bo zażywam 200 mg kwetaplex (150 xr i 50 zwykłego) i boję się, że zacznę więcej jeść.
To, że jakiś lek komuś służy, nie znaczy że nie zaszkodzi innej osobie. :(

Awatar użytkownika
jojo
zaufany użytkownik

Postautor: jojo » ndz sty 22, 2017 12:17 am

Obecnie biorę 15 mg abilify i mam nadzieję, że apetyt mi nagle nie wzrośnie i nie zacznę tyć. :(

Moje obawy są słuszne, bo zażywam 200 mg kwetaplex (150 xr i 50 zwykłego) i boję się, że zacznę więcej jeść.
Apetyt zaczął mi wzrastać, nie odczuwałam sytości po jedzeniu i dziś zażyłam dodatkowo 15 mg abilify i zdecydowałam się zażywać jego maksymalną dawkę.

To może i przereklamowany lek, ale idealnie zmniejszył mi apetyt, dzięki czemu schudłam.

Nadal zażywam 200 mg kwetaplex.
To, że jakiś lek komuś służy, nie znaczy że nie zaszkodzi innej osobie. :(

Awatar użytkownika
wurm
zaufany użytkownik

Postautor: wurm » ndz sty 29, 2017 10:54 am

A wiec sądny dzień dziś abilfy maintena zastrzyk na miesiąc muszę także powiedzieć ze przekonałem sie do tego leku bo przez dwa tygodnie brałem tabletki i niektóre skutki uboczne które miałem na innym leku zniknęły a niektóre jakby osłabły.

ola333
zaufany użytkownik

Postautor: ola333 » ndz sty 29, 2017 11:49 am

Chciałam się zapytać, czy ktoś z Was brał lek aryzalera 10 mg? Jeśli tak, to czy odczuwacie jakąś różnicę w stosunku do Abilify 7,5 mg? Teraz biorę kweataplex xr 50 mg, ale jestem z niego zadowolona i chciałabym zmienić lek na aryzalerę 10mg. Będę wdzięczna za odpowiedzi :)

Awatar użytkownika
wurm
zaufany użytkownik

Postautor: wurm » ndz kwie 02, 2017 12:51 am

Najlepszy lek wiem teraz kiedy minęły już 3 miech( były lekkie turbulencje) i czuje ze wszystko załapało czuje się dobrze na (zdjeciach wygladam jak normalna osoba - Postęp )

Awatar użytkownika
zdrowy
zaufany użytkownik

Postautor: zdrowy » ndz kwie 02, 2017 6:12 pm

Ja biorę arypiprazol+pharma 15 i nie odczuwam żadnej różnicy między nim a abilify, aryzelera i inne. Na noc 50tka setininu. Czemu akurat te a nie inne? Bo biorę te które w danym momencie są tańsze :D . Ważne aby był to aripiprazol i kwetiapina . Nazwa nie robi mi różnicy.

Wróć do „abilify”