Mój mąż zachorował na zespół paranoidalny

Awatar użytkownika
cezary123
zaufany użytkownik

Re: Mój mąż zachorował na zespół paranoidalny

Postautor: cezary123 » wt kwie 18, 2017 11:38 am

a moze czyjas choroba sprawia ze bym dominowal w zwiazku i to mi sie podoba? wiem tyle ze nigdy bym tej przewagi raczej nie wykorzystal na niekorzysc kogos
Tylko na swoją korzyść?
A skąd byś wiedział, czy właśnie nie wykorzystujesz? Każdy tak mówi :)

Kobiety lubią dominujących samców ale raczej w sensie, że są lepsi od innych samców a nie kobiet. I kobieta idzie za takim zniewolona, rozanielona i posłuszna.
(I to mnie w tych sprawach doprowadza do złości, bo nie widzę powodu imponować kobietom odciągając ich od innych samców. Potem i tak może ode mnie polecieć za innym z byle powodu. To sztuczna miłość).

Awatar użytkownika
cezary123
zaufany użytkownik

Postautor: cezary123 » wt kwie 18, 2017 1:20 pm

Kobiety chore psychicznie mogą pociągać kogoś dlatego, że są takie odrealnione, nieziemskie, uduchowione, szalone. Mężczyzna zajmuje się sprawami powszednimi, zapewnieniem bytu a schizofreniczka krąży wokół niego jak anioł. Niestety to pewnie rzadkie momenty, bo psychoza potrafi być naprawdę nieprzyjemna i nie tak poetycka. Objawy negatywne potrafią anioła zamienić w ziemską cierpiącą osobę wymagającą opieki. Choroba psychiczna to jest cierpienie i nie wiem dlaczego miałbym się tym rozkoszować zamiast pomóc wyzdrowieć.

Awatar użytkownika
Tup
zaufany użytkownik

Postautor: Tup » pt kwie 21, 2017 3:38 pm

Jednak choroba to często się równa opieka.I to nic przyjemnego.

Awatar użytkownika
Manuela55580
zarejestrowany użytkownik
Zawód: Powołana

Postautor: Manuela55580 » pt kwie 21, 2017 4:01 pm

Ciężko mi Tobie cos poradzic bo sama choruje ciezko ale sa momenty gdzie mysle o moim Facecie i moich Dzieciach...jak oni to znosza, Co czuja?
DostalaM Paniki ostatnio i sama siebie sie przestraszylam bo mialam Głosy ktore mowily ze moge byc niebezpieczna dla wlasnej Rodziny,ze moglabym ich zabic Nożem...
Biere przepisane Mi Tablety regularnie i mimo wszystko Psychoza wrocila, prawdopodobnie,bo mi Piesek w styczniu umarl...
Trzymaj sie...zycze Tobie Sił- dasz Radę!!!
Wiara ❤ Nadzieja ☝❤ Miłość ❤

lmp
bywalec

Postautor: lmp » pt kwie 21, 2017 4:44 pm

@up kup sobie jakies zwierzatko nowe

Wróć do „mój partner jest chory”