Apra w dawce 10 mg

aripiprazol
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Re: Apra w dawce 10 mg

Postautor: Tup » śr sty 27, 2016 3:17 pm

Moze powinnes zrobic farmaceutę i pasje polaczyc z zarabianiem haha

mylovelyengland
zaufany użytkownik

Postautor: mylovelyengland » śr sty 27, 2016 6:56 pm

XXX
Ostatnio zmieniony sob lis 19, 2016 4:45 pm przez mylovelyengland, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Postautor: Tup » śr sty 27, 2016 7:06 pm

Moja lekarka prowadząca powiedziała że kwetiapinę będę brał i brał(głupie babsko), ale ordynator mówił że jest możliwość żebym był na samym abilify...co o tym sądzicie? Dlaczego ona nie chce mi dać samego abilify tylko muszę też brać ten zamulacz?
Ketrel jest jak stabilizator zapobiega nawrotom dziala antydepresyjnie,lepsze jest spanie.Niekiedy polaczenie takie jest bardzo skuteczne.Widocznie uznala,ze bardziej powaznie chorujesz i samo Abilifaj nie wystarczy.Moze masz dodatkowo problem z nastrojem co tez leczy i wspomaga ketrel.Lekarz widzi wiecej niz Ty,bo jest specjalista i nie jedno widzial.Nie bez powodu koncza trudne studia.Nie masz nawet namiastki jej wiedzy i chcesz decydowac,a pozniej narzekac na nia i tak w kolko.Twoja saga z lekami mnie rozbraja ale sam sobie krzywde robisz,bo konsekwencje ponosisz sam i skutki tego,a pozniej oczywiscie sa przyczyny.

mylovelyengland
zaufany użytkownik

Postautor: mylovelyengland » śr sty 27, 2016 7:18 pm

XXX
Ostatnio zmieniony sob lis 19, 2016 4:45 pm przez mylovelyengland, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Postautor: Tup » śr sty 27, 2016 7:33 pm

ale ordynator który mnie zna leczył mnie na początku mówił że mogę być na samym abilify.
To sie zapisz do niego i chodz.KAzdy lekarz ma inna filozofie.On sobie moze mowic,ale ta druga lekarka bierze odpowiedzialnosc za proces leczenia.Leczac sie napoczatku mozna bardzo sie zmienic.Mozna tez po szpitalu gdy ma sie ustawione leki dogadac sie z lekarzem by nic nie zmienial.Jednak widzi,ze ty mocno w gorącej wodzie moczony-szybkie efekty,ciagle zmiany lekow.Bardziej analizujesz proces leczenia niz lekarz.A znasz sie na tym?Ktos tutaj ma ci ustawic leczenie,bo chyba tego oczekujesz ciaglymi pytaniami?Ja sobie moge ustawic ale swoj proces leczenia choc nie pogardze jakas dobra filozofia lekarza.To jak sie zbierze do kupy,to wychodzi takie slowo-jak wspolpraca.Lekarze moga wspolpracowac ale z doswiadczonymi pacjentami co juz w tym siedza dlugo,wiedza co nieco.Lekarz odrazu takiego rozpozna.

mylovelyengland
zaufany użytkownik

Postautor: mylovelyengland » śr sty 27, 2016 8:09 pm

XXX
Ostatnio zmieniony sob lis 19, 2016 4:44 pm przez mylovelyengland, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Postautor: Tup » czw sty 28, 2016 1:18 am

Twoj wybor jestes dorosly do leczenia nikt cie nie zmusi.Mozesz nawet nie brac,nie leczyc sie,ale jak sie bedzie cos dzialo to zabiora do szpitala.

Awatar użytkownika
Buszra82
moderator
moderator

Postautor: Buszra82 » czw sty 28, 2016 7:45 am

wiesz mylovelyengland dawka leku zależy od lekarza, w późniejszym czasie tak jak pisze Tup, kiedy chory leczy się przez pewien czas ma dobry kontakt z lekarzem, wgląd w chorobę można modyfikować dawki, napiszę Ci na własnym przykładzie do dawna nie miałam psychozy, żadnych objawów wytwórczych, okresami nasilały mi się niewielkie negatywne objawy zwłaszcza początkiem jesieni, przez ten czas jak pan Bóg przykazał ;) brałam 22,5 mg abilify, nie kombinując, nie zwiększając, nie zmniejszając na własną rękę, nawet w sumie nie chciałam żadnych zmian w leczeniu, jak było gorzej korzystałam z innych form leczenia, byłam na oddziale dziennym i tam też nic nie kombinowali mi z lekami, a skupili się na terapii, uczęszczałam do psychologa na terapię indywidualną, od pięciu lat jestem na dawce 22,5 mg, niedawno skonsultowałam się w tej sprawie z lekarzem i zmniejszyliśmy dawkę do 1i1/4 czyli jakiś 18mg, zawsze zażywam lek rano, praktycznie o jednakowej porze już miedzy 5 a 6 ale to akurat mniej istotne... początkowo czułam euforię na tej mniejszej dawce, wydawało mi się że jest rewelacyjnie, ale z czasem zauważyłam u siebie mniejszą aktywność, większe rozleniwienie, brak mobilizacji... twierdzę, że nie zawsze mniejsza dawka jest lepsza, wszystko zależy od danego pacjenta, na mnie jak widać lepiej póki co działają wyższe dawki, aha wróciłam do zielonego jęczmienia i od paru dni się nim wspomagam, a dawka leku no cóż od paru dni powrót do 22,5 :)

mylovelyengland
zaufany użytkownik

Postautor: mylovelyengland » sob sty 30, 2016 8:16 pm

XXX
Ostatnio zmieniony sob lis 19, 2016 4:43 pm przez mylovelyengland, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Postautor: Tup » sob sty 30, 2016 8:55 pm

Nic nie dociera.Uparte jak osioł.Lekarza to ci trzeba z jajem,to bys chodzil jak w zegarku.

mylovelyengland
zaufany użytkownik

Postautor: mylovelyengland » sob sty 30, 2016 9:20 pm

XXX
Ostatnio zmieniony sob lis 19, 2016 4:43 pm przez mylovelyengland, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Postautor: Tup » sob sty 30, 2016 9:21 pm

Nic o mnie nie wiesz to czemu tak komentujesz? Ja nie mam żadnych objawów choroby...

W wiezieniach ci co siedza to tez wszyscy niewinni.

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Postautor: Tup » sob sty 30, 2016 9:24 pm

Moze nie masz objawow wytworczych ale masz raczej inne i je tu opisujesz.Nie trzeba byc psychiatra,by stwierdzic,ze masz jakis problem.

lng
zaufany użytkownik

Postautor: lng » sob sty 30, 2016 9:35 pm

Ja zauważyłem na sobie ze jak się bierze abilify to trzeba uważać z ilością kaw i coli. Odstawiałem lek bo mnie serce kłuło. W szpitalu była tylko kawa z mlekiem zbożowa i tolerowałem abilify w dawce 30 mg. Wszystkich interakcji producenci leków nie przewidzą jak np. picie 6 kaw dziennie przy tym leku.

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Postautor: Tup » sob sty 30, 2016 9:49 pm

Ja zauważyłem na sobie ze jak się bierze abilify to trzeba uważać z ilością kaw i coli. Odstawiałem lek bo mnie serce kłuło. W szpitalu była tylko kawa z mlekiem zbożowa i tolerowałem abilify w dawce 30 mg. Wszystkich interakcji producenci leków nie przewidzą jak np. picie 6 kaw dziennie przy tym leku.
Na tym leku tyle kaw?ja malo co spalem na tym specyfiku z dyskoteki spalem 3,5 godziny i jechalem do szkoly.Oczy jak 5zl.

Wróć do „abilify”