Abilify – odkładanie aluminium w organizmie

aripiprazol
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
q10
zarejestrowany użytkownik

Abilify – odkładanie aluminium w organizmie

Postautor: q10 » ndz sie 28, 2016 6:41 pm

Witam
Jestem nowy na forum. Chciałbym poinformować o pewnym fakcje związanym z zażywaniem leku abilify. Lek ten zawiera Lak aluminiowy z indygotyną (E132) informacje dostępne w dokumentacji leku.
Z początkiem bieżącego roku wykonałem Pierwiastkowa Analizę Włosa z której to właśnie dowiedziałem się o obciążeniu organizmu tym metalem. Abilify stosowałem przez około 5 lat, przez ten okres odłożyły mi się w organizmie bardzo duże ilości aluminium przekraczające normę. Po otrzymaniu badania zacząłem szukać przyczyny tak dużych ilości aluminum w organizmie i odkryłem, że abilify zawiera Lak aluminiowy. Lak aluminiowy w jakiś sposób w organizmie przekształca się w aluminum i odkłada w nim. Aluminium jest bardzo szkodliwe dla zdrowia głównie odkłada się w mózgu i kościach. Obecnie chelatuję się oraz suplementuję różnymi witaminami i minerałami. Wszyscy którzy brali/ biorą ten lek powinni zastanowić się nad wykonaniem takiego badania. Więcej informacji o Analizie włosa znajdziecie w google. Czekam na wasze opinie,pytania.
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Peter
zaufany użytkownik

Re: Abilify – odkładanie aluminium w organizmie

Postautor: Peter » ndz sie 28, 2016 9:14 pm

a jakie minerały przyjmujesz w suplementacji?

Awatar użytkownika
zdrowy
zaufany użytkownik

Postautor: zdrowy » ndz sie 28, 2016 9:35 pm

No to ładnie, po F20 będę chorował na Alzheimera.
http://bonavita.pl/zatrucie-aluminium-c ... ze-zdrowie
Jakoś będzie trzeba to przeżyć :shock:

q10

Postautor: q10 » ndz sie 28, 2016 10:12 pm

Stosuje się do zaleceń psychiatry kanadyjskiego dr Abrama Hoffera:
http://www.akademiawitalnosci.pl/10-naj ... a-hoffera/

zacząłem chelatację kwasem alfa liponowym ALA (Protokół Andy Cutlera)

suplementy dostosowane do moich potrzeb stosuje od marca tego roku:

-vit d3 10 000IU
-K2-MK7 200mcg
-vit A 25000IU
-ostatnio dołożyłem vit E tokoferole – 400IU x 2
-Niacyna B3 – 500mg – 3000mg
-B50 complex
-b6 50 mg
-stosowałem aminokwas NAC 2400mg – podnosi glutation(detoksykacja)
-selen 100-400mcg
-różaniec górski
-gotu kola

uzupełniam jod

dodatkowo 700-800mg potasu (niedobór wykazany na Analizie włosa)

dodatkowo ostroprest plamisty

efekty bardzo dobre, zregenerowana wątroba morfologia krwi unormowana, lipidogram w normie, schudłem od marca 17kg ale aluminium i inne metale „schodzą ” z organizmu bardzo powoli, Analiza włosa jest bardzo przydatna. Dla mnie abilify to koszmar około 30 skutków ubocznych w okresie 6 lat oraz parkinsonizm i dyskinezy wcześne również przez około 6 lat.(Lekarzy to nie ruszało) Gdybym nie odkrył naturalnych metod leczenia i APW boje się myśleć co by było za 5,10 lat(gdybym dożył). Są jeszcze inne naturalne metody detoksu (sól himalajska z wodą, diatomit, woda utleniona , jod)

Ważny dla wszystki cytat:
„Dr Mercola pisze również, że brom może powodować schizofrenię paranoidalną i nawet 20 % przypadków tej choroby może być spowodowane zatruciem bromem. ”

Uważam, że należy szukać naturalnych rozwiązań swoich problemów zdrowotnych.

Awatar użytkownika
jojo
zaufany użytkownik

Postautor: jojo » pn sie 29, 2016 7:02 pm

q10, jakoś nie wierzę w Twoje rewelacje, że w abilify jest aluminium.

Poza tym w naturalny sposób nie można wyleczyć schizofrenii.

Tacy jak ja potrzebują leków, a nie trucia się jakimiś ,,naturalnymi" preparatami.
To, że jakiś lek komuś służy, nie znaczy że nie zaszkodzi innej osobie. :(

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Postautor: AntonPawlowicz » pn sie 29, 2016 9:30 pm

Nie wolno dac sie wpedzic w paranoje. Wiele pierwiastkow wnika do organizmu, czy tego chcemy czy nie. Zanim to aluminium zacznie Tobie szkodzic, duzo predzej dobijesz 90tki :D
Pomysl ile metali ciezkich wdychasz idac przez miasto kazdego dnia lub przechodzac zwyczajna ulice. Wiesz ile jest tego w spalinach aut? Cala tablica Mendelejewa :D
Duzo mocniej zaszkodzic Tobie moze owe oczyszczanie organizmu - wiekszosc podanych przez Ciebie specyfikow zachodzi w interakcje z naszymi lakami, innym slowy zazywanie niektorych moze byc baaardzo niebezpieczne. Np Rozaniec gorski moze byc niezwykle grozny z lakami i doprowadzic do zespolu serotoninowego lub ogolnego zatrucia, czystek wyplukuje wraz z toksynami leki z organizmu, a to prosta droga do nawrotu.
Jakbys nie wiedzial, to kazdy ludzki organizm ma wlasciwosci oczyszczajace i regeneracyjne - sam sie oczyszcza i odnawia, no chyba, ze jestes w bardzo podeszlym wieku, wtedy to juz wszystko doslownie szkodzi ;)
Ewntualnie, jesli juz musisz, to ow czystek, ale wylacznie doraznie, tak samo aminokwasy oraz witaminy, potas i magnez. Bardziej bym obstawial natomiast ostropest, jest to faktycznie dobry specyfik regenerujacy cialo i umysl, ale i z nim nie nalezy przesadzac.

q10

Postautor: q10 » pn sie 29, 2016 10:05 pm

Poniżej link do dokumentacji abilify:
https://dailymed.nlm.nih.gov/dailymed/a ... iveid=3650

W akapicie DESCRIPTION pisze wyraźnie :
„...FD&C Blue No. 2 Aluminum Lake. ”

Być może się mylę i aluminium w moim organiźmie nie wzięło się z z leku pomimo ,że w dokumentacji pisze o aluminium lake. Metale ciężkie w organizmie powodują wiele szkód. Są jedną z przyczyn wielu chorób. Aby potwierdzić czy się mylę kilka osób z forum które zażywają lek abilify mogły by sobie wykonać analizę włosa koszt około 300zł i wyciągnąć wnioski.

Cytat jojo
„Tacy jak ja potrzebują leków, a nie trucia się jakimiś ,,naturalnymi" preparatami.”

A ja nie powiedziałem, że chorzy nie potrzebują leków, wiem tylko że każdego roku na świecie z powodu skutków ubocznych i toksyczności leków syntetycznych umierają tysiące osób, wystarczy poczytać aby wiedzieć, a od kąt suplementy witaminowe są dostępne na rynku nie zgłoszono z tego powodu ani jednego przypadku śmierci. Osobiście potwierdzam fakt , że witaminy poprawiają jakość życia. Polecam na początek książkę Ukryte Terapie Jerzy Zięba. - dużo informacji o witaminach i ukrywanej prawdzie o naturalnych metodach leczenia przed społeczeństwem. Dr Abram Hoffer leczył chorych witaminami z rewelacyjnymi skutkami, zawsze można się wspomagać. A poza tym medycyna akademicka lecząca wszystkie choroby przewlekłe to niezły biznes, maskuje się objawy a przyczyna nadal jest i człowiek choruje całe życie a portfel BigFarma nabijają się $.

Przykład działania rtęci :

źródło: http://www.bioautyzm.pl/37/

„...Dopamina jest podwyższona, a receptor dopaminowy D2 jest również stymulowany przez rtęć. Można oczekiwać reakcji podobnych do schizofrenicznych. Wydzielanie TSH przez przysadkę jest nadmiernie stymulowane i może przez jakiś czas nadrobić obniżoną funkcję tarczycy.”
Nie namawiam na wspomaganie się witaminami, podałem tylko co stosuję i co pomaga mi w bezpieczny sposób.
AntonPawlowicz, dziwne co mówisz , że witaminy wchodzą w reakcję z tymi lekami, prędzej zioła, przeczytajcie książkę Ukryte Terapie Zięby,
dziwne bo na abilify nie byłem się w stanie skupić na czytaniu książki, a obecnie czytanie książek to przyjemność, parkinsonizm ustąpił, dyskinezy również, poza tym np. witamina d3 i inne pomocna jest bardzo w depresji i wielu innych chorobach.
Czy wiecie, że podczas brania każdej tabletki leku w organizmie powstaje wiele wolnych rodników które szkodzą. Na ten i inne tematy jest wiele info w internecie.
Cyt: „Jakbys nie wiedzial, to kazdy ludzki organizm ma wlasciwosci oczyszczajace i regeneracyjne - sam sie oczyszcza i odnawia, no chyba, ze jestes w bardzo podeszlym wieku, wtedy to juz wszystko doslownie szkodzi ”
przecież wiem, że organizm ma właściwości oczyszczające i regeneracyjne.
Przykład: przed braniem leków miałem zdrowy fizycznie organizm szczupły i wysportowany
a po ponad 5 latach zniszczony otyły z parkinsonizmem i dyskinezami przymulony otępiały.
Powiedz mi AntonPawlowicz jak organizm ma się oczyszczać i regenerować skoro wciąż jest niszczony, a aby organizm się oczyszczał należy go cały czas wspomagać i do regeneracji potrzebne są naturalne substancje odżywcze witaminy minerały. A poza tym aluminium już mi szkodzi i nigdzie w internecie nie znalazłem info aby ktoś w zdrowiu fizycznym dożył starości zażywając neuroleptyki co więcej mam inne info na temat szkodliwości.

pogrzebany żywcem
zaufany użytkownik

Postautor: pogrzebany żywcem » pn sie 29, 2016 10:38 pm

Jesteś kolejnym głupim pojebańcem. Aluminium nie jest metalem ciężkim. Każda substancja w nadmiarze jest trucizną, nawet woda. Stwierdził to już Paracelsus. Tak jak pisał ci Anton dużo bardziej prawdopodobne, że zejdziesz zatruwszy się tymi naturalnymi lekami i suplementami, ewentualnie popełnisz samobójstwo jak dostaniesz kolejnej psychozy.

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Postautor: AntonPawlowicz » pn sie 29, 2016 11:35 pm

W odpowiedzi powiem Ci, ze wielu moich znajomych dawno przekroczylo 60 lat, a leki zazywaja od ponad 30 nieraz i poza schizofrenia sa w pelni zdrowi - wiec masz tu przyklad - dozywaja w zdrowiu starosci, zazywajac przy tym leki :D czesto nawet te starej generacji jak Haloperidol.

Tak, witaminy takze moga szkodzic osobom chorym psychicznie, np Wit B12 dziala prodopaminowo i moze powodowac stany lękowe oraz halucynacje. Nadmiar potasu moze prowadzic do zawalu serca, nadmiar calcjum do zwapnienia stawow.
Poza tym i tak wszystko co tu piszesz jest kompletnie bez sensu, bo to jest nie dla nas. Ziola i witaminy nie moga byc i nie sa alternatywa dla naszych lekow.
Widocznie sam nie byles chory skoro mogles odstawic leki, my takiej szansy nie mamy wiec wybieramy mniejsze zlo.
Druga sprawa jest to, ze zazywane leki w niczym nie przeszkadzaja organizmowi regenerowac sie. Duzo gorzej sprawa ma sie z uzywkami: leki + uzywki, to faktycznie = pewna smierc.
Co do metali ciezkich i rteci, to lepiej pomysl co nosisz w zaplombowanych zebach, czy tez sie nie dajesz leczyc kanalowo i kazdy chory zab wyrywasz?

Wiesz, takie myslenie jak Twoje prowadzi do niepotrzebnych lękow i degradacji, chyba, ze masz alternatywe w postaci wyjazdu na stale do Alp lub do Tybetu, ale ponoc nawet tam juz docieraja wady cywilizacyjne. Nie wiem, albo wysepke sobie kup jakas na Pacyfiku, tam na bank cywilizacja nie dotrze i bedziesz mogl zyc sobie zdrowo wsrod palm, piasku i oceanu. Tylko tam znowoz sa tsunami i jedynym ratunkiem jest przywiazac sie do takiej palmy pod czas sztormu, gdyz woda zalewa cala wyspe. Gorzej jak przy okazji wyrwie palme, wtedy witaj przestwor oceanu. Tak wiec nawet zdrowe zycie czasem prowadzi do wiadomego konca.

Awatar użytkownika
Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 46660127

Postautor: Chłopiec Papuśny » wt sie 30, 2016 1:11 pm

Ile tego musiałoby być tego aluminium, aby to odkładało się to w organizmie. Nie wydaje mi sie, by tego było sporo. To jest zwykły klej na bazie naturalnych rozpuszczalnikow, tyle ma wspólnego z aluminium, co nic.
Per aspera ad astra
Przez cierpienie do gwiazd

q10

Postautor: q10 » wt sie 30, 2016 5:58 pm

pogrzebany żywcem, Człowieku w organizmie ludzkim aluminium jest uznawane za metal ciężki silnie toksyczny, zapytaj toksykologa jeśli stać Cie na wizytę a jeśli nie to nie wyzywaj mnie od pojebańców bo utwierdzasz wielu ludzi w przekonaniu, że chorzy psychicznie są niebezpieczni, agresywni... Poza tym ja na podstawie APW mam dobraną indywidualnie suplementację witaminami i minerałami stąd np. tak wysokie dawki potasu, A kto to jest ten Anton, pisze bzdury nie mające pokrycia w rzeczywistości, czystek wypłukuje leki wg Ciebie? Różaniec górski zatruwa ? Człowieku aluminium i inne metale jeśli dostają się do organizmu zaczynają szkodzić natychmiast a nie czekają do 90-tki. Oczyszczanie organizmu może zaszkodzić ? Ty nie potrafisz logiczne myśleć.
Oczyszczam się od 7 mies codziennie i jakoś mi to nie zaszkodziło. Witaminy wg Ciebie wchodzą w reakcję z lekami? Dziwne bo jakoś biorę codziennie suple i nie widzę negatywnej reakcji wręcz przeciwnie. Antonie mówisz że Twoi znajomi są zdrowi fizycznie biorąc 30 lat? Bajek się naoglądałeś. Ja miałem 5 chorób wywołanych neuroleptykami w bardzo młodym wieku, dziś je leczę naturalnymi metodami z pełnym sukcesem. I jeszcze jedno przecież Haloperidol do jeden z najcięższych leków wywołujący bardzo negatywny wpływ na zdrowie fizyczne np. dyskinezy późne. Wg Ciebie wit B12 działa prodopaminowo? Dziwne głupoty mówisz, przecież ja biorę lek blokujący dopaminę i suplementuję się vit B12 nie widzę negatywnych skutków tej witaminy.
Anton widzisz jakie masz błędne pojmowanie, przecież ja nie mam blomb szarych, wymieniłem wiele lat temu i dziś wiem że to wtedy zatrułem się rtęcią ponieważ kilka mies później dostałem objawów psychicznych a przecież rtęć podnosi poziom dopaminy w mózgu a ta z kolei powoduje psychozy, logiczne ?Poza tym Abram Hoffer leczył chorych psychicznie witaminami, odstawał równocześnie cukier i gluten osiągając sukcesy w leczeniu, napisał ponad 20 książek o niacynie, leczeniu chorób psychicznych w tym schizofrenii i innych, Dziś ludzie chorzy na wiele chorób fizycznych wspomagają się witaminami nie szkodząc sobie. Poza tym jest jeszcze kilka suplementów badanych pod kotem wspomagania leczenia schizofrenii np. betaina HCL, ponieważ wielu naukowców badających tą chorobę uważa że jest to choroba metaboliczna a resztę sobie wyczytajcie sami bo nie chcę aby za chwilę kilku kolejnych agresywnych zaczęło mnie wyzywać od pojebańców. Dobrze że pracuję wśród zdrowych ludzi którzy mnie nie wyzywają.
Być może metale ciężkie to jedna z przyczyn mojego problemu zdrowotnego.

Awatar użytkownika
jojo
zaufany użytkownik

Postautor: jojo » pt wrz 02, 2016 12:55 pm

Producenci leków, nie tylko psychiatrycznych, nie są głupi... Nie dodają ani mikro czipów do abilify, rtęci do szczepionek, ani aluminium do abilify.

Już dawno by się wydało, co robią i by stanęli przed sądem.

q10, Twoje rewelacje są szkodliwe dla osób psychicznie chorych... Odpuść je sobie... Przez Ciebie ktoś uwierzy, że nawet dobrze dobrane leki mu szkodzą, uwierzy że jest truty, odstawi leki, zaliczy nawrót, oraz szpital. Albo kostnicę, jak mu się nie poszczęści... :(
To, że jakiś lek komuś służy, nie znaczy że nie zaszkodzi innej osobie. :(

Awatar użytkownika
Chwast
zaufany użytkownik

Postautor: Chwast » pt wrz 02, 2016 3:26 pm

@jojo
Polecam ci ten temat i obejrzenie w całości zamieszczonego w nim filmu, a przekonasz się koło czego producentom szczepionek lata prawda o tym czy jest w nich aluminium czy nie ma:
viewtopic.php?f=5&t=25318&p=475538#p475538
,,Leki" na schizofrenie powodują zwiększenie krytycyzmu w stosunku do objawów i obniżenie go w stosunku do systemu. Tako rzecze chwast.

Awatar użytkownika
unreal
zaufany użytkownik

Postautor: unreal » pt wrz 02, 2016 5:18 pm

Producenci leków, nie tylko psychiatrycznych, nie są głupi... Nie dodają ani mikro czipów do abilify, rtęci do szczepionek, ani aluminium do abilify.
Już dawno by się wydało, co robią i by stanęli przed sądem.
Przecież producenci oficjalnie podają skład szczepionek i jest tam zarówno aluminium, jak i rtęć, przy założeniu, że są to nieszkodliwe ilości.
Aluminium zawiera Prevenar, Engerix B, Infanrix DTPa.
Rtęć:
http://pediatria.mp.pl/lista/69973,ktor ... -tiomersal
Rtęć i aluminium zawiera np. Euvax B.
"Nothing is true, everything is permitted"

q10

Postautor: q10 » pt wrz 02, 2016 7:28 pm

Racja, ja również uważam, że nie wolno odstawiać tych leków ponieważ może się to skończyć tragicznie(np. Tak jak u mnie) ale pisząc o witaminach chciałem innym pokazać, że suplementując się dobrze dobranymi np. przez dietetyka można poprawić jakość życia, zniwelować, usunąć wiele skutków ubocznych. Ja o tych witaminach dowiedziałem się płacąc za książki,konsultacje, godzinami słuchałem wykładów ludzi którzy się tym zajmują. Nikomu źle nie życzę i nie chcę zaszkodzić. Po lekach tyłem szybko +40kg, było coraz gorzej, parkinsonizm i dyskinezy wcześnie codziennie przez lata + inne drobniejsze skutki uboczne włącznie z otępieniem, po wykonaniu Analizy włosa bardzo dużo się dowiedziałem i zacząłem usuwać nadmiary i uzupełniać niedobory minerałów w efekcie ustąpił parkinsonizm, brak dyskinez :), spadło w dół 30kg, funkcje poznawcze się poprawiły i wiele innych, specjalnie założyłem tu konto aby pokazać innym, że można poprawić stan zdrowia, zniwelować skutki uboczne, żyć lepiej, pracować. A poza tym jestem zdeterminowany do tego aby znaleźć i usunąć jak najwięcej przyczyn moich problemów zdrowotnych , wciąż biorę lek neuroleptyk..
A odnośnie abilify oddam ten lek do badania laboratyjnego aby potwierdzić lub wykluczyć aluminium, poza tym oznaczenie w dokumentacji abilify E132 oznacza aluminium, mam książkę w której jest to opisane, Czytajcie, uczcie się
jojo, witaminy rozsądnie suplementowane nie szkodzą
Powodzenia

Wróć do „abilify”